مهاجرت تحصیلی کره جنوبی

رشته تربیت بدنی در کره جنوبی

رشته تربیت بدنی در کره جنوبی

تحصیل در رشته تربیت بدنی در کره جنوبی در برترین دانشگاه های کشور کره جنوبی برای دانشجویان بین المللی و بومی امکان پذیر می باشد. رشته تربیت بدنی در کره جنوبی از بهترین و پرتقاضا ترین رشته ها می باشد. در این کشور پیشرفته و مدرن بر تناسب اندام و سلامت بسیار توجه می شود. تربیت بدنی در کره جنوبی یک رشته ی پویا است که بر تربیت و ارتقا مهارت های بدنی و ورزشی افراد متمرکز است. در این کشور ورزش و سلامت جایگاه خوبی دارد. کره ای ها به سلامت کودکان و سالمندان نیز بسیار ارزش قائل هستند. رشته تربیت بدنی در کشور کره در خصوص رشد جسم و فیزیک انسان و تناسب اندام با اتکا به شیوه های ورزشی است. این رشته در کره در خصوص بهبود شرایط بدن و حفظ سلامت و انجام ورزش های حرفه ای است.

وجهه دیگری که در این کشور در خصوص تربیت بدنی وجود دارد این است که به مربی گری ورزشی نیز توجه دارند. در کره جنوبی در بهترین دانشگاه های جهان که در رتبه بندی ها با نتایج درخشان وجود دارند تحصیل خواهید کرد. در این کشور مدرن می توانید در مقطع کارشناسی و ارشد و دکترا تربیت بدنی بخوانید. رشته تربیت بدنی در کره در میان جوانان محبوب است. این امر همچنین منجر به صعود مداوم رتبه های بین المللی شده است. شما می توانید 15 دانشگاه کره جنوبی را در 500 دانشگاه برتر جهانی در رتبه بندی پیدا کنید. بالاترین رتبه در این بین دانشگاه ملی سئول است که در سی و ششمین قرار دارد.این مقاله متعلق به موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می باشد.

تحصیل در کره جنوبی

کره جنوبی با ترکیبی جذاب از معابد باستان و معماری مدرن بهترین مکان برای تحصیل است. این کشور در زمینه نوآوری در علم و فناوری تخصص دارد، اما در هنر نیز دارای شجره نامه چشمگیر است. دانشگاه های دولتی و غیردولتی معتبری در کره وجود دارد که همگی دارای مدارج بسیار متنوعی هستند. کره جنوبی کشوری است که در جنوب شرقی آسیا واقع شده و بیش از 51.4 میلیون نفر در آن زندگی می کنند. این کشور یک رهبر جهانی در بخش های فناوری و صنعتی است و دارای یک اقتصاد صادراتی است. این کشور عضو سازمان ملل، است. افراد جامعه در کره جنوبی، تحصیلات عالیه را دارای اولویت بالایی می دانند، زیرا از نظر فرهنگی ارزشمند است. سیستم آموزشی کره جنوبی براساس الگوهای آموزشی معتبر است. در کره جنوبی دانشجویان به سخت کوشی تشویق می شوند.

فواید تحصیل در کره عبارت است از:

 • تحصیل به زبان انگلیسی
 • تحصیل در دانشگاه های معروف جهانی
 • یادگیری زبان کره ای
 • ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر
 • اخذ مدارک معتبر دانشگاهی
 • فرصت های شغلی و درآمد مناسب
 • اخذ اقامت کره جنوبی
 • زندگی و تحصیل مقرون به صرفه
 • قرارگرفتن در محیط بین المللی

تحصیل رشته تربیت بدنی در کره جنوبی

اگر شما انتخاب کنید که به دانشگاه کره جنوبی بروید، یک تجربه آموزشی با کیفیت بالا کسب خواهید کرد. دانشکده تربیت بدنی در سال1999 از گروه تربیت بدنی کالج آموزش و پرورش ظهور کرد و سه رشته از جمله تربیت بدنی، مدیریت ورزش و مربیگری دو و میدانی را ارائه می دهد. این دانشگاه با پشتیبانی اعضای عالی هیئت علمی، مهارت ها و تئوری های عملی را از طریق برنامه درسی به روز و با تدریس دانشمندان ورزشی، مدیران ورزشی پیگیری کرده اند. هدف از رشته تربیت بدنی کمک به حفظ و ارتقا سلامت یا قدرت جسمی افراد از طریق فعالیت بدنی است. این دانشگاه سعی می کند نه تنها مربیان بدنی و دانشجویان دارای فضیلت و سلامت جسمی، بلکه دانشمندانی که نظریه تربیت بدنی، اصول علمی آن و عملکرد ورزش را درک می کنند، پرورش دهند.

در جدول زیر برترین دانشگاه های کره جنوبی را مشاهده می کنید:

نام دانشگاه رتبه در 2021
دانشگاه ملی سئول 37
موسسه پیشرفته علوم و فناوری کره (KAIST) 39
دانشگاه Sungkyunkwan 87
دانشگاه علم و صنعت پوهانگ (Postech) 77
دانشگاه کره 69

تحصیل رشته تربیت بدنی در کره جنوبی

دروس رشته تربیت بدنی در کره جنوبی

تحصیلات تکمیلی با مدرک کارشناسی ارشد در تربیت بدنی ممکن است برنامه های آموزشی و تغذیه ای، حرکات مطالعه بدن انسان، آموزش دانشجویان، ورزشکاران و تیم ها و همچنین بهبود عملکرد ورزشکاران را توسعه دهد. هدف اصلی تربیت بدنی در مقطع ارشد در کره آموزش افراد حرفه ای در ورزش و محققان و مربیان ماهر بالقوه است. برای انجام این کار، آن ها باید ظرفیت های ورزشی خاصی را از طریق کلاس های مختلف و عملی در محیط های تخصصی مانند امکانات ورزشی بدست آورند. دانشجویان فرصت دارند مهارت های دیگری مانند فعال سازی یک باشگاه ورزشی اعم از ژیمناستیک، دو و میدانی، شنا، فوتبال، والیبال، بسکتبال و ورزش های رزمی است، با این هدف که به عنوان ورزشکار، مربی یا محقق ورزش حرفه ای شوند.

برخی از دروس رشته تربیت بدنی در کره جنوبی عبارت است از:

 • استراتژی مربیگری
 • آناتومی
 • بیومکانیک
 • تجزیه و تحلیل آموزش در تربیت بدنی
 • مسائل فعلی تربیت بدنی همراه با آموزش تربیت بدنی ابتدایی و متوسط
 • فیزیولوژی ورزشی
 • پزشکی ورزشی
 • حرکت شناسی روانشناسی ورزش
 • فلسفه ورزش
 • جامعه شناسی ورزش

گرایش های رشته تربیت بدنی در کره جنوبی

دپارتمان های تربیت بدنی در مدارس کره جنوبی نیز به عنوان امکانات ورزشی برای دانشجویان عمومی فعالیت می کنند و از این طریق توسط هزینه اشتراک دانشجویان برای دانشگاه درآمد کسب می کنند. رشته تربیت بدنی در کره جنبه های نظری ورزش و مطالعات سیستماتیک علوم کاربردی را ارائه می دهد. این ها شامل است. این به دانش آموزان این امکان را می دهد تا بفهمند که چگونه فعالیت بدنی به سلامتی و تندرستی فرد کمک می کند و زمینه تحقیق در منطقه را فراهم می کند. هدف از ارائه رشته مدیریت ورزشی پرورش مدیران ورزشی است که از طریق اصول و نظریه های کاربردی یک مجموعه را مدیریت می کنند. یک مدیر باید عملکردها و نقش های ورزش را در جامعه مدرن و سیستم های ورزشی درک کند.

گرایش های پرطرفدار در رشته تربیت بدنی در این کشور عبارتند از:

گرایش های پرطرفدار در رشته تربیت بدنی درکره جنوبی

علاوه بر این، پرورش مدیران حرفه ای ورزشی با ذهن خلاق نیاز است که مبادله و همکاری بین جامعه و سازمان های ورزشی را تقویت کند. این رشته جنبه های عملی و کاربردی ورزش از جمله بازاریابی ورزشی، اقتصاد ورزشی، رسانه های ورزشی، اوقات فراغت و تفریح ​​و سیاست و قانون در این حوزه را به دانشجو را ارائه می دهد. در کره جنوبی پرورش رهبران ورزشی از جمله مربیان ورزشی و مربیان شخصی و عمومی برای مدارس لازم می باشد. این رشته تجربه فعالیت های بدنی و مطالعات نظری از جمله آموزش شخصی، تجزیه و تحلیل رویدادهای ورزشی و حرکت انسان، تغذیه ورزشی و مربیگری و مشاوره ورزشی را ارائه می دهد. هزینه تحصیل در کره جنوبی نیز مقرون به صرفه است. اخذ اقامت کره جنوبی از طریق تحصیل میسر است. برای اخذ مشاوره در خصوص مهاجرت به کره جنوبی با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید.

Rate this post

4 دیدگاه برای “رشته تربیت بدنی در کره جنوبی

 1. parastoo گفت:

  من شنیدم با ویزای تحصیلی حداقل تا شش ماه اجازه ی کار نمیدن و همچنین برای گواهی تمکن مالی هزینه ی زیادی نیازه..کاش یک مقدار مفصل تر درباره ی این شرایط و بورس هایی که ارایه میشه صحبت کنید

  1. صادقی گفت:

   سلام و عرض ادب در خصوص بررسی بیشتر شرایط و شرایط پذیرش و ویزا با شماره 02191003232 تماس بگیرید.

 2. ریحانه گفت:

  شرایط بورسیه برای این رشته چیه؟

  1. صادقی گفت:

   با سلام. شرایط اخذ بورسیه در هر دانشگاه متغیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *