مهاجرت به کشور هلند

درباره هلند

درباره هلند

در این مقاله قصد داریم درباره هلند، راه های مهاجرت به این کشور در سال 2023 و شرایط لازم جهت اخذ ویزای اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. هلند کشوری است در قاره اروپا که در قسمت شمال غربی این قاره واقع شده است. این کشور دارای مناظر بسیار زیبا و چشم نواز می باشد. هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت سعی دارد اطلاعات کلی درباره هلند در اختیار متقاضیانی قرار دهد که قصد مهاجرت به این کشور را دارند، تا بتوانند با اطلاعات کامل و آگاهی به این کشور مهاجرت کنند.

کشور هلند تا سال 1648 جزء مستعمره های امپراتوری هابسبورگ بوده است. این کشور در طی جنگی 80 ساله توانست از هابسبورگ جدا و مستقل شود. پس از پایان یافتن این جنگ آرامش در کشور هلند حاکم شد. در زمینه های اقتصادی، فرهنگی و سیاسی پیشرفت های بسیار زیادی را کسب کرد. در دوره بعد از جنگ که این کشور در زمینه های مختلف موفقیت های زیادی را کسب کرد دوره طلایی نامیده می شود.

جغرافیا و درباره هلند

مساحت کشور هلند حدود 40000 کیلومتر مربع می باشد. کشوری کم ارتفاع و هموار می باشد. درباره هلند و موقعیت جغرافیایی این کشور می توان گفت که در عرض جغرافیا 50 درجه و درجه شمالی آن 54 می باشد. طول جغرافیایی کشور هلند بین 3 تا 8 درجه شرقی می باشد. حدودا 26% از مردم این کشور در ارتفاعات زیر سطح دریا در حال زندگی کردن می باشند. در این کشور 3 رودخانه بزرگ وجود دارد، که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد:

  • رودخانه راین
  • رودخانه موز
  • رودخانه اسخلده

از طریق این 3 رودخانه سالیانه آب های بسیار زیادی وارد دریا می شود. پایتخت کشور هلند شهر آمستردام می باشد. ولی سفارت خانه و وزارت خانه در شهر لاهه و اطراف آن به دلیل تمرکز این بخش ها تاسیس شده است. یکی از بهترین تورهای قاره اروپا مربوط به تورهای کشور هلند می باشد.

یکی از کشورهای اروپایی که در آن بارش بسیار زیاد می باشد کشور هلند است. در ماه آوریل میزان بارش در کمترین سطح خود قرار دارد. کسانی که قصد سفر به این کشور را دارند بهتر است در ماه آوریل به این کشور سفر کنند. در این کشور هوا در تعداد روزهای کمی آفتابی می باشد. در این کشور به دلیل وجود درختان بسیار زیاد آب و هوا بسیار معتدل می باشد.

اقتصاد و درباره هلند

این کشور دارای اقتصادی باثبات و در وضعیت بسیار خوبی می باشد. از این رو بیشتر درآمدهای این کشور از طریق تولیدات ناخالص ملی به دست می آید. یکی از پیشرفته ترین صنعت ها در این کشور، صنعت پرورش گل می باشد. بدین ترتیب بخش زیادی از اقتصاد این کشور از طریق این صنعت به دست می آید. همچنین بعضی از اقتصاد این کشور از طریق دامداری و مخصوصا گاو داری تامین می شود. مشهورترین دادگاه دنیا که دادگاه لاهه نام دارد که وجود این دادگاه تاثیر بسیار زیادی بر اقتصاد این کشور گذاشته است.

درباره صادرات این کشور می توان گفت که در بین کشورهای صادر کننده در دنیا این کشور توانسته جایگاه ششم را به خود اختصاص دهد. این کشور در بین کشورهای وارد کننده در رتبه 8 قرار دارد. کشور هلند از نظر شاخص های اقتصاد رقابتی در دنیا در رتبه 10 قرار دارد. در بین کشورهای جهانی سازی اقتصاد کشور هلند در رتبه 8 قرار گرفته است. این کشور توانسته بهترین رتبه را در صادرات کالاهای کشاورزی بعد از کشور آمریکا به دست آورد. این کشور به نسبت مساحت کم توانسته رشد خوبی در زمینه کشاورزی داشته باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر مقاله اقامت هلند را مطالعه بفرمائید.

در نمودار زیر به بررسی رشد اقتصاد هلند در این کشور می پردازیم:

فرهنگ مردم کشور هلند

در این کشور مردم به زبان هلندی که زبان رسمی این کشور می باشد صحبت می کنند. زبان هلندی برگرفته از زبان آلمانی می باشد، تشکیل شده است. ولی بعضی از واژه ها به زبان فرانسوی می باشد. زبان هلندی زبان گسترده ای می باشد و در بعضی از استان های سایر کشورها شهروندان به این زبان صحبت می کنند. مردم کشور هلند علاوه بر زبان هلندی به زبان های انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی و یا آلمانی نیز صحبت می کنند. مردم این کشور به هنر نقاشی نیز علاقه مند می باشند. نقاش های بسیار بزرگ و معروف در این کشور زندگی می کرده اند.

درباره سیاست کشور هلند

درباره سیاست این کشور بهتر است بدانید که حکومت مشروطه در این کشور حکم فرماست. با وجود حکومت مشروطه پادشاه و ملکه این کشور نقش کمی برای تصمیم گیری در حوزه های اقتصاد، حکومت و تصمیمات سیاسی دارند. ملکه و پادشاه در این کشور بیشتر به عنوان یک نماد برای نگه داشتن وحدت ملی می باشند. در کشور هلند 2 مجلس از نمایندگان مردم وجود دارد که در حوزه اقتصاد و سیاست این کشور تاثیرگذار می باشند. هر کدام از این حزب ها در انتخابات پارلمانی بتوانند بیشترین رای را دریافت نماید می توانند نخست وزیر این کشور را انتخاب کنند. جهت زندگی در این کشور مقاله هزینه زندگی در هلند را مطالعه بفرمائید.

درباره سیاست کشور هلند

طرق مهاجرت به کشور هلند

یکی از کشورهای قاره اروپا است که هر ساله تعداد زیادی به آن کشور مهاجرت می کنند. متقاضیان می توانند از روش های مختلفی که در زیر به آن اشاره می کنیم به این کشور مهاجرت کنند:

  • مهاجرت از طریق ثبت شرکت در هلند
  • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری
  • اخذ اقامت این کشور از طریق تولد
  • مهاجرت و کسب اقامت از طریق تحصیل
  • کسب اقامت این کشور از طریق ازدواج

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با چگونگی اخذ اقامت از این کشور می توانید با مشاوران ما در تماس باشید. با توجه به شرایط خود بهترین راه برای مهاجرت به کشور هلند را انتخاب نمایید. تمامی روش های ذکر شده روش های قانونی برای مهاجرت به هلند می باشند. یک روش دیگر برای مهاجرت به این کشور وجود دارد که پناهندگی می باشد، این روش غیر قانونی می باشد. از این رو به متقاضیان که قصد مهاجرت دارند پیشنهاد می شود به هیچ عنوان این روش را انتخاب نکنند. در این مقاله سعی شد اطلاعاتی درباره این کشور در اختیار متقاضیانی که قصد مهاجرت دارند قرار داده شود. پیشنهاد می شود قبل از اقدام به مهاجرت طی تماس با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با وکلا و مشاوران موسسه مشورت نمایید. سپس اقدامات لازم جهت مهاجرت را انجام دهید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *