مهاجرت تحصیلی روسیه

تحصیل در رشته هوانوردی در روسیه

تحصیل در رشته هوانوردی در کشور روسیه

تحصیل در رشته هوانوردی در روسیه در سال های اخیر بین دانشجویان بین المللی محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده است و هر ساله دانشجویان و متقاضیان زیادی برای تحصیل در رشته هوانوردی در روسیه به این کشور مهاجرت میکنند و وارد دانشگاه های این کشور می شوند. تحصیل در رشته هوانوردی در روسیه شرایط خاصی دارد و متخصصان ما در موسسه حقوقی و مهاجرتی سفیران سروش سعادت قصد دارند تا با ارائه این نوشتار متقاضیان و هموطنان عزیز را از شرایط تحصیل در رشته هوانوردی در روسیه مطلع سازند.

روسیه یکی از کشور های آسیای شمالی میباشد که به عنوان پهناور ترین کشور جهان شناخته می شود و بیش از صد و چهل میلیون نفر در این کشور زندگی میکنند. مردم روسیه به زبان های روسی و انگلیسی صحبت می کنند و لازم به ذکر است که مهاجرت به این کشور از طریق روش های مختلف از جمله تحصیل، اشتغال، ازدواج و سایر موارد ممکن میباشد.

شرایط تحصیل در رشته هوانوردی در روسیه

دانشگاه ها و مراکز تحصیلی کشور روسیه از سطح و کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند و برنامه های تحصیلی در مراکز تحصیلی این کشور با در نظر گرفتن استاندارد های جهانی و جدید ترین متد های آموزشی به دانشجویان و متقاضیان ارائه می شود و این موارد باعث شده اند تا دانشجویان زیادی جهت تحصیل در رشته هوانوردی در روسیه به این کشور مهاجرت کنند. کشور روسیه همواره در حال پیشرفت در علوم مهندسی، هوا فضا و زمینه های مختلف صنعتی می باشد و دانشجویانی که جهت ادامه تحصیل اقدام به ورود به دانشگاه های کشور روسیه می کنند می توانند در زمینه های مختلف تحصیلات عالی خود را ادامه دهند.

تحصیل در رشته های هوانوردی، هوا فضا، مهندسی موشک و رشته های مشابه در اکثر کشور های جهان امکان پذیر نمی باشد و دانشگاه های کشور های بخصوصی رشته ها و برنامه های تحصیل در رشته های ذکر شده را به دانشجویان و متقاضیان ارائه می دهند. کشور روسیه از محدود کشور هایی می باشد که تحصیل در رشته هوانوردی در دانشگاه های آن امکان پذیر می باشد زیرا این کشور دارای دانشگاه های بسیار پیشرفته و درجه یک می باشد و قصد دارد تا برای پیشرفت کشور خود در زمینه های ذکر شده متخصصان و مهندسان زیادی را تعلیم، آموزش و همچنین پرورش دهد. هموطنان و متقاضیان عزیز و گرامی می توانند جهت مطلع شدن از مخارج و هزینه های تحصیل و زندگی دانشجویی در کشور روسیه به مقاله هزینه تحصیل و زندگی در روسیه مراجع کنند.

برنامه های تحصیل در رشته هوانوردی در روسیه

تحصیل و اعزام دانشجو به روسیه شرایط خاصی دارد و دانشجویان و متقاضیان خارجی می توانند برای ادامه تحصیل در دانشگاه های این کشور می توانند در رشته ها و دوره های مختلف تحصیلی در مراکز تحصیلی کشور روسیه شرکت کنند. با کسب مدرک از دانشگاه های معتبر کشور روسیه، فارغ التحصیلان می توانند در تمامی نقاط جهان مشغول به کار در زمینه و تخصص خود شوند. دانشجویانی که قصد دارند اقدام به تحصیل در رشته هوانوردی در روسیه کنند باید در نظر داشته باشند که تحصیل هوانوردی در دانشگاه های کشور روسیه تقسیم به چهار برنامه تحصیلی می شود:

  • مهندسی صنایع هوایی (هدایت پروژه های سیستم های ارتباطی فضایی، ناوبری ماهواره ای و فضاپیما ای منبعی)
  • مهندسی طراحی موتورهای توربین گاز
  • مهندسی هواپیما
  • مهندسی موتور و نیروگاه

به یاد داشته باشید که تحصیل در رشته هوانوردی در دانشگاه های کشور روسیه به زبان های روسی و انگلیسی انجام می شود و معمولا هزینه های تحصیل به زبان روسی در دانشگاه های کشور روسیه کم تر از هزینه های تحصیل به زبان انگلیسی در دانشگاه های این کشور می باشد؛ اما به طور کلی دانشجویان می بایست مدرک زبان انگلیسی و روسی معتبر ارائه دهند و لازم به ذکر است که جهت تحصیل به زبان روسی در دانشگاه ها و مراکز تحصیلی کشور روسیه متقاضیان و دانشجویان می بایست در دوره پادفک شرکت کنند تا توانایی های زبان روسی خود را افزایش دهند. در ادامه قصد داریم تا شما را از شرایط تحصیل در دانشگاه های هوانوردی روسیه آگاه سازیم.

Moscow Aviation Institute

موسسه دولتی هوانوردی مسکو یکی از معتبر ترین مراکز تحصیل هوانوردی در روسیه می باشد که در سال 1930 در شهر مسکو تاسیس شده است و لازم به ذکر است که بیش از بیست هزار دانشجو مشغول به تحصیل در این دانشگاه مجهز و پیشرفته می باشند. بیش از صد و شصت هزار متخصص از این مرکز تحصیلی فارغ التحصیل شده اند. موسسه دولتی هوانوردی مسکو در زمینه های مختلف مهندسی هوا فضا افتخارات زیادی را کسب کرده اند و موجب پیشرفت دولت روسیه در زمینه های هوانوردی شده است. این دانشگاه دارای کالج های مختلف از جمله کالج زبان، کالج مهندسی اجتماعی، کالج ریاضیات کاربردی و فیزیک، کالج مهندسی هواپیما و موشک، کالج مهندسی هوانوردی، کالج کسب و کار و سایر کالج ها می باشد.

Ufa State Aviation Technical University

یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین مجموعه های علمی کشور روسیه که مقصد بسیاری از دانشجویان و متقاضیان بین المللی جهت تحصیل هوانوردی نیز می باشد، دانشگاه فنی و مهندسی هوا فضا روسیه نام دارد و دانشجویان می توانند با ادامه تحصیل در این دانشگاه تبدیل به مهندس و متخصص شوند. این دانشگاه در سال 1932 میلادی در اوفا روسیه تاسیس شده است و بیش از چهل برنامه تحصیلی در این دانشگاه به دانشجویان و متقاضیان ارائه می شود.

تحصیلات عالی در این دانشگاه دوازده سال به طول می انجامد و متقاضیان می بایست برای ورود به این دانشگاه در آزمون ورودی شرکت کنند. کتابخانه این دانشگاه به عنوان بزرگترین و کامل ترین کتابخانه کشور روسیه شناخته می شود و دانشجویان دانشگاه فنی و مهندسی هوا فضا روسیه می توانند از امکانات این دانشگاه که شامل کتابخانه، آزمایشگاه های مجهز، مراکز نوآوری علمی، سالن های کنفرانس و کلاس های کامپیوتر و همچنین سایر امکانات بهره مند شوند.

دانشجویان می توانند جهت تحصیل در دانشگاه های ذکر شده اقدام به کسب بورسیه کنند. هموطنان عزیز برای مطلع شدن از شرایط تحصیل در کشور روسیه می توانید با هماهنگی های قبلی به دفتر موسسه حقوقی و مهاجرتی سفیران سروش سعادت مراجعه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *