مهاجرت تحصیلی مالت

تحصیل دکتری در مالتا

باموفق شدن در زمینه تحصیل دکتری در مالتا می توان شرایط مهاجرت و هم چنین اخذ اقامت دائم این کشور را به دست آورد. در صورتی که شما هم علاقه مند به داشتن اطلاعات بیشتری در زمینه تحصیل دکتری در مالتا می باشید در ادامه این مقاله همراه ما باشید.هم چنین این فرصت را دارید تا با مراجعه نمودن به سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به اطلاعات زیادی دست یابید.

کلیه دانشجویان مقطع تحصیلی دکتری  در این کشور  اغلب دانشجویانی می باشند که پیش از شرکت در آزمون ورودی این کشورموفق به دریافت مدرک کارشناسی ارشدخود شده باشند . ناگفته نماند که به غیراز این شرط ملزم می باشد که پایان نامه خود را دریافت نماید البته با این شرط که در درجه اول شامل تحقیق علمی از نوع  اصلی باشد و هم چنین مدرک پایان نامه این اشخاص مورد پذیرش و مکاتبه افراد با دانشگاه های این کشور باشد.

آشنایی با رشته های تحصیلی مقطع  دکتری در مالتا

از جمله دارای اعتبار ترین رشته های تحصیلی در مقطع دکتری در این کشور عبارتند از:

 • رشته های مرتبط با هنر
 • رشته های مرتبط با علوم و فناوری
 • رشته های مرتبط با علوم پزشکی
 • رشته های مرتبط با علوم اقتصادی
 • رشته های مرتبط با علوم مدیریتی
 • رشته های مرتبط با علوم آموزشی
 • رشته های مرتبط با علوم مهندسی
 • رشته های مرتبط با قانون

کلیه دانشجویان این کشور این امکان را دارند که در برنامه های تحصیلی که به صورت تمام وقت و یا نیمه وقت باشند اقدام به ثبت نام نمایند. با این توضیح که دوره های تحصیلی  ارائه شده در این کشور مرتبط با سایر نیازهای این کشورباشند. مدت زمان لازم برای تحصیل نمودن در مقطع تحصیلی دکتری در این کشور به میزان ۴ سال می باشد.اغلب دوره های تحصیلی دانشگاهی در مقطع دکتری این کشور به زبان انگلیسی برگزار می شوند.

لازم به ذکر می باشد که تعداد محدود و انگشت شماری از دوره های زبان وجود دارند که به فرایند آموزش زبان مالتی می پردازند. البته با این شرط که شخص متقاضی تحصیل دکتری در مالتا ملزم به آموزش مهارت های زبان انگلیسی در طول دوران مربوط به تحصیل خود در زمینه تطبیق دادن با نیازهای مرتبط به زبان انگلیسی در میان دانشگاه های این کشور می باشند که برنامه های تحصیلی برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهند، توسعه دهد و فرد ملزم می باشد که در یک مدرسه به زبان انگلیسی در هر نقطه از جهان انتخاب کنند. این کشور دارای موسسات بسیار زیادی  می باشد که اقدام به برگزاری انواع کورس های آموزشی به زبان انگلیسی می کند. و هم چنین به  این علت که زبان رسمی این کشور زبان انگلیسی می باشد در نتیجه  دانشگاه های این کشور اقدام به برگذاری انواع کورس های تحصیلی خود به زبان انگلیسی می کنند.

شرط اصلی تحصیل دکتری در مالتا

اصلی ترین شرط برای موفقیت در زمینه تحصیل دکتری در مالتا این می باشد که  شخص متقاضی تحصیل دکتری در مالتا  ملزم به ارائه یک رزومه  دارای اعتبار می باشد. از جمله مواردی که باعث اعتبار بیشتر رزومه این افراد می شود عبارتند از:

 • دارای ارتباط بودن رشته تحصیلی این شخص در مقطع کارشناسی و کار شانسی ارشد با مقطع تحصیلی دکتری در این کشور.
 • موفقیت در زمینه کسب نمودن معدل بالا در مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد.
 • ارائه یک توصیه نامه دارای اعتبار از جانب اساتید مختلف و دارای اعتبار
 • ارائه مدرک GRE و GMAT  که مختص کلیه رشته های تحصیلی مهندسی و رشته های تحصیلی مدیریتی می شود.
 • ارائه مدرک زبان انگلیسی که بیان گر تسلط این شخص به این زبان باشد با این توضیح که هر چه این مدرک از لحاظ نمره بالاتر باشد بیشتر به نفع  شخص متقاضی می باشد.
 • ارائه مدرکی که بیان گر داشتن تجربه کافی شخص در زمینه انجام پروژه های تحقیقاتی و هم چنین کنفرانس های بین المللی باشد.
 • ارائه مدرک انگیزه نامه قوی شخص متقاضی
 • ارائه مقالات در سطح بین المللی

آشنایی بیشتر با بورسیه تحصیل دکتری در مالتا

به طور معمول بورسیه های تحصیلی در دانشگاه های این کشور به اشخاصی تعلق می گیرد که موفق به داشتن رزومه های تحصیلی قوی باشند. با این توضیح که در صورت موفقیت در زمینه پذیرش از جانب دانشگاه های  این کشور با کسب نمودن بورسیه در میان هر دانشگاهی شخص این فرصت را دارد که شرایط تحصیلی  رایگان را در این کشور  برای خود فراهم کند. لازم به ذکر می باشد که معمولا بورسیه های تحصیلی این کشور مختص به تحصیل نمودن در مقاطع تحصیلی بالاتر  می باشد که می تواند منجر به آسان شدن کلیه شرایط تحصیلی در این کشور شود.

اصلی ترین دانشگاه های دارای مقطع دکتری در مالتا

دانشگاه های زیادی در این کشور وجود دارند که  در زمینه های رشته های تجارتی و مدیریتی و یا هنری  به فعالیت می پردازند اما تعداد دانشگاه های این کشور که دارای محدودیت رشته و مقطع نمی باشند بسیار محدود می باشد و اصلی ترین و تنها دانشگاه این کشور که به تحصیل در مقطع دکتری می پردازد دانشگاه اصلی مالتا می باشد. با این توضیح که در این کشور به صورت کلی دو دانشگاه اصلی وجود دارد که عبارتند از تحصیلات تکمیلی را ارایه میکنند:

 1. دانشگاه اصلی مالتا
 2. دانشگاه هنری ام کست

با این توضیح که دانشگاه ام کست این کشورکه در زمینه های هنری به فعالیت می پردازد اصلی ترین رشته های این دانشگاه  مربوط به هنر و هم چنین طراحی می باشد و همگی رشته های موجود در این دانشگاه به فعالیت هنری  می پردازند و اصلی ترین مقاطع تحصیلی این دانشگاه  عبارتند از از مقطع تحصیلی کارشناسی و  و مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد. همان طور که ذکر شد این دانشگاه دارای مقطع تحصیلی دکتری نمی باشد.

در صورتی که شما هم با مطالعه نمودن مقاله تحصیل دکتری در مالتا علاقه مند به تحصیل نمودن و هم چنین گرفن اقامت دائم این کشور علاقه مند شدید می توانید با تماس گرفتن با مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت و مراجعه نمودن به سایر لینک های موجود در این سایت نظیر (اخذ بورسیه تحصیلی در مالتا) یا (مهاجرت تحصیلی به مالتا) به اطلاعات کاملی دست یابید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *