مهاجرت به کشور برزیل

راه های اخذ پاسپورت برزیل

راه های اخذ پاسپورت برزیل

در صورتی که شما هم برای داشتن اطلاعات بیشتری در رابطه با موضوع راه های اخذ پاسپورت برزیل علاقه مند می باشید با مطالعه نمودن مقاله راه های اخذ پاسپورت برزیل و هم چنین مراجعه نمودن به سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می توانید به اطلاعات جامعی در رابطه با موضوع راه های اخذ پاسپورت برزیل به دست آورید. این کشور که موفق شده خود را به عنوان یکی از کشورهای صنعتی قاره آمریکا معرفی نماید و در بر گیرنده اقتصادی پویا و  رو به رشد و پیشرفت در سطح جهان می باشد.

بررسی شرایط و روش های  اخذ تابعیت برزیل

تلاش ما در راستای نوشتن این مقاله این می باشد که به بررسی نمودن کلیه روش های مهاجرت به این کشور بپردازیم. لازم به ذکر می باشد که اشخاصی که هدف مهاجرت نمودن به این کشور را دارند ملزم می باشند که بعد از موفقیت در وارد شدن به این کشور از یکی از روش های مهاجرت نمودن به این کشور اقدام نمایند.این روش ها عبارتند از:

  • روش مهاجرت به برزیل از طریق تحصیل
  • روش اخذ تابعیت برزیل از طریق تولد فرزند
  • روش اخذ تابعیت برزیل از طریق ازدواج
  • روش اخذ اقامت برزیل از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت
  • روش اخذ اقامت برزیل از طریق ویزای کاری
  • روش اخذ اقامت برزیل از طریق پناهندگی

در ادامه این مقاله به بررسی تمامی این روش ها به غیر از روش پناهدگی که از جمله روش های پر خطر می باشد خواهیم پرداخت.همچنین این روش پر خطر به هیچ وجه مورد تایید مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت نمی باشد.

روش مهاجرت به برزیل از طریق تحصیل

در این روش مهاجرت تمامی بورسیه های تحصیلی موجود در این کشور به صورت عمومی که دارای تناسب با نیاز دانشجویان خواهد بود. لازم به ذکر می باشد که این بورسیه ها فقط در مقطع تحصیلی فوق لیسانس و مقطع تحصیلی دکتری ارائه خواهند شد. ازجمله مزیت های بسیاری که تحصیل و اعزام دانشجو به  این کشور برای شخص متقاضی دارد عبارتند از:

  • تحصیل نمودن در میان دانشگاه هایی با رتبه عالی و رنکیگ بالا
  • می توان شرایط اقامت و اخذ پاسپورت این کشور را فراهم نمود.

همچنین روش ورود به این کشور به وسیله کالج های زبان و همچنین ویزاهای تحصیلی  را می تواند  در راستای پیدا نمودن کار در این کشور را به دست آورند  دلیل اصلی این موضوع این می باشد که با اقدام به آموختن زبان این کشور  و همچنین تحصیل نمودن  در این کشور هم شانس و فرصت کافی در زمینه پیدا نمودن شغل در دسترس شخص  قرار بگیرد با این کار ضمن اینکه رزومه فردقوی تر میگردد.

شخص متقاضی کار در این کشور برزیل بعد از مدت زمانی به میزان 3  الی 4 سال اقامت موقت خود را به دست آورد, در این صورت  شخص می تواند را به حق اقامت دائم  این کشور دست یابد و در نهایت شخص قادر می باشد که حق تابعیت این کشور را  به دست آورد.

راه های اخذ پاسپورت برزیل از طریق تولد فرزند

نظام حقوقی این کشور از جمله معدود کشورهایی می باشند که از سیستم خاک این کشور تبعیت می نمایند. معنای این عبارت این می باشد که در صورتی که  فرزند متعلق به این اشخاص در میان خاک این کشور برزیل  به دنیا آید در این صورت و به علت این تولد به واسطه همین تولد, حق تابعیت و همچنین  پاسپورت این کشور  به این شخص داده خواهد شد. لازم به ذکر می باشد که کلیه هزینه های مربوط به درمان و همچنین مربوط به زایمان و سایر هزینه های مربوط به تولد فرزند در  میان این کشور رایگان  می باشد.

راه های اخذ پاسپورت برزیل از طریق تولد فرزند

روش اخذ تابعیت برزیل از طریق ازدواج

در صورتی که این اشخاص با یک شخص که دارای تابعیت این کشور باشند  ازدواج نمایند به این واسطه این ازداواج  قادر به دریافت نمودن حق اقامت از نوع دائم کشور این کشور می باشند. همچنین از این  لحاظ  این کشور مانند سایر  کشور های موجود در جهان این اصل را پذیرفته است که  در صورتی که شخص با تابعیت خارجی بتواند با یکی از اشخاصی که دارای  تابعیت این کشور باشد.  قادر می باشد که حق اقامت و همچنین حق تابعیت این کشور را به دست آورند.

روش اخذ اقامت برزیل از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

این روش از جمله روش های بسیار پرطرفدار و پر متقاضی از روش های اخذ اقامت این کشور می باشد. با اقدام به ثبت نمودن شرکت در این کشور این اشخاص می توانند که حق  اقامت موقت این کشور را برای مدت  یک سال دریافت  نماید.که این نوع اقامت موقت به صورت یک سال تمدید  خواهد شد تا این اشخاص و به انضمام خانواده خود را بعد از مدت زمانی به میزان چهار الی پنج سال به اقامت دائم این کشور برسند. این اشخاص ملزم می باشند که در راستای تمدید نمودن حق اقامت خود و خانواده خود از  روش ثبت شرکت در  این کشور مالیات هر سال خود را بپردازند.

لازم به ذکر می باشد که شخص متقاضی می تواند به دلیل ثبت نمودن شرکت در این کشور اقدام به خرید نمودن ملک تجاری و یا ملک مسکونی نماید آنها باید این نکته را در نظر بگیرند که با خرید نمودن ملک نمیتواند حق اقامت  این کشور  را به دست آورند.

روش اخذ اقامت برزیل از طریق ویزای کاری

این اشخاص در راستای موفقیت در زمینه دریافت نمودن ویزای کار این کشور دارای شرایط خاصی باشند اولین شرط  این می باشد که شخص متقاضی  دارای یک پیشنهاد شغلی باشد. و این عبارت بدان معنا می باشد که شخص کارفرما ملزم می باشد که  در این کشور به صورت قانونی موفق به دریافت نمودن  مجوز استخدام بین المللی را به دست آورند. در نتیجه این شخص ملزم به انجام کلیه امور قانونی برای دریافت نمودن ویزای کاری این کشور می باشد که شرط اصلی و مهم آن داشتن یک پیشنهاد شغلی مناسب می باشد.

پس از به پایان رساندن این مقاله با موضوع راه های اخذ پاسپورت برزیلدرصورتی که شما هم برای مطلع شدن از سایر شرایط راه های اخذ پاسپورت برزیل و سایر موضوعاتی نظیر مانند (ثبت شرکت در برزیل) یا (مهاجرت به برزیل از طریق سرمایه گذاری) دارای تمایل می باشید با مطالعه نمودن این مقالات که در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت موجود می باشند می توانید به اطلاعات جامعی دست یابید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *