مهاجرت کاری اسلواکی

درآمد مهندسان در اسلواکی

درآمد مهندسان در اسلواکی

درآمد مهندسان در اسلواکی در بخش های مختلف متفاوت می باشد و به مسائل مختلفی مرتبط است. در این نوشتار به بررسی این موضوع می پردازیم. کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به درآمد برخی از بهترین و پرتقاضا ترین مشاغل مهندسی در کشور اسلواکی اشاره می کنند و اطلاعات کاملی درباره درآمد مهندسان در اسلواکی به شما عزیزان ارائه می دهند. به طور کلی، مهندسانی که دارای تجربه، مدرک تحصیلی معتبر و دانش مورد نیاز می باشند، می توانند از طریق مهاجرت کاری، برای کار و اشتغال به بهترین کشورهای دنیا مهاجرت کنند. درآمد مهندسان در اکثر کشورهای دنیا مانند کشورهای اروپایی، کانادا و آمریکا، استرالیا، آلمان، سوئد، سوئیس، نیوزلند و سایر کشورهای دنیا بسیار بالا می باشد. با ما همراه باشید تا با پرتقاضاترین، بهترین و پردآمدترین مشاغل در زمینه مهندسی در کشور اسلواکی آشنا شوید.

درآمد مهندسان در اسلواکی در بخش نرم افزار

در اولین بخش این نوشتار قصد داریم به درآمد مهندسان در اسلواکی در بخش نرم افزار اشاره کنیم. یک مهندس نرم افزار از اصول علوم کامپیوتر برای تهیه راه حل های نرم افزاری استفاده می کند که خواسته ها و نیازهای مشاغل و مصرف کنندگان را برآورده سازد. مهندسان نرم افزار انواع مختلفی از راه حل ها مانند برنامه های دسک تاپ و وب، برنامه های تلفن همراه، بازی ها، روبات ها، سیستم عامل ها، سیستم های شبکه و فن آوری های دیگر برای تبدیل یک ایده به یک محصول نهایی استفاده می کنند. درآمد متوسط یک مهندس نرم افزار در کشور اسلواکی €1.800 (یورو) در سال می باشد.

مهمترین مسئولیت ها و الزامات کار به عنوان یک مهندس نرم افزار در کشور اسلواکی عبارتند از:

ردیف مسئولیت ها الزامات
1 اجرای چرخه کامل توسعه نرم افزار (SDLC) حداقل 2 سال تجربه کاری اثبات شده به عنوان مهندس نرم افزار یا توسعه دهنده نرم افزار
2 نوشتن کد طراحی شده و آزمایش شده داشتن تجربه در طراحی برنامه های تعاملی
3 تهیه مشخصات و تعیین امکان سنجی عملیاتی توسعه نرم افزار درJava ،Ruby on Rails ، C++ یا سایر زبان های برنامه نویسی
4 برنامه های تأیید نرم افزار و مراحل تضمین کیفیت دانش عالی در مورد بانک های اطلاعاتی رابطه ای، فن آوری های SQL و غیره
5 مستند سازی و حفظ عملکرد نرم افزار تجربه برنامه های وب با استفاده از حداقل یک چارچوب وب محبوب
6 عیب یابی، اشکال زدایی و بروزرسانی سیستم مهارت در ابزارهای مهندسی نرم افزار
7 کسب اطمینان از آپدیت شدن نرم افزار مدرک کارشناسی در رشته کامپیوتر، مهندسی یا رشته مربوطه

شرایط کار و درآمد مهندسان سازه در اسلواکی

یکی دیگر از مشاغلی که در کشور اسلواکی مورد تقاضا است و دارای درآمد بسیار خوب برای اقامت و زندگی در اسلواکی می باشد، مهندسی سازه است. مهندسان سازه پروژه های زیربنایی مانند خطوط لوله، پل ها و سایر سازه های مکانیکی را طراحی و ایجاد می کنند. مهندسان در این زمینه به طور منظم بر سایر مهندسین و خدمه ساختمانی نظارت می کنند. مهندسین سازه توسط مهندس ارشد سازه ساختمانی که به یک پروژه اختصاص یافته است، نظارت می شوند و معمولاً در کارخانه های شیمیایی، پالایشگاه ها و کارخانه های کاربری مشغول به کار می شوند. افراد در این زمینه بسیار سازمان یافته و دارای جزئیات هستند. آنها تا حدی در محیط های اداری و بخشی در سایت های ساختمانی کار می کنند.

بخش های خاص مهندسی سازه عبارتند از:

 • ساختمان ها
 • پل ها
 • وسايل نقليه
 • تونل ها
 • خطوط لوله
 • صنعتی
 • هواپیما
 • فضاپیما

درآمد متوسط یک مهندس سازه که مشغول به کار در اسلواکی می شود 22.720€ (یورو) در سال می باشد. به دلیل درآمد مناسب مهندسان سازه، این شغل در لیست بررسی درآمد مهندسان در اسلواکی قرار گرفته است.

درآمد مهندسان در اسلواکی در بخش مهندسی فرآیند

درآمد مهندسان در اسلواکی در بخش مهندسی فرآیند

به طور کلی، یک مهندس فرآیند با تجربه می تواند مسئولیت طراحی، عملکرد و اجرای فرآیند را بر عهده بگیرد. توسعه و پیکربندی و بهینه سازی فرآیندهای صنعتی، ارزیابی و اندازه گیری فرآیندها و تفسیر داده، طراحی، اجرا، تست و ارتقاء سیستم ها و فرآیندهای مختلف، توسعه بهترین روش ها، روال ها و راه حل های نوآورانه برای بهبود نرخ تولید و کیفیت تولید و همچنین سایر موارد مرتبط از وظایق و مسئولیت های اصلی یک مهندس فرآیند در کشور اسلواکی می باشند. به دلیل درآمد بالای مهندسی فرآیند در اسلواکی، در 10 سال اخیر مهندسان زیادی اقدام به مهاجرت کاری به اسلواکی کرده اند تا در این زمینه مشغول به کار شوند.

الزامات کار به عنوان یک مهندس فرآیند در اسلواکی عبارتند از:

 • تجربه کار اثبات شده در مهندسی فرآیند
 • مهارت های فنی عالی
 • آگاهی از استانداردهای مربوط به فرآیند
 • تجربه در شبیه سازی فرآیند
 • دانش کار در بسته های نرم افزاری مهندسی فرآیند
 • مهارت های CAD یا اتوکد
 • آشنایی با مقررات بهداشتی و ایمنی
 • متفکر تحلیلی با مهارت های بین فردی
 • مدرک کارشناسی مهندسی

درآمد یک مهندس فرآیند به طور میانگین €24.000 (یورو) در سال می باشد.

مسئولیت ها و حقوق مهندسان توسعه محصول در اسلواکی

مهندسان توسعه محصول محصولات را مفهوم سازی و طراحی می کنند. این اغلب شامل انجام تحقیق و همکاری با دیگران برای شناسایی نیازهای بازار است. به طور معمول مدرک کارشناسی مهندسی برای اشتغال در این زمینه مورد نیاز است. مهندسان توسعه محصول طرح های جدید محصول را ایجاد و آزمایش می کنند و مشخصات تولید را فرموله می کنند. مهندسان توسعه محصول اهداف شرکت را شناسایی می کنند، تحقیقات بازار را یکپارچه می کنند و تجزیه و تحلیل های طراحی را انجام می دهند. مهندسان توسعه محصولات بر مفهوم و طراحی کالاهای تولیدی نظارت دارند. افراد حرفه ای با این عنوان شغلی در زمینه های مختلفی کار می کنند و محصولاتی مانند شامپو، انتقال موتور، دستگاه های پزشکی، مدارهای برقی و سخت افزار رایانه را ایجاد می کنند. درآمد مهندسان توسعه محصول در کشور اسلواکی به طور متوسط €25.890 (یورو) در سال می باشد.

وظیفه اصلی مهندسان توسعه ایجاد یک محصول است که ضمن برآورده کردن نیازهای بازاریابی، فروش و تولید، اهداف استراتژیک یک شرکت یا مشتری را برآورده سازد. آنها بر تیم های تحقیقاتی و طراحی نظارت می کنند، رویه های آزمایش سرب و پیش نویس مشخصات تولید را کنترل می کنند. آنها تولید مدل ها یا نمونه ها و طرح های دقیق را تا زمانی که آماده تولید شوند هدایت می کنند. هموطنان عزیز می توانید با همکاران ما در دفتر موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید و از شرایط کار و درآمد رشته های مختلف در کشورهای برتر دنیا مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *