مهاجرت سرمایه گذاری در مالزی

اقامت از طریق کار آفرینی در مالزی

اقامت از طریق کار آفرینی در مالزی

اقامت از طریق کار آفرینی در مالزی از جمله روش های مهاجرتی است که متقاضیان به واسطه آن می توانند به اهداف مهاجرتی و اقتصادی خود دست یابند. این روش مهاجرتی برای اشخاصی که خواهان استارت بیزینس در مالزی هستند و می خواهند از مزایای اقتصاد پایدار در مالزی استفاده نمایند مناسب تر بوده و همواره می توانند با همکاری وکلای مجرب اقدام به دستیابی به چنین اهدافی نمایند. به عبارتی متقاضیان می توانند با انتخاب این روش، با یک تیر دو نشان را بزنند. متقاضیان می توانند برای دریافت مشاوره در خصوص امور مهاجرتی با کارشناسان مجرب در موسسه سفیران سروش سعادت تماس حاصل فرمایند.

اقتصاد مالزی

اقتصاد کشور مازی یکی از فاکتور های مهم در این کشور برای سرمایه گذاری در آن است. گفتنی است که متقاضیان سرمایه گذاری در این کشور ملزم به بررسی دقیق اقتصاد مالزی از جهت اطمینان از امنیت سرمایه و سود خود می باشند. شایان ذکر است که متقاضیان سرمایه گذاری در کشور مالزی با سرمایه گذاری در این کشور می توانند اقامت مالزی را اخذ نموده و از مزایای آن نیز بهره مند شوند. اقتصاد پایدار مالزی به متقاضیان این امکان را می دهد تا بتوانند رشد سرمایه ای مطلوب را در این کشور تجربه کرده و به اهداف اقتصادی خود دست یابند.

وضعیت اقتصادی کشور مالزی به شرح زیر می باشد:

وضعیت اقتصادی کشور مالزی

اخذ اقامت مالزی برای سرمایه گذاران مزیتی بسیار بزرگ است. چرا که با این روش اخذ اقامت می توانند بر روند اهداف تجاری خود به خوبی نظارت کرده و آن ها را پیش ببرند. به عبارتی می توان گفت که اخذ اقامت مالزی از طریق کارآفرینی در این کشور، فرصتی است که کشور مالزی برای جذب اشخاص مستعد و سرمایه گذاران در اختیار عموم گذاشته اما باید به این مسئله توجه کرد که حجم سرمایه گذاری و مزیت های کار آفرینی و در کنار آن اخذ اقامت کشور مالزی تا چه حدود به سود متقاضیان خواهد بود. نا گفته نماند که کشور مالزی از جمله کشور های دارای اقتصادی پیشرو بوده و کار آفرینن میبایستی در این کشور بیزینس خود را همواره به روز نگه دارند.

اخذ اقامت مالزی با سرمایه گذاری

به صورت کلی 2 طرح برای سرمایه گذاری در کشور مالزی و اخذ اقامت این کشور از این طریق وجود دارد. این 2 طرح در واقع در زمینه های خرید ملک در مالزی و استارت کسب و کار در کشور مالزی هستند. به عبارتی می توان گفت که این روش ها گزینه های کلی سرمایه گذاری در کشور مالزی اند تا متقاضیان بتوانند روش های قانونی و جوانب آن ها را بررسی نموده و به اهداف تجاری و اقتصادی خود بپردازند. نا گفته نماند که متقاضیان برای انجام امور سرمایه گذاری در این کشور ملزم به بررسی دقیق جوانب موجود می باشند.

2 گزینه کلی سرمایه گذاری در کشور مالزی عبارت اند از:

 • خانه دوم
 • ثبت شرکت

در طرح خانه دوم متقاضی می تواند در زمینه خرید ملک سرمایه گذاری نماید. اما در گزینه ثبت شرکت که همان کارآفرینی در کشور مالزی است، متقاضی میبایستی در چهار چوب قوانین موجود در کشور مالزی طرحی را ارائه کند تا با اجازه دولت این کشور بتواند آن طرح کسب و کار را اجرا کرده و مجوزهای مربوطه را اخذ نماید. پس از اخذ مجوزها متقاضی می تواند به امور اجرایی مربوطه پرداخته و کسب و کار خود را در کشور مالزی استارت کند. این روش علاوه بر اهداف اقتصادی بین المللی دارای مزیت اخذ اقامت نیز می باشد.

بررسی اقامت از طریق کار آفرینی در مالزی

بررسی اقامت از طریق کار آفرینی در مالزی

کار آفرینی در کشور مالزی بهترین روش مهاجرت به این کشور است چرا که مشکلات و موانع روش های دیگر را نداشته و انجام آن با کمک وکلای مجرب به سهولت امکان پذیر است. اما اقدام به کارآفرینی در کشور مالزی مستلزم وجود منابع مالی زیادی است. گفتنی است که مالزی با اقتصاد پیشروی خود گزینه مطلوبی برای کارآفرینی می باشد اما اقتصاد پیشروی این کشور به معنی وجود رقابت شدید بین شرکت های موجود در مالزی است. شایان ذکر است در صورتی که بیزینس مورد نظر به اندازه کافی نتواند نسبت به تحولات اقتصادی مقاومت کند جایی در کشور مالزی نخواهد داشت. متقاضیان باید قبل از استارت بیزینس خود اقدام به دریافت مشاوره از وکلای مجرب نمایند.

اخذ اقامت کشور مالزی از طریق کارآفرینی در آن علاوه بر مزایای فراوان دارای موانعی نیز می باشد. متقاضیان با بررسی شرایط و جوانب حقوقی موجود می توانند به مشکلات غلبه کرده و آن ها را به بهتربن نحو از بین ببرند. گفتنی است که اقامت در مالزی به معنی بهره مندی از امکانات موجود در این کشور هم برای کارآفرینی و هم برای زندگی است و متقاضیان با این اقدام می توانند از مزایای بسیار زیادی بهره مند شوند.

برخی از مزایای اخذ اقامت مالزی از طریق کارآفرینی در این کشور عبارت اند از:

 • زندگی در مالزی
 • بهره مندی استارت آپ از امکانات توسعه ای
 • شرایط مطلوب اقتصادی
 • رفاه مطلوب در مالزی
 • امکان اخذ تابعیت کشور مالزی

در باب اقامت از طریق کار آفرینی در مالزی

مهاجرت به مالزی از طریق کار آفرینی در این کشور مستلزم اشراف به برخی از نکات می باشد. این نکات همواره به متقاضیان در تسهیل امور کمک کرده و باعث پیشروی هر چه بهتر کسب در کشور مالزی خواهند شد. شایان ذکر است که دانستن نکات مهم همواره در تمامی امور حائز اهمیت می باشد. برخی از این نکات عبارت اند از:

 • کارآفرین در کشور مالزی می تواند کسب و کار مورد نظر را از امکانات توسعه کسب و کار در این کشور بهره مند سازد.
 • متقاضیان می توانند به واسطه کارآفرینی در کشور مالزی اقدام به اخذ اقامت در این کشور نمایند و به شخصه به امور سرمایه گذاری خود نظارت کنند.
 • حضور وکلا در امور کسب و کار در کشور مالزی امری ضروری بوده و بدون وکلای مجرب امور حقوقی به مشکلات بزرگی بدل خواهند شد.
 • هزینه زندگی در مالزی بسیار پایین می باشد.

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت یکی از برجسته ترین موسسات در امور مهاجرت است که توانسته همواره لبخند رضایت را به متقاضیان خود ارائه کند. متقاضیان می توانند برای ارتباط با این موسسه با کارشناسان مربوطه تماس حاصل فرمایند.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *