مهاجرت سرمایه گذاری در رومانی

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در رومانی

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در رومانی

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در رومانی یکی از روش های سرمایه گذاری در این کشور است که به متقاضیان امکان اقامت در کشور رومانی را می دهد. گفتنی است که این روش دارای امنیت بیشتری بوده و ریسک غیر سیستماتیک آن پایین تر می باشد. در واقع این روش برای متقاضیان تنها می تواند شامل ریسک سیستماتیک شده و مدیریت سرمایه آنان را سهل نماید. شایان ذکر است که متقاضیان برای بهره مندی از این روش سرمایه گذاری نیازمند حضور وکلا می باشند. متقاضیان برای دریافت مشاوره می توانند با کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس حاصل فرمایند.

بررسی سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در رومانی

خرید ملک در کشور رومانی را می توان یکی از روش های سرمایه گذاری بلند مدت در کشور رومانی دانست که امنیت خوبی نسبت به سایر روش ها در این کشور دارد. گفتنی است که خرید ملک در رومانی می تواند مزایای فراوانی ر عاید متقاضیان نماید. به عبارتی با خرید ملک در رومانی می توان با یک تیر چند نشان را زد. متقاضیان در کشور رومانی به دلیل زمان بر بودن بررسی و اشراف دقیق به قوانین حاکم بر این کشور، می توانند با وکلای مجرب در امور سرمایه گذاری ملکی همکاری به عمل آورده و پیش نیاز های خود را تامین نمایند.

برخی از پیش نیازهای خرید ملک در این کشور عبارتند از:

  • آماده سازی و تبدیل ارز به لئو رومانی
  • همکاری و عقد قرارداد با وکیل مربوطه
  • بررسی شرایط و پیش بینی بازار

گفتنی است که خرید ملک در رومانی بر اساس پیش نیازهای آن می تواند سرمایه گذاری موفقی را در این عرصه به ارمغان آورد. متقاضیان می توانند همواره از مزایای جانبی سرمایه گذاری خود در این کشور بهره مند شده و در کشور رومانی اقامت داشته باشند. شایان ذکر است که متقاضیان خرید ملک در رومانی به همراه وکلای خود می توانند به روند سرمایه گذاری خود نظارت کرده و طبق قوانین حاکم بر این امور در کشور رومانی به صورتی کاملا قانونی اقدام به سرمایه گذاری و اخذ اقامت این کشور نمایند. این روش سرمایه گذاری در کشور های مختلف در جهان محبوبیت خاص خود را داشته و این محبوبیت بیانگر رونق بازار املاک در جهان می باشد.

مزایای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در رومانی

خرید ملک و سرمایه گذاری در رومانی از این طریق می تواند مزایای بی شماری را برای متقاضیان به ارمغان آورد. لذا این روش را می توان روشی مطلوب، بسته به شرایط حاکم بر امور دانست. گفتنی است که رومانی یکی از کشورهای دارای رونق در بازار املاک خود بوده و متقاضیان می توانند همواره بر روند بازار املاک این کشور نظارت داشته باشند. گفتنی است که مزایای ارائه شده در خصوص بازار املاک در رومانی و سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در این کشور، مهمترین جاذبه برای متقاضیان سرمایه گذاری ملکی در رومانی می باشد.

همان طور که ذکر شد این روش سرمایه گذاری در رومانی را می توان یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری تلقی کرد که مزایای زیادی را عاید متقاضیان می نماید. برخی از مزایای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در رومانی عبارتند از:

ردیف مزایای خرید ملک
1 اخذ اقامت کشور رومانی
2 رشد سرمایه در کنار مزایای جانبی در کشور رومانی که جاذبه اصلی برای سرمایه گذاران در این کشور می باشد.
3 سرمایه گذاری با ریسک پایین و بازدهی مطلوب

مزایای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در رومانی

محدودیت های خرید ملک در رومانی

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در کشور رومانی علاوه بر دارا بودن مزایای فراوان، می تواند محدودیت هایی را نیز برای متقاضیان داشته باشد. گفتنی است که متقاضیان می توانند با کمک وکلای خود این موانع را کاملا از بین ببرند و امور سرمایه گذاری خود را کاملا تحت کنترل بگیرند. شایان ذکر است که این محدودیت ها را می توان به واسطه قوانین کشور رومانی از میان برداشت و روش خاص دیگری برای آن در نظر گرفته نشده است. لذا امور سرمایه گذاری در رومانی بر اساس قوانین مربوطه پیش می رود و متقاضیان ملزم به رعایت قوانین و پیش برد اهداف خود در چهارچوب قوانین کشور رومانی می باشند.

محدودیت های موجود در این کشور به صورت کلی طبقه بندی شده و به صورت جزئی به واسطه همکاری با وکیل مربوطه پیگیری می شوند. برخی از محدودیت های سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در کشور رومانی عبارتند از:

  • محدودیت های حقوقی در خصوص درصد مالکیت اتباع خارجی در خرید املاک
  • محدودیت های فرهنگی برای فروش املاک به متقاضیان خارجی
  • محدودیت های موجود در خصوص خطر سلب مالکیت در کشور رومانی
  • خطرات ناشی از افزایش میزان فساد اداری در کشور رومانی که منجر به افزایش خطر سلب مالکیت ملک در این کشور می شود.

ریسک خرید ملک در کشور رومانی

خرید ملک در کشور رومانی و سرمایه گذاری در بازار املاک این کشور دارای خطرات مختص به خود می باشد. لذا متقاضیان میبایستی با همکاری وکلای مجرب و مشاوره در این خصوص، امنیت سرمایه خود را افزایش داده و بر آن نظارت کافی داشته باشند. به عبارتی متقاضیان ملزم به سنجش شرایط سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در رومانی می باشند. یکی از شاخص های مهم این روش سرمایه گذاری در این کشور خطر سلب مالکیت می باشد. این شاخص از 1 تا 7 امتیازدهی می باشد که هر چه عدد به یک نزدیک تر باشد، خطر سلب مالکیت در آن کشور پایین تر خواهد بود.

توصیه می شود متقاضیان همواره با کارشناسان حقوقی مجرب در زمینه مهاجرت در ارتباط باشند و از آنها مشاوره بگیرند. همچنین همکاری با وکلا و موسسات حقوقی مجرب در این زمینه می تواند به تصحیح روند کمک کند. به عبارتی همکاری با وکلای مجرب موجب تسریع و سهولت در انجام امور شود و شامل منافع دو سویه برای متقاضی و وکلا می باشد. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت یکی از موسسات برجسته در امور مهاجرت است که توانسته سابقه درخشانی برای خود و همچنین رضایت و سهولت در مهاجرت را برای متقاضیان به ارمغان آورد. شایان ذکر است این موسسه دارای کادری مجرب و آموزش دیده می باشد. متقاضیان می توانند تمامی امور مهاجرتی خود را به کادر مجرب موسسه سفیران سروش سعادت واگذار کرده و با خیال راحت امور مهاجرت خود را پیش ببرند.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *