مهاجرت تحصیلی اتریش

رشته زمین شناسی در اتریش

رشته زمین شناسی در اتریش

یکی از انتخاب های که برای مهاجرت دارید تحصیل در رشته زمین شناسی در اتریش میباشد. این کشور در زمینه های فرهنگی و آموزشی در جهان برتر است. رشته زمین شناسی سیاره زمین و منشا و تکامل آن و ساختار اساسی آن و همچنین خواص مواد معدنی و سنگ ها و مایعاتی را مورد بررسی قرار می دهد. تحصیل زمین شناسی در اتریش فرصتی برای زندگی و کار در یک آزمایشگاه طبیعی زیبا زمین شناسی است. رشته زمین شناسی در زمینه های مختلفی اعم از زلزله و معدن و آب و هوا کاربرد دارد و شما با تحصیل در این رشته می توانید در طیف وسیعی از علوم مختلف دانش خوبی کسب کنید. داشتن علم مختلف در این خصوص موجب می شود تا شما فرصت های شغلی مختلفی داشته باشید. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در خصوص شرایط مهاجرت به اتریش پاسخگوی سوالات شماست.

جایگاه رشته زمین شناسی در اتریش

این رشته از رشته های مهم و کاربردی در اتریش محسوب می شود که فرصت های تحقیقت را نیز برای فارغ التحصیلان این رشته فراهم می کند. زمین شناسان متخصصان گرانقدر و بسیار ماهر با دانش گسترده زمین شناسی، مهارت های لجستیکی و عملیاتی قوی در این زمینه و آزمایشگاه و توانایی کار در تیم های چند رشته ای با جدیدترین فناوری و اطلاعات مدرن هستند. زمین شناسان به دلیل تخصص خود در تغییر زمین در طول زمان زمین شناسی، منابع طبیعی و ارزیابی خطرات، سیاست های علمی و مسائل زیست محیطی نقش کلیدی در جامعه ایفا می کنند. با تحصیل در رشته زمین شناسی در اتریش، شما برای مشاغل متنوع فزاینده ای که برای فارغ التحصیلان رشته علوم زمین در دسترس است، بسیار قرار خواهید گرفت.

در نمودار زیر شاهد میزان اشتغال در رشته زمین شناسی در کشور اتریش هستید:

اشتغال در رشته زمین شناسی در اتریش

تحصیل رشته زمین شناسی در اتریش

زمین شناسی شامل ادغام بسیاری از جنبه های علوم فیزیکی و طبیعی برای کشف تاریخ و پویایی سیاره ما در طول زمان زمین شناسی است. زمین شناسان کاوشگر هستند و در خارج از منزل در آزمایشگاه طبیعی قابل توجهی که سیاره ها ارائه می دهند کار می کنند. یادگیری تجربی و کار میدانی جزء اصلی آموزش زمین شناسی شما در اتریش است. دانشکده علوم، گرایش زمین شناسی و تخصص افتخارات علوم زمین شناسی را ارائه می دهد. هر 2 برای ارائه دوره های مورد نیاز برای اعتباربخشی حرفه ای طراحی شده اند و هر 2 امکان پیگیری مشاغل در بخش خصوصی ، دولتی و تحصیلات تکمیلی را فراهم می کنند. تخصص افتخارات شامل فرصتی برای انجام تحقیقات مستقل در سال آخر شما با نظارت یک عضو هیئت علمی است. پروژه های تحقیقاتی با طول متغیر نیز از طریق مطالعات جهت دار برای دانشجویان عمده در دسترس است.

دلایل تحصیل در رشته اتریش در زمین شناسی را مشاهده می کنید:

  • دانشگاه های اتریش ارتباطات قوی با بسیاری از شرکت های اکتشافات معدنی مستقر در جهان را دارد.
  • این کشور یکی از برترین دانشگاه های جهان در زمینه علوم محیطی را دارد.
  • شما فرصت های ادامه تحصیل و تحقیقات را در زمینه زمین شناسی دارید.
  • در آزمایشگاه زمین شناسی اتریش زندگی و مطالعه و کار می کنید.

تحصیل در اتریش

کشور اتریش در مرکز اروپا وجود دارد و این کشور دستاورد و افتخارات بسیاری را در زمینه آموزش و تحقیقات رقم زده است. این کشور همچنین مرکز پر جنب و جوش و فعال برای تحقیقات در رشته های مختلف با تمرکز بر برنامه های و رشته های مختلف است. در اتریش سیستم آموزش قدمت زیادی دارد و جوایز نوبل نیز توسط استادان و دانشمندان در این کشور دریافت شده است. در اتریش دانشگاه های خصوصی و دولتی و همچنین کالج های خصوصی به چشم می خورند که هر ساله بسیاری از دانشجویان را پذیرش می کند. دانشگاه های اتریش دارای رتبه خوبی هستند، اما این کشور همچنین طیف وسیعی از موسسات تخصصی را ارائه می دهد که بر تحقیقات حرفه ای، فنی و پزشکی متمرکز هستند.

مزایای تحصیل رشته زمین شناسی در اتریش

مزایای تحصیل رشته زمین شناسی در اتریش

به طور کلی شرایط زندگی و هزینه ها نیز مقرون به صرفه است. به همین دلیل این کشور می تواند بیشتر دانشجویان بین المللی را به خود جذب کند. فرصت های شغلی پس از تحصیل در اتریش اخیراً مدت زمانی را که شهروندان غیر اتحادیه اروپا/منطقه اقتصادی اروپا می توانند برای جستجوی کار پس از مدرک دکتری از 6 ماه به 12 ماه بمانند، افزایش داده است. نیازی به گفتن نیست که در مقاطع مختلف در اتریش می توانید موارد زیادی را تجربه کنید و با فرصت هایی برای زندگی (و تحصیل) در شهرهای زیبا مانند وین، گراتس و اینسبروک. اتریش با این وجود فراتر می رود زیرا 8 مرز زمینی آن فرصت های راحتی را برای بازدید از کشورهای همسایه از جمله آلمان، ایتالیا و سوئیس فراهم می کند.

در جدول زیر شاهد مشخصاتی در مورد تحصیل در کشور اتریش می باشید:

پارامتر شرح
تعداد دانشگاه ها 73
جوایز نوبل 22
قدیمی ترین دانشگاه دانشگاه وین
دانش آموزان بین المللی 75000
مدت تحصیل کارشناسی:4
ارشد:2
دکترا:3
سال تحصیلی اکتبر تا سپتامبر

الزامات تحصیل رشته زمین شناسی در اتریش

دانش آموزان در برنامه علوم زمین باید علاقه عمومی خود را به علوم طبیعی نشان دهند و نحوه انجام کارهای دقیق را بدانند و چیز دیگری نیز وجود دارد این است که زمین شناسان آینده باید از کار در طبیعت لذت ببرند زیرا دوره های میدانی در خارج از منزل برگزار می شود. علاوه بر این، کسانی که از آزمایش لذت می برند و راه خود را در مورد کامپیوتر می دانند، پیش نیازهای لازم برای موفقیت در برنامه مطالعه را دارند. اساس بسیار مهم برنامه، آموزش مبتنی بر تحقیق است، به این معنی که دانش آموزان دائماً در پروژه های تحقیقاتی مشارکت دارند. این تضمین کننده مدارک مدرن و به روز مورد نیاز برای بازار کار بین المللی است. پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد نیز ممکن است در صورتی امکان پذیر باشد که دانشجویی لیسانس خود را در زمینه مرتبط مرتبط گذرانده باشد.

برنامه مطالعه زمین شناسی مزایای بسیاری را در اختیار دانشجویان قرار می دهد:

  • یک برنامه مطالعه بیش از حد نیست
  • بدون تاخیر زمان
  • پشتیبانی فردی
  • دسترسی آزاد به برنامه تحصیلی
  • فرصت های تحقیقات
  • آینده شغلی خوب

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در خصوص شرایط و نحوه مهاجرت به کشور اتریش همراه و پشتیبان شماست.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.