مهاجرت تحصیلی اروگوئه

رشته علوم کامپیوتر در اروگوئه

رشته علوم کامپیوتر در اروگوئه

رشته علوم کامپیوتر در اروگوئه یکی از رشته های معروف برای تحصیل بوده که در تمامی مقاطع تحصیلی به دانشجویان بومی و بین المللی ارائه می شود. تحصیل در خارج از کشور مزایای زیادی به همراه دارد. برای مثال می توان به گسترش تجربه فرهنگی، تحصیل در موسسات معتبر، ارتباط با متخصصان سراسر جهان، یادگیری مهارت های جدید اشاره کرد. اما یکی از مفیدترین مهارت ها تسلط بر زبان جدید است. چند زبانه بودن درهایی را در زندگی شخصی و تحصیلی شما باز می کند. داوطلبانی که به چندین زبان صحبت می کنند اغلب شانس بیشتری برای استخدام، درآمد بیشتر و فضای بیشتری برای رشد در شرکت های چند ملیتی دارند.

در این کشور، شما می توانید در اسپانیایی خود مهارت داشته باشید. این کشور، کوچکترین ملت آمریکای جنوبی با مردم محلی دوست داشتنی و محیطی آرام، مکانی مناسب برای تعامل با اطرافیان و به سرعت تبدیل شدن به یک اسپانیایی زبان مسلط می باشد. این کشور، ممکن است کشور کوچکی باشد، اما از منظره زیبا و طبیعی کم نمی توان از آن لذت برد. لاگونا د روچا یکی از محبوب ترین مقاصد کشور است. تالاب در سال 1977 به پارک ملی تبدیل شد و اکنون محل زندگی بیش از 200 گونه از جمله فلامینگوها و قوهای گردن سیاه است. در خصوص تحصیل رشته علوم کامپیوتر موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت این نگارش را آماده کرده است.

معرفی دانشگاه های رشته علوم کامپیوتر در اروگوئه

این کشور، به دلیل کیفیت بالای زندگی و بخش اساسی رضایت از تحصیلات با کیفیت بالا شناخته شده است. سیستم آموزش عالی کشور عمدتا شامل 2 دانشگاه دولتی و 4 دانشگاه خصوصی است. این دانشگاه ها طیف گسترده ای از برنامه ها را در زمینه های مختلف ارائه می دهند. بنابراین، یافتن برنامه برای شما نباید مشکلی ایجاد کند. اکثر موسسات دارای شاخه های تحقیقاتی، آموزشی و آموزشی هستند که پایه های عالی تحصیلی و حرفه ای را برای مشاغل خود در اختیار دانشجویان قرار می دهند.

دانشگاه های رشته علوم کامپیوتر در اروگوئه عبارتند از:

 • کاتولیک اروگوئه
 •  ORT اروگوئه
 • مونته ویدئو

متقاضیان می توانند این رشته را در تمامی مقاطع تحصیلی یعنی کارشناسی، کارشانسی ارشد و دکترا بگذرانند.

مشاغل رشته علوم کامپیوتر در اروگوئه

استفاده روزافزون از کامپیوتر و فناوری اطلاعات نیاز به کارگران با مهارت های تخصصی شامل مدیران پایگاه داده، دانشمندان کامپیوتر و تحلیلگران سیستم شبکه را برانگیخته است. حقوق ماهیانه کار در اروگوئه برای استادان دانشگاه رشته علوم کامپیوتر در نمودار زیر نشان داده شده است:

حقوق ماهیانه استاد دانشگاه علوم کامپیوتر در اروگوئه

وظایف و تخصص های شغلی با پیشرفت تکنولوژی همچنان در حال تغییر است. دانشمندان کامپیوتر می توانند مخترع، محقق یا نظریه پرداز باشند. دانشمندان کامپیوتر با تخصص نظری دانش خود را برای رفع مشکلات و توسعه فناوری جدید که می تواند شامل توسعه سخت افزار، نظریه پیچیده و توسعه زبان برنامه نویسی باشد، به کار می گیرند. برخی از محققان فناوری واقعیت مجازی یا روبات ها را توسعه می دهند. دانشمندان کامپیوتر می توانند با متخصصان دیگر مانند مهندسان برق برای توسعه ماشین آلات پیچیده و سیستم های کامپیوتری همکاری کنند.

وظایف شغلی محققان علوم کامپیوتر که در مدارس کار می کنند مشابه سایر دانشمندان کامپیوتر است. کسانی که در مدارس کار می کنند معمولا زمان بیشتری برای تمرکز بر کاربردهای نظری دارند در حالی که کسانی که برای شرکت ها یا سازمان ها کار می کنند بر پروژه های شرکت با هدف ایجاد درآمد تمرکز می کنند. برخی از محققان در بخش خصوصی از انعطاف پذیری بیشتری برای تعیین پروژه هایی که روی آن کار می کنند برخوردارند.

مشاغلی که فارغ التحصیلان رشته علوم کامپیوتر در اروگوئه می توانند انتخاب کنند عبارتند از:

 • تحلیلگر برنامه
 • توسعه دهنده برنامه های کاربردی
 • تحلیلگر امنیت سایبری
 • تحلیلگر داده
 • سرپرست پایگاه داده
 • تحلیلگر رایانه پزشکی قانونی
 • طراح بازی
 • توسعه دهنده بازی
 • مدیر سیستم های اطلاعاتی
 • مشاور فناوری اطلاعات
 • مهندس نرم افزار
 • تحلیلگر سیستم
 • طراح UX
 • طراح وب
 • توسعه دهنده وب

هزینه تحصیل رشته علوم کامپیوتر در اروگوئه

هزینه های تحصیل بسته به موسسه و برنامه ها متفاوت است. اما شهریه سالانه در دانشگاه های معتبر می تواند از 1281$ (دلار) شروع شود و در برخی از موسسات خصوصی به 10919$ (دلار) برسد. با این حال، بسیاری از دانشگاه ها دارای بورسیه تحصیلی و سایر گزینه های بودجه برای دانشجویان بین المللی هستند. بنابراین، برای اطلاع بیشتر از فرصت های ارائه شده، با موسسه مورد نظر خود تماس بگیرید. یکی از بهترین بخش های تحصیل در آمریکای جنوبی این است که نسبت به اکثر شهرهای اروپایی و آمریکای شمالی مقرون به صرفه است. در این کشور، هیچ فرقی نمی کند. هزینه زندگی و تحصیل در این کشور جذاب برای دانشجویان بین المللی کاملا مقرون به صرفه است.

جدول زیر هزینه زندگی در اروگوئه نشان داده شده است:

پارامترهزینه به دلار
اجارهبین 100$ تا 400$
غذا300$
حمل و نقل1$

در حالی که هزینه های روزانه مانند خواربار فروشی حدود 29% کمتر از ایالات متحده است، مسکن جایی است که بیشترین پول را پس انداز می کنید. قیمت اجاره در اروگوئه تقریبا 50% ارزان تر است. اقامت در پایتخت این کشور مونته ویدئو می تواند از 100$ تا 400$ (دلار) در ماه متغیر و هزینه ای در حدود 300$ (دلار) برای غذا در ماه باشد. در مورد حمل و نقل، بلیط معمول اتوبوس شهری 1$ (دلار) است.

هزینه تحصیل رشته علوم کامپیوتر در اروگوئه

ویزای تحصیلی اروگوئه

ویزای تحصیلی اروگوئه به یک تبعه خارجی این امکان را می دهد تا به طور موقت به این کشور مهاجرت کند تا دوره تحصیلی را در این کشور بگذراند. تحصیل در این کشور یک گزینه فزآینده برای دانشجویان کارشناسی در سراسر جهان است. این کشور دارای سابقه طولانی در زمینه یادگیری با تعداد زیادی از موسسات آموزشی است. مهاجرت به این کشور در سال های اخیر به دلیل سیاست مهاجرت نسبتا لیبرال همراه با کیفیت بالای زندگی که می توان در این کشور به دست آورد، به طرز چشمگیری افزایش یافته است.

ویزای تحصیلی به دارندگان اجازه می دهد تا به مدت طولانی در این کشور زندگی و کار کنند (به صورت محدود) تا بتوانند دوره خود را تکمیل کنند تا بتوانند از خود و سایر افراد وابسته حمایت کنند.

مواردی که دانشجویان برای اخذ ویزای دانشجویی باید رعایت کنند، در نمودار زیر نشان داده شده است:

حقوق ماهیانه استاد دانشگاه علوم کامپیوتر در اروگوئه

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت از موسسات برجسته مهاجرتی می باشد که افراد بسیاری را در امر مهاجرت به اروگوئه راهنمایی و هدایت کرده است.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *