مهاجرت تحصیلی بلاروس

رشته میکروبیولوژی در بلاروس

رشته میکروبیولوژی در بلاروس

تحصیل در رشته میکروبیولوژی در بلاروس ممکن است انتخاب راحتی برای باشد، بایستی در نظر داشت که بلاروس تحصیلات بسیار معتبری را ارائه می دهد. تحصیل در این کشور موجب می شود دانشجویان بین المللی پس از فارغ التحصیلی در کشورهای مختلف اروپایی ادامه تحصیل دهند. این رشته خوب در زمینه میکروب ها و تاثیر آن ها در زمینه های مختلف اعم از بیماری و گیاه و اغذیه کاربرد دارد. در این رشته می توانید در بلاروس در مقطع کارشناسی و ارشد و دکترا تحصیل کنید. در دانشگاه های این کشور می توانید به زبان انگلیسی تحصیل کنید. این کشور رشته های مختلفی را در دسترس دانشجویان بین المللی قرار می دهد. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در زمینه مهاجرت به بلاروس و تحصیل در این کشور مشاور و پشتیبان شماست.

جایگاه رشته میکروبیولوژی در بلاروس

این بخش همچنین دائماً در حال توسعه رویکردهای جدید در آموزش میکروبیولوژی، بیوتکنولوژی و رشته های مرتبط است. فعالیت های آن شامل توسعه و انتشار کتاب های درسی، کتابچه های راهنما، توصیه ها، دستورالعمل های کلاس های آزمایشگاهی برای دانش آموزان تحت آموزش و تخصص در بخش و همچنین توسعه و بهبود مداوم روش های جدید دانش آموزان برای کنترل می باشد. با تحصیل این رشته طیف وسیعی از مزایا و فرصت های ارزشمند را برای ارتقاء پیشرفت حرفه ای محققان با تجربه و دانشمندان اولیه شغلی را به دست می آورید. کنفرانس ها و نشست های بین المللی شما را برای بحث در مورد پیشرفت های علمی اخیر سازماندهی می کند. در دانشگاه ها نیز سخنرانی ها، بحث ها و دوره های عملی را برگزار می کند، و نمایشگاه ها را تبلیغ می کند.

تحصیل میکروبیولوژی در بلاروس

مطالعه میکروبیولوژی در بلاروس گام مهمی در سرنوشت شما خواهد بود و در واقع شما با تحصیل این رشته می توانید به جایگاه و شغل خوبی برسید. دانشجویان بین المللی که مایل به تحصیل میکروبیولوژی در بلاروس هستند، همیشه به دلیل روند پذیرش در دانشگاه های دولتی و خصوصی این کشور را مورد نظر خود قرار می دهند. دوره میکروبیولوژی از ارزش بالایی برخوردار است و دولت بلاروس آن را درک کرده است، این دلیل در دسترس بودن دوره میکروبیولوژی در بسیاری از دانشگاه های دولتی است که در آن دانشجویان خارجی دوره میکروبیولوژی خود را مطالعه می کنند. این دوره میکروبیولوژی از بلاروس در سراسر جهان شناخته شده است و به دلیل آموزش با کیفیت و روش های آموزشی عالی می توانید دوره تحصیلی خوبی را بگذارنید.

در نمودار زیر شاهد میزان افزایش تحصیل و کار و تحقیق در رشته میکروبیولوژی در کشور بلاروس هستید:

میزان افزایش تحقیق و کار و تحصیل در رشته میکروبیولوژی در بلاروس

دروس رشته میکروبیولوژی در بلاروس

هزینه میکروبیولوژی در بلاروس برای دانشجویان بین المللی بسیار مقرون به صرفه است و زندگی در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی بسیار ارزان تر است. مدرک میکروبیولوژی در بلاروس در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا در بسیاری از دانشگاه های دولتی و خصوصی تدریس می شود. مدرک کارشناسی میکروبیولوژی به مدت 4 سال در تمام دانشگاه های دولتی بلاروس تدریس می شود. مدرک کارشناسی ارشد شامل 2 سال در دانشگاه های دولتی بلاروس است و متقاضیان کارشناسی ارشد میکروبیولوژی باید قبلاً دارای مدرک کارشناسی برای واجد شرایط بودن باشند. مدرک دکتری در بلاروس به مدت 4 سال تدریس می شود. همچنین برای 2021-2022 متقاضیان زیادی را از دانشجویان خارجی مایل به تحصیل میکروبیولوژی در دانشگاه های دولتی بلاروس هستند درخواست می دهند.

لیست مباحثی که برای مطالعه در گروه میکروبیولوژی میگذرانید و یا دوره های اصلی مطالعات این رشته و رشته های مرتبط را در لیست زیر مشاهده می کنید:

 • میکروبیولوژی
 • ویروس شناسی
 • مبانی ایمونولوژی
 • مبانی بیوتکنولوژی
 • زیست شناسی مولکولی سرطان
 • سیستم های بردار
 • کشت سلولی
 • تجزیه کننده ها در اکوسیستم های طبیعی و مصنوعی
 • مهندسی سلول
 • بیوتکنولوژی استفاده از پسماندهای صنعتی

روش پذیرش رشته میکروبیولوژی در بلاروس

در رشته میکروبیولوژی پیگیری روند پذیرش در برخی موارد آسان است، دانشجویان بین المللی که دارای مدرک متوسطه از دبیرستان هستند ممکن است برای اخذ مدرک کارشناسی در یکی از دانشگاه های دولتی بلاروس واجد شرایط باشند. متقاضیان تحصیل در رشته میکروبیولوژی علاقه مند گواهی دبیرستان خود را با کپی گذرنامه بین المللی در ایمیل کارکنان پذیرش برای ارزیابی صلاحیت اسکن می کنند. پس از دریافت مدارک پذیرش، کارکنان پذیرش صلاحیت پذیرش خود را ارزیابی می کنند و ظرف 1-2 روز از طریق ایمیل به متقاضیان اطلاع می دهند. دانشجویان بین المللی واجد شرایط هزینه پذیرش خود را ارسال می کنند. در مرحله بعد مدارک برای صدور دعوت نامه تحصیلی رسمی باید به اداره مهاجرت فدرال ارسال شود. به طور متوسط حدود 2 هفته به طول می انجامد تا دعوتنامه برای فرایند ویزا به متقاضی خارج از کشور ارسال می شود.

شرایط تحصیل در رشته میکروبیولوژی در بلاروس

شرایط تحصیل در رشته میکروبیولوژی در بلاروس

اخذ ویزای تحصیلی بلاروس برای اکثر دانشجویان خارجی روندی بی دردسر دارد. در بین همه کشورهای اروپایی بلاروس بهترین شرایط صدور ویزا را برای متقاضیان خود ارائه می دهد. تحصیل میکروبیولوژی در بلاروس انتخاب مناسب برای هر دانشجوی خارجی است و این کشور اطمینان می دهد که او هرگز از تصمیم خود برای انتخاب بلاروس به عنوان مقصد تحصیل در خارج از کشور در بین تمام کشورهای اروپایی پشیمان نخواهد شد. در ضمن به یاد داشته باشید که ممکن است در طول روند پذیرش مباغلی را تحت عنوان بیمه و پیش پرداخت شهریه بپردازید. از دیگر هزینه ها می توان به هزینه اخذ اقامتگاه و یا اجاره خانه اشاره کرد. مینسک پایتخت این کشور شهری دانشجویی است و خانه های مخصوص دانشجویان نیز در این شهر وجود دارد.

در جدول زیر شاهد برخی از هزینه های تحصیل و زندگی در بلاروس در طول تحصیل در رشته میکروبیولوژی می باشید:

کالا یا خدمات هزینه به دلار
کاپوچینو 1.48$
آّب 0.46$
شیر 0.68$
نان 0.54$
12 عدد تخم مرغ 1.30$
سیب 1.16$
گوشت 1 کیلوگرم 6.27$
مرغ 1 کیلوگرم 3.26$
بلیط 1 طرفه 0.30$

تحقیق در رشته میکروبیولوژی در بلاروس

دپارتمان علوم زیستی آکادمی ملی علوم بلاروس در سال 1947 تأسیس شد. این گروه از نظر ساختاری متشکل از 2 انجمن است: انجمن تحقیق و تولید دولتی و مرکز علمی و تولیدی آکادمی ملی علوم بلاروس برای منابع زیستی، که شامل موسسه گیاه شناسی تجربی به نام VF Kuprevich ، باغ گیاه شناسی مرکزی، موسسه جنگل با دوینسکایا و پایگاه های جنگلی آزمایشی Korenevskaya ؛ و انجمن تحقیق و تولید دولتی و سایر موسسات مشهور در این کشور و موسسات بین المللی می شود. این گروه فعالیت های علمی و سازمانی متعددی را با هدف هماهنگی و حل مشکلات اساسی و کاربردی واقعی در زمینه علوم زیستی انجام می دهد. این دپارتمان گزینه های عضویت کامل فردی را برای متخصصان و دانش آموزان علاقه مند به میکروبیولوژی و بیوتکنولوژی ارائه می دهد.

این بخش در طول تحصیل در بلاروس در این رشته فعالیت های اصلی زیر را در دستورکار خود دارد:

 • مطالعه جامع تنوع زیستی
 • توسعه مبانی علمی تولید مثل
 • حفاظت و استفاده عملی از منابع بیولوژیکی طبیعی
 • نظارت دولتی و موجودی گیاهان و جانوران
 • ایجاد و بهره برداری و توسعه سیستم مناطق طبیعی حفاظت شده
 • تولید مثل جنگل ها بر اساس ژنتیک
 • اصلاح روش ها، وسایل و فن آوری های رشد جنگل

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در خصوص اعزام دانشجو به بلاروس و شرایط مهاجرت تحصیلی به این کشور به متقاضیان مشاوره تخصصی و موثر ارائه می دهد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.