مهاجرت سرمایه گذاری در اتریش

بهترین روش اقامت اتریش قرمز سفید قرمز

بهترین روش اقامت اتریش قرمز سفید قرمز

کشور اتریش یکی از کشورهای عضو اتحادیه شینگن می­باشد. این کشور در رتبه چهاردهم اقتصادی در جهان قرار دارد. ما در این مقاله به بررسی مهاجرت به کشور اتریش و بهترین روش اقامت اتریش قرمز سفید قرمز خواهیم پرداخت. کشور اتریش تقریباً دارای 8500000 جمعیت دارد، پایتخت این کشور شهر وین می­باشد. این کشور دارای کوههای مرتفع و زیادی است و همچنین دارای جاذبه های گردشگری زیادی است، اکثراً توریستان این کشور را برای گردشگری انتخاب می­کنند. از آنجائیکه کشور اتریش مهاجرت خیز می­باشد افراد زیادی از سایر کشورها به این کشور مهاجرت می­نمایند.

انواع روشهای مهاجرتی به کشور اتریش عبارتند از:

 1. مهاجرت از طریق تحصیل
 2. مهاجرت از طریق کار
 3. مهاجرت از طریق ثبت شرکت
 4. مهاجرت از طریق تولد و روشهای دیگر که ما در این مقاله به تفصیل این روشها خواهیم پرداخت.

اقامت دائم اتریش

افرادی که از طرق مختلف وارد کشور اتریش شده اند، اکثراً سعی در دریافت اقامت این کشور را دارند. کشور اتریش در صورت موافقت اقامت دائم مهاجرین، یک کارت قرمز سفید قرمز که پرچم این کشور بر روی آن تصویر شده است به آنها اعطا خواهد نمود.

کسانی می­توانند موفق به دریافت کارت قرمز سفید قرمز اتریش، که نشان دهنده اقامت دائم شخص در این کشور است شوند که امتیازات این اقامت دائم را کسب نمایند. کشور اتریش به افرادی که دارای تخصص در یک حرفه، کسانی که شغل آنها در لیست مشاغل مورد نیاز کشور اتریش است و همچنین فارغ التحصیلان دانشگاهی از کشور اتریش امتیاز دریافت کارت سفید قرمز سفید را می­دهد.

مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل

دانشجویانی که برای ادامه تحصیل کشور اتریش را انتخاب می­کنند، بمعنای این است که اقامت موقت این کشور را دریافت نموده اند. دانشجویان نیز پس از اتمام تحصیلات خود در این کشور ویافتن کار می­توانند اقامت موقت خود را به بهترین روش اقامت اتریش قرمز سفید قرمز تبدیل نمایند.

مهاجرت اتریش از طریق کار با شرایط ثابت

در این روش افراد اقامت موقت کشور اتریش را برای انجام کارهای موقت بطور مثال کارهای فصلی کشاورزی، گردشگری دریافت می­کنند. در این روش مهاجرتی افراد در یک بازه­ی زمانی مشخص در کشور اتریش حضور دارند وپس از پایان اعتبار اقامت موقت این کشور را ترک می­نمایند.

مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی

از دیگر روشهای مهاجرتی که افراد برای مهاجرت به کشور اتریش انتخاب می­کنند پناهندگی به این کشور است. در این روش کشور اتریش ابتدا از پناهجویان دلایل ترک زادگاهشان را جویا می­شود، در صورتیکه دلایل بیان شده از نظر دولت اتریش منطقی بنظر بیاید با درخواست پناهندگی وی موافقت خواهد شد.

اخذ اقامت اتریش از طریق تولد

در کشور اتریش اعطای تابعیت از طریق خون می­باشد، به این معنا که هر نوزدی در هر نقطه از جهان در صورتیکه از والدین اتریشی بدنیا آمده باشند تابعیت اتریشی به آنها اعطا خواهد شد.

بهترین روش اقامت قرمز سفید قرمز

کارت قرمز سفید قرمز اتریش بمعنای دریافت اقامت دائم این کشور می­باشد. این کارت در واقع یک کارت بانکی است که پرچم کشور اتریش بر روی آن به تصویر کشیده شده است. افرادی که دارنده این کارت هستند در واقع نه تنها اقامت دائم کشور اتریش را دریافت نموده اند بلکه مجوز کار در این کشور را نیز دارا هستند.

اقامت اتریش از طریق بیزینس پلن

افرادی که قصد دریافت اقامت از طریق برنامه های تجاری ویا سرمایه گذاری در کشور اتریش را دارند، در ابتدا بایستی طرحی از برنامه تجاری خود به این دولت ارائه دهد. سفارت این کشور در ابتدا برنامه تجاری فرد را مورد بررسی قرار می­دهد در صورتیکه برنامه تجاری فرد باعث رشد اقتصادی ویا نوآوری در این کشور شود با در خواست وی موافقت خواهد شد.

در صورتیکه فرد از طریق سرمایه گذاری به کشور اتریش مهاجرت نماید و بتواند به مدت5 سال در کار تجاری خود موفق عمل نماید، برای کسب بهترین روش اقامت اتریش قرمز سفید قرمز این کشور اقدام خواهد نمود.

استخدام از طریق ثبت شرکت در اتریش

در کشور اتریش با استخدام شدن فرد در یک شرکت اتریشی و یا هر شرکتی که در کشور اتریش وجود دارد باعث دریافت اقامت دائم فرد خواهد شد. بطور مثال یک شرکت ایرانی در کشور اتریش وجود دارد از فردیکه در ایران است جهت انجام کار دعوت می­نماید. مادامیکه فرد به استخدام شرکت در می­آید می­تواند به اخذ کارت قرمز سفید قرمز اتریش نیز اقدام نماید که در واقع اقامت دائم کشور اتریش می­باشد.

اقامت خود حمایتی اتریش چگونه است؟

در این روش دریافت اقامت افراد دارای تمکن مالی بسیار خوبی می­باشند و کشور اتریش را برای ادامه زندگی انتخاب می­نمایند. که در نهایت بهترین روش اقامت اتریش قرمز سفید قرمز را از آن خود خواهند نمود. در این روش فرد تقاضای اقامت خود حمایتی کشور اتریش را می­نماید، که از مهمترین شرایط دریافت این نوع اقامت داشتن شرایط مالی خوب است.

یکی از شرایط موافقت اتریش با این درخواست ارائه مدارکی است که نشان دهنده شرایط مالی مناسب فرد برای زندگی در اتریش است. شخص بایستی در حساب بانکی خود حداقل 22000 یورو به ازای هر فرد از اعضای خانواده خود داشته باشد. همچنین فرد بایستی ثابت نماید که در طول یکسال توانایی تأمین هزینه های زندگی خود و خانواده را دارد.

اقامت موقت اتریش چیست؟

در این روش افراد به مدت 6 ماه ویزای جستجوی کار در اتریش را دریافت و وارد کشور اتریش می­شوند. در این مدت در صورتی که فرد بتواند شغل مورد نظر خود را بیابد و به مدت 5 سال در کشور اتریش به انجام دادن کار مشغول باشد، می­تواند جهت اقامت دائم و دریافت کارت قرمز سفید قرمز اتریش اقدام نماید.

اقامت از طریق خرید ملک در اتریش چگونه است؟

در این روش دریافت اقامت در اتریش، افراد سعی در خرید ملک می­نمایند. امکان خرید املاک برای ایرانیان در کشور اتریش وجود دارد. درصورتیکه افراد املاکی را در این کشور خریداری نمایند و مبلغی حدود یک میلیون یورو وارد این کشور شود، چون باعث تأثیر مثبت اقتصادی در این کشور است به فرد بهترین روش اقامت اتریش قرمز سفید قرمز تعلق خواهد گرفت.

افراد هنگام مهاجرت به کشور اتریش با سوالات زیادی روبرو خواهند شد از جمله:

 • بهترین روش مهاجرت به کشور اتریش کدام است؟
 • جهت سرمایه گذاری در کشور اتریش حداقل سرمایه فرد چقدر باید باشد؟
 • آیا با دریافت اقامت فرد در کشور اتریش می­توان برای سایر اعضای خانواده اقامت این کشور را دریافت نمود؟

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت آماده پاسخگویی به سوالات افراد در زمینه بهترین روش اقامت اتریش قرمز سفید قرمز می­باشد. همچنان افراد جهت مشاوره می­توانند با کارشناسان این موسسه ارتباط برقرار نمایند.

Related Posts

10 دیدگاه برای “بهترین روش اقامت اتریش قرمز سفید قرمز

 1. mani گفت:

  بسیار مقالتون به من کمک کرد،ممنونم ازتون

 2. هانا گفت:

  ممنون بابت اطلاعات خوبتون

 3. امیرحسین گفت:

  مقاله خیلی خوب و مفیدی بود.

 4. leilakk گفت:

  وین یکی از شهرهای مورد علاقه منه و واقعا زیباست

 5. قراری گفت:

  سلام. آسانترین راه مهاجرت به اتریش و اقامت در آن کشور کدام است؟

 6. اصغرزاده گفت:

  بهترین روش اقامت اتریش قرمز سفید قرمز

 7. صبا صابری گفت:

  سلام

  ممنون از مطالب کامل و جامع شما

 8. پوریا گفت:

  آیا کارت اقامت از ایران صادر میشه؟ برای 33 سال سند با مدرک زبان و 5 سال سابقه کار میشه؟

 9. ماهان باکوئی گفت:

  این اقامت برای ما تابعیت رو به ارمغان میاره؟

 10. ارشاد گفت:

  این نوع اقامت رو باید فقط از طریق داشتن موقعیت کاری بدست آورد؟
  پس چرا یه وکیل میگه من می تونم با مبالغ خیلی زیاد این کار رو براتون بکنم ؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *