مهاجرت به کشور هلند

درباره هلند

درباره هلند

هلند کشوری است در قاره اروپا که در قسمت شمال غربی این قاره واقع شده است، این کشور دارای مناظر بسیار زیبا و چشم نواز می باشد که هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. در این مقاله قصد داریم درباره هلند ، راه های مهاجرت به کشور هلند در سال 2019 و شرایط لازم جهت اخذ ویزای این کشور اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت سعی دارد اطلاعات کلی درباره هلند در اختیار متقاضیانی قرار دهد که قصد مهاجرت به این کشور را دارند، تا بتوانند با اطلاعات کامل و آگاهی به این کشور مهاجرت کنند.

 تاریخچه کشور هلند

کشور هلند تا سال 1648 جزء مستعمره های امپراتوری هابسبورگ بوده است، این کشور در طی جنگی 80 ساله توانست از هابسبورگ جدا و مستقل شود.بعد از پایان یافتن این جنگ آرامش در کشور هلند حاکم شد، و در زمینه های اقتصادی، فرهنگی و سیاسی پیشرفت های بسیار زیادی را کسب کرد. در دوره بعد از جنگ که این کشور در زمینه های مختلف موفقیت های زیادی را کسب کرد دوره طلایی نامیده می شود.

درباره هلند

مساحت کشور هلند حدود چهل هزار کیلومتر مربع می باشد و کشوری کم ارتفاع و هموار می باشد. درباره هلند و موقعیت جغرافیایی این کشور می توان گفت که در عرض جغرافیا پنجاه درجه و درجه شمالی آن پنجاه و چهار می باشد. طول جغرافیایی کشور هلند بین سه تا هشت درجه شرقی می باشد.حدودا بیست و شش درصد از مردم این کشور در ارتفاعات زیر سطح دریا در حال زندگی کردن می باشند. در این کشور 3 رودخانه بزرگ وجود دارد، که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد:

  • رودخانه راین
  • رودخانه موز
  • رودخانه اسخلده

از طریق این سه رودخانه سالیانه آب های بسیار زیادی وارد دریا می شود. پایتخت کشور هلند شهر آمستردام می باشد، ولی سفارت خانه و وزارت خانه در شهر لاهه و اطراف آن به دلیل تمرکز این بخش ها تاسیس شده است. یکی از بهترین تورهای قاره اروپا مربوط به تورهای کشور هلند می باشد.

آب و هوای کشور هلند

یکی از کشورهای اروپایی که در آن بارش بسیار زیاد می باشد کشور هلند است، در ماه آوریل میزان بارش در کمترین سطح خود قرار دارد. کسانی که قصد سفر به این کشور را دارند بهتر است در ماه آوریل به این کشور سفر کنند. در کشور هلند هوا در تعداد روزه های کمی آفتابی می باشد. در کشور هلند به دلیل وجود درختان بسیار زیاد آب و هوا بسیار معتدل می باشد.

اقتصاد کشور هلند چگونه است؟

این کشور دارای اقتصادی با ثبات و در وضعیت بسیار خوبی می باشد، بیشتر در آمد های این کشور از طریق تولیدات ناخالص ملی به دست می آید.یکی از پیشرفته ترین صنعت ها در این کشور، صنعت پرورش گل می باشد، که بخش زیادی از اقتصاد این کشور از طریق این صنعت به دست می آید. همچنین بعضی از اقتصاد این کشور از طریق دامداری و مخصوصا گاو داری تامین می شود.مشهور ترین دادگاه دنیا که دادگاه لاهه نام دارد در کشور هلند قرار دارد، وجود این دادگاه تاثیر بسیار زیادی بر اقتصاد این کشور گذاشته است.

درباره هلند و صادرات این کشور می توان گفت که در بین کشور های صادر کننده در دنیا این کشور توانسته جایگاه ششم را به خود اختصاص دهد.کشور هلند در بین کشور های وارد کننده در رتبه 8 قرار دارد. کشور هلند از نظر شاخص های اقتصاد رقابتی در دنیا در رتبه 10 قرار دارد، در بین کشور های جهانی سازی اقتصاد کشور هلند در رتبه 8 قرار گرفته است. این کشور توانسته بهترین رتبه را در صادرات کالاهای کشاورزی بعد از کشور آمریکا دست آورد، کشور هلند به نسبت مساحت کم توانسته رشد خوبی در زمینه کشاورزی داشته باشد.

سیاست های کشور هلند

درباره هلند و سیاست این کشور بهتر است بدانید که حکومت مشروطه در این کشور حکم فرما است. با وجود حکومت مشروطه پادشاه و ملکه این کشور نقش کمی برای تصمیم گیری در حوزه های اقتصاد، حکومت و تصمیمات سیاسی دارند، ملکه و پادشاه در این کشور بیشتر به عنوان یک نماد برای نگه داشتن وحدت ملی می باشند. در کشور هلند 2 مجلس از نمایندگان مردم وجود دارد که در حوزه اقتصاد و سیاست این کشور ناثیر گذار می باشند.هر کدام از این حزب ها در انتخابات پارلمانی بتوانند بیشترین رای را دریافت نماید می توانند نخست وزیر این کشور را انتخاب کنند.

فرهنگ مردم کشور هلند

در این کشور مردم به زبان هلندی که زبان رسمی این کشور می باشد صحبت می کنند.زبان هلندی برگرفته از زبان جرمنی که همان زبان آلمانی می باشد تشکیل شده است ولی بعضی از واژه ها به زبان فرانسوی می باشد.زبان هلندی زبان گسترده ای می باشد و در بعضی از استان های سایر کشور ها شهروندان به این زبان صحبت می کنند. مردم کشور هلند علاوه بر زبان هلندی به زبان های انگلیسی،اسپانیایی، فرانسوی و یا آلمانی نیز صحبت می کنند.مردم این کشور به هنر نقاشی نیز علاقه مند می باشند و نقاش های بسیار بزرگ و معروف در این کشور زندگی می کرده اند.

مهاجرت به کشور هلند

یکی از کشور های قاره اروپا که هر ساله تعداد زیادی به آن کشور مهاجرت می کنند کشور هلند می باشد. متقاضیان می توانند از روش های مختلفی که در زیر به آن اشاره می کنیم به این کشور مهاجرت کنند:

  • مهاجرت از طریق ثبت شرکت
  • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در کشور هلند
  • اخذ اقامت از کشور هلند از طریق تولد
  • مهاجرت و کسب اقامت از طریق تحصیل
  • کسب اقامت از کشور هلند از طریق ازدواج

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با چگونگی اخذ اقامت از این کشور می توانید با مشاوران موسسه سفیران سروش سعادت در تماس باشید و با توجه به شرایط خود بهترین راه برای مهاجرت به کشور هلند را انتخاب نمایید. تمامی روش های ذکر شده روش های قانونی برای مهاجرت به کشور هلند می باشند، یک روش دیگر برای مهاجرت به این کشور وجود دارد که پناهندگی می باشد، این روش غیر قانونی می باشد و به متقاضیان که قصد مهاجرت دارند پیشنهاد می شود به هیچ عنوان این روش را انتخاب نکنند.

در این مقاله سعی شد اطلاعاتی درباره هلند در اختیار متقاضیانی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند قرار داده شود. پیشنهاد می شود قبل از اقدام به مهاجرت طی تماس با موسسه سفیران سروش سعادت با وکلا و مشاوران موسسه مشورت کرده و سپس اقدامات لازم جهت مهاجرت را انجام دهید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *