مهاجرت کاری سریلانکا

مدارک لازم برای ویزای کار در سریلانکا

مدارک لازم برای ویزای کار در کشور سریلانکا

مطلع بودن از مدارک لازم برای ویزای کار در سریلانکا برای افرادی که قصد اشتغال در این کشور کوچک را دارند امری ضروری محسوب میشود. مهاجرت به کشور سریلانکا از راه های مختلفی از جمله تحصیل، اشتغال، سرمایه گذاری، ازدواج و سایر موارد امکان پذیر میباشد. متقاضیانی که قصد دارند اقدام به مهاجرت کاری به کشور سریلانکا کنند، حتما باید مدارک لازم برای ویزای کار در سریلانکا را به طور کامل ارائه دهند تا پروسه کسب ویزای کاری این کشور را با موفقیت به پایان برسانند و وارد خاک کشور سریلانکا شوند.

سریلانکا کشوری در بخش جنوبی هند میباشد که به عنوان یکی از شبه قاره های این کشور پر جمعیت به شمار میرود و لازم به ذکر است که این کشور بیش از بیست و یک میلیون جمعیت دارد. متخصصان موسسه حقوقی و مهاجرتی سفیران سروش سعادت با ارائه این نوشتار قصد دارند شما عزیزان را از مدارک لازم برای ویزای کار در سریلانکا آگاه سازند.

شرایط و مدارک لازم برای ویزای کار در سریلانکا

قبل از ارائه مدارک لازم برای ویزای کار در سریلانکا، متقاضیان و کارکنان خارجی می بایست در اولین گام اقدام به یافت شغل مناسب در کشور سریلانکا کنند. افرادی که قصد دارند در سریلانکا مشغول به کار شوند، می توانند با شرکت ها، سازمان ها و موسسه های کاریابی در این کشور تماس بگیرند و از مشاغل مختلف به صورت کامل آگاه شوند. یکی دیگر از راه های کاریابی نیز مشورت با دوستان، آشنایان، اساتید دانشگاهی و افراد حرفه ای می باشد. همچنین مراجعه به آگهی ها و شبکه های اجتماعی مختلف نیز یکی از بهترین روش های کاریابی در کشور سریلانکا می باشد و افراد زیادی از این طریق اقدام به کاریابی می کنند. بعد از کاریابی، متقاضیانی که قصد دارند جهت مشغول به کار شدن در زمینه های مختلف وارد خاک سریلانکا شوند، می بایست از کارفرمای یک کمپانی معتبر در این کشور پیشنهاد کاری داشته باشند.

کشور سریلانکا یکی از بهترین کشور هایی می باشد که متقاضیان می توانند برای کار، سرمایه گذاری به آن مهاجرت کنند زیرا در این کشور پتانسیل زیادی برای رشد اقتصادی و کارآفرینی و جذب نیروی کار وجود دارد. اما به یاد داشته باشید که متقاضیان حتما باید از شرایط و مدارک لازم برای ویزای کار در سریلانکا اطلاعات کافی داشته باشند. افرادی که موفق به دریافت ویزای کاری این کشور می شوند باید به یاد داشته باشند که ویزای متقاضیان جهت کار در یک کمپانی مشخص ارائه می شود و به صورت محدود معتبر می باشد.

مدارک لازم برای ویزای کار در سریلانکا

کسب مجوز و ویزای کاری کشور سریلانکا

جهت کسب ویزای کاری کشور سریلانکا متقاضیان حتما باید مدارک خود را به صورت کامل ارائه دهند و از طرف کارفرمای کمپانی، سازمان و یا موسسه معتبر در این کشور پیشنهاد کاری داشته باشند. افرادی که قصد دارند ویزای سریلانکا را زودتر از مدت زمان مشخص شده دریافت کنند، می بایست هزینه های بیشتری جهت کسب ویزای فوری پرداخت کنند؛ اما به طور کلی دریافت ویزای این کشور از شش الی ده روز به طول می انجامد. ارائه مدارک لازم برای ویزای کار در سریلانکا امری ضروری محسوب میشود و شما عزیزان در بخش بعدی به صورت کامل از مدارک و اسنادی که متقاضیان می بایست جهت کسب ویزای کاری کشور سریلانکا به سفارت این کشور ارائه دهند مطلع خواهید شد.

علاوه بر سریلانکا، کشور هند نیز یکی از بهترین مقاصد جهت اشتغال می باشد و هموطنان گرامی می توانند با مراجعه به مقاله “کار در هند” از شرایط اشتغال در این کشور نیز آگاه شوند.

ویزای کاری کشور سریلانکا می تواند موجب کسب اقامت این کشور شود و لازم به ذکر است که در سال های اخیر سریلانکا به صورت چشمگیری در زمینه های صنعتی و توریستی داشته است و این امر باعث شده رشد اقتصاد این کشور شده است. هر ساله متقاضیان زیادی برای کار در کمپانی ها و موسسه های معتبر در این کشور به سریلانکا مهاجرت میکنند و قصد دارند تا مقیم همیشگی این کشور شوند. تا انتهای این نوشتار با ما همراه باشید تا از شرایط اشتغال در کشور سریلانکا به صورت کامل آگاه شوید.

مراحل کسب ویزای کاری در کشور سریلانکا

اولین مرحله جهت کسب ویزای کاری کشور سریلانکا، داشتن پیشنهاد کاری از یک کارفرمای کمپانی معتبر در کشور سریلانکا می باشد. به یاد داشته باشید که کارفرمایان کمپانی هایی که در کشور سریلانکا هستند جهت جذب نیروی کار خارجی می بایست اقدام به دریافت مجوز کنند. کسب ویزای ورود در صورتی امکان پذیر خواهد بود که متقاضی خارجی به سفارت سریلانکا در کشور خود مراجعه کند. شایان ذکر است که ویزای افراد اعتبار محدود دارد و متقاضیان برای مشخص کردن شرایط کاری و اقامت خود در کشور سریلانکا می بایست بلافاصله بعد از ورود به خاک این کشور به اداره مهاجرت مراجعه کنند.

بعد از کسب دعوت نامه کاری از کارفرمای کمپانی معتبر در کشور سریلانکا، متقاضی باید فرم های مرتبط با اطلاعات شخصی و تشخیص هویت را کامل کند و تمامی مدارک را به صورت کامل به سفارت این کشور ارائه دهند. سفارت سریلانکا مدت اعتبار ویزای افراد را مشخص می کند و همچنین مجوز کار در کشور سریلانکا را به متقاضیان و کارکنان خارجی ارائه می دهد.

اگر شما عزیزان قصد تحصیل در کشور هندوستان را دارید می توانید با مراجعه به مقاله “تحصیل در هند” از شرایط تحصیل در دانشگاه های این کشور به صورت کامل مطلع شوید.

اسناد مورد نیاز جهت ویزای کاری کشور سریلانکا

جهت کسب ویزای کاری کشور های مختلف، متقاضیان باید شرایط و مدارک خاصی را دارا باشند تا موفق به کسب ویزای کاری آن کشور شوند. در این بخش قصد داریم به شرایط و مدارک لازم برای دریافت و کسب ویزای کاری کشور سریلانکا اشاره کنیم. به صورت کلی، شما عزیزان اگر به فکر دریافت ویزای کاری کشور سریلانکا هستید، حتما باید شرایط و مدارک زیر را دارا باشید:

  • کامل کردن فرم های مربوطه جهت کسب ویزای کاری کشور سریلانکا
  • چهار الی شش عدد عکس پرسنلی (زمینه سفید)
  • داشتن پاسپورت و یا گذرنامه با اعتبار کافی (شش ماه یا بیشتر)
  • داشتن دعوت نامه کاری و ارائه آن به سفارت
  • ارائه مدارک تحصیلی به همراه ترجمه رسمی به زبان انگلیسی
  • ارائه مدارک پزشکی
  • ارائه مدارک شناسایی
  • پرداخت هزینه های مربوطه

شما عزیزان می توانید برای مطلع شدن از شرایط کار در کشور های مختلف با هماهنگی های قبلی به دفتر موسسه حقوقی و مهاجرتی سفیران سروش سعادت مراجعه کنید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *