مهاجرت تحصیلی ایرلند

رشته فارماکولوژی در ایرلند

رشته فارماکولوژی در ایرلند

 برای تحصیل رشته فارماکولوژی در ایرلند باید اطلاعات خوبی داشته باشید. در این مقاله در باب تحصیل رشته فارماکولوژی در ایرلند صحبت میکنیم. کشور ایرلند یکی از کشورهای جهان است که هر ساله دانشجویان بین المللی از سراسر جهان برای آغاز تحصیلات کارشناسی و ارشد و دکترا به این کشور مهاجرت می کنند. شما برای تحصیل در این کشور نیاز به ویزای تحصیل دارید. با ویزای تحصیل ایرلند می توانید در حین تحصیل به صورت پاره وقت و محدود کار کنید. در این کشور شرایط رفاهی مناسبی برای تحصیل دانشجویان بین المللی فراهم شده است از هزینه های مناسب و محل های اقامت امن گرفته تا ارائه دانش جدید در خصوص رشته فارماکولوژی. یکی از دلایل جذب دانشجویان بین المللی به این کشور تحصیل به زبان انگلیسی است. دلیل دیگر آشنایی با فرهنگ ایرلندی ها و تحصیل در دانشگاه های خوب است.

با انتخاب کشور ایرلند برای تحصیل رشته فارماکولوژی، به تحصیل داروسازی در یکی از 13 شریک دانشگاه در ایرلند انگلستان و سرزمین اصلی اروپا دسترسی خواهید داشت. هر درجه فارماکولوژی مزایای منحصر به فرد خود را دارد. تحصیل در این کشور باعث می شود تا شما بتوانید در مدارج علمی بالاتر در کشورهای معروف جهان تحصیل کنید. داروسازان نقش مهمی در توزیع و استفاده ایمن از داروها در ارائه خدمات مراقبت های بهداشتی ، مشاوره تخصصی، اطلاعات و مشاوره به بیماران ایفا می کنند. بنابراین ضروری است که داروسازان به منظور ارائه مراقبت ایمن و موثر از بیماران تحت آموزش و آموزش گسترده قرار گیرند. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در خصوص مهاجرت به ایرلند به شما مشاوره تخصصی ارائه می دهد.

تحصیل رشته فارماکولوژی در ایرلند

هدف از این برنامه تحصیلی آموزش و تربیت دانش آموزان در رشته فارماکولوژی برای پیگیری مشاغل در تحقیقات علمی و بخش داروسازی و آموزش و مدارک حرفه ای مرتبط است. دانشگاه های این کشور برای دانش آموزانی که متفکران متخصص و مستقل و منتقد هستند و انگیزه آنها برای درک و توسعه درک عمیق داروها، مکانیسم ها و کاربردهای آنها است و ارزش قائل می باشد و در خصوص هزینه ها کمک می کند. هدف ایجاد محیط یادگیری با ترکیب آزمایشگاه های پیشرفته و امکانات تحقیقاتی و روش های آموزشی چند وجهی است که مهارت های پرسشگری و تحقیق را با رویکردی یکپارچه برای حل مشکلات تشویق می کند. فارغ التحصیلان با برتری در مهارت های آزمایشگاهی و شایستگی های اصلی در تحقیق، یکپارچگی تحصیلی را مثال می زنند.

نتایج تحصیل رشته فارماکولوژی در ایرلند را در لیست زیر مشاهده می کنید:

 • ایجاد دانش انتقادی در مورد اصول دارویی و داروها و مکانیسم عمل آنها، کاربردهای تجربی و درمانی.
 • روش های جدید و نوظهور شامل درمان های ژنی و سلولی را برای مزایای درمانی اعمال کنید.
 • به طور موثر و دقیق علم داروسازی را به صورت شفاهی و کتبی به جوامع علمی و گسترده تر اطلاع دهید.
 • روش تحقیق را بشناسید و مهارت های عملی جدید و دانش روشهای تجربی را در داروسازی بکار بگیرید.
 • تجزیه و تحلیل فرآیند علمی افزایش پیچیدگی و استفاده از رویکردهای مبتنی بر شواهد برای بازجویی از مشکلات دارویی.
 • دانش چند رشته ای معاصر را برای بررسی داروسازی به کار بگیرید و ادغام کنید.
 • قدردانی از فرضیه های علمی و نتایج تحقیقات در درمان های جدید
 • تفسیر، تجزیه و تحلیل و سازماندهی داده های علمی به طور دقیق و دقیق

دروس رشته فارماکولوژی در ایرلند

مدرک فارماکولوژی برای دانشجویانی که علاقمند به شیمی و نحوه کمک پزشکی به بیماران در شرایط خود هستند بسیار مناسب است. فارغ التحصیلان می توانند در طیف وسیعی از مشاغل از داروخانه های محلی یا نسخه داروسازی تا کار به عنوان بخشی از یک تیم چندرشته ای در محیط پیچیده بیمارستان فعالیت کنند. در هر صورت، حرفه فارماکولوژی برای کسانی که علاقه مند به علوم بهداشتی هستند ایده آل است. مدارک فارماکولوژی عموماً 5 سال در ایرلند به طول می انجامد. در طول مدرک تحصیلی خود، واحدهایی را در زمینه داروسازی، زیست شناسی و فیزیولوژی داروسازی، شیمی، اخلاق و اقتصاد خواهید آموخت و در بسیاری از برنامه های کارشناسی، دانشجویان همچنین از موقعیت های کاری درون صنعت برای ارائه بینش های ارزشمند و تجربه حرفه ای بهره مند می شوند. بنابراین، به راحتی می توان فهمید که چرا داروسازی یک درجه چالش برانگیز برای دانشجویان بین المللی است.

در نمودار زیر شاهد تحصیل دانشجویان بین المللی در مقاطع تحصیلی رشته فارماکولوژی در ایرلند هستید:

تحصیل دانشجویان بین المللی در مقاطع تحصیلی رشته فارماکولوژی در ایرلند

روند تحصیل رشته فارماکولوژی در ایرلند

در نیمسال اول، دانش آموزان با یادگیری اصول دروس علوم پایه، زیست شناسی، شیمی، فیزیک، ریاضیات و مقدمه ای بر علم داروسازی به عنوان یک موضوع، شروع می کنند. دانش آموزان جلسات آزمایشگاهی عملی در همه موضوعات خواهند داشت که راهی عالی برای کسب تجربه عملی با علم و آشنایی با همکلاسی های شما است در سال دوم با پیشرفت دانش آموزان در دوره، موضوعات تخصصی تر می شوند. این ماژول ها شامل فرمول دوز، داروهای بیولوژیکی، تولید دارویی، سیستم های کیفیت، اعتبار سنجی و قوانین دارویی است. در سال 3 تأکید بر استفاده از دانش به دست آمده در 2 سال اول بر نیازهای خاص بخش داروسازی است. دانش آموزان در حال حاضر این فرصت را دارند که محل کار خود را بین 3 تا 4 سال تکمیل کنند. این می تواند 4 ماه یا 1 سال کامل به طول انجامد.

در جدول زیر شاهد مشخصاتی در خصوص تحصیل در مقاطع رشته فارماکولوژی در ایرلند می باشید:

مقطع تحصیلیسال های تحصیلحداقل هزینه به دلارشروع ترمزبان تحصیلدرصد تعلق بورسیه
کارشناسی53000$سپتامبرانگلیسی12%
ارشد36500$سپتامبرانگلیسی20%
دکترا38000$سپتامبرانگلیسی25%

روند تحصیل رشته فارماکولوژی در ایرلند

دانشگاه های تحصیل رشته pharmacology در Ireland

علم فارماکولوژی طیف وسیعی از موضوعات علمی را که در توسعه، کشف، پردازش و ساخت داروها و درمان های مختلف حیاتی هستند، ترکیب می کند. فلسفه کلی این برنامه تولید فارغ التحصیلان علوم است که می توانند در حوزه علم داروسازی مسئولیت داشته باشند. این دوره 5 ساله دارای درجه افتخار، دانش آموزان را با زمینه ای گسترده اما کامل در زمینه های شیمیایی، بیولوژیکی و تکنولوژیکی در ارتباط با مطالعه محصولات دارویی ارائه می دهد. این به دانش آموزان اجازه می دهد تا طیف وسیعی از مهارت ها را پوشش دهند، از جمله مسائل علمی، مهندسی، مقررات و کیفیت و همچنین ارائه مهارت های ارتباطی عالی. ماژول ها بر اساس علوم دارویی اصلی بنا شده اند، اما با تأکید بر فناوری مدرن و پیشرفت های درون این بخش نیز تأکید شده است.

3 برنامه درجه فارماکولوژی در ایرلند وجود دارد که توسط PSI معتبر هستند:

 • کالج ترینیتی دوبلین
 • کالج دانشگاهی کورک
 • کالج رویال جراحان در ایرلند

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در خصوص شرایط و نحوه مهاجرت به ایرلند و نحوه اخذ اقامت به متقاضیان مشاوره شما ارائه می دهد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *