مهاجرت کاری رومانی

اخذ ویزای کار در کشور رومانی

اخذ ویزای کار در کشور رومانی

اهمیت اخذ ویزای کار در کشور رومانی برای متقاضیانی که تمایل به مهاجرت قانونی و اشتغال با هدف کسب درآمد و زندگی بسیار حائز اهمیت است. شایان ذکر است که اخذ ویزای کار این کشور به واسطه همکاری با وکلا، تسهیل می شود و جایی برای نگرانی وجود نخواهد داشت. متقاضیان می توانند برای دریافت مشاوره، با کارشناسان مجرب موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس حاصل فرمایند.

کار در کشور رومانی

کار در کشور رومانی را می توان مشمول مزایای فراوانی دانست، از این ر می توان گفت که کار در کشور رومانی یکی از گزینه های خوب برای متقاضیان کار در کشورهای اروپایی می باشد. گفتنی است که رومانی فارغ التحصیلان رشته های مختلف را جذب بخش های مختلف بازار کار خود می کند و آن ها می توانند از درآمدی مطلوب در کشور رومانی بهره مند شوند. شایان ذکر است که متقاضیان می توانند از امکانات رفاهی موجود برای رشد و رسیدن به اهداف خود استفاده نمایند.

از جمله امکانات موجود در این کشور برای متقاضیان کار در رومانی عبارت اند از:

 • دستمزد مطلوب بسته به تخصص
 • سطح رفاه مطلوب
 • فرهنگ غنی رومانی
 • تعامل و رفتار مناسب مردم

گفتنی است که متقاضیان کار در این کشور می توانند با درآمد خود در این کور به فکر برنامه ریزی برای اقامت دائم در کشور رومانی باشند. چرا که این کشور همواره پذیرای اشخاص واجد شرایط بوده و متقاضیان می توانند به واسطه کار و تخصص خود، در این کشور اقامت داشته باشند. گفتنی است که کار در رومانی به متقاضیان اجازه میدهد تا به واسطه امکانات فراهم شده در این کشور، اقدام به ارتقاع سطح تخصص خود و دریافت دستمزد مطلوب کنند. شایان ذکر است که کار در رومانی علاوه بر مزایای فراوان خود، دارای محدودیت هایی نیز می باشد که متقاضیان ملزم به عبور از آن ها هستند.

برخی از این محدودیت ها عبارت اند از:

 • پایین بودن دستمزد مشاغل پاره وقت
 • نیازمندی به سطح تخصص بالا
 • نیاز به انجام و توجه به الزامات حقوقی

درآمد و اخذ ویزای کار در کشور رومانی

میزان دستمزد کار در کشور مقصد، یکی از مهمترین مسائلی است که متقاضیان بایستی به محاسبه آن بپردازند. به عبارتی این مورد را می توان به عنوان مهمترین هدف متقاضیان تلقی نمود. عموما متقاضیان کار در خارج از کشور، با هدف رفاه بیشتر اقدام به مهاجرت کاری می نمایند. گفتنی است که متقاضیان اغلب به دنبال زندگی بهتر در کشورهای دیگر می باشند. کار در کشور رومانی نیز می تواند منجر به دریافت دستمزد مطلوب شود. در واقع مشاغل موجود در این کشور می توانند میانگین دستمزد در آن را به متقاضیان خارجی ارائه دهند.

میزان دستمزد در این کشور به شرح زیر می باشد:

دستمزد کار در رومانی

میزان دستمزد برای کارکنان در هر شغلی متفاوت می باشد. اما با در نظر گرفتن میانگین دستمزد در رومانی می توان گفت کار در این کشور مقرون به صرفه است. چرا که متقاضیان می توانند با این میزان حقوق، به سطح رفاه مطلوبی دست پیدا کنند و به واسطه به اهداف مالی خود نزدیک تر شوند. گفتنی است که متقاضیان برای کار در این کشور ملزم به رعایت برخی الزامات قانونی می باشند. از این رو، اشراف به قانون کار لئو رومانی را می توان از موارد مهم زندگی در این کشور دانست. شایان ذکر است که کشور رومانی تنها پذیرای منابع انسانی مورد نیاز خود می باشد.

مدارک اخذ ویزای کار در کشور رومانی

ویزای کار کشور رومانی را می توان مهمترین مورد در مهاجرت کاری به این کشور تلقی کرد. به عبارتی متقاضیان در اخذ ویزای کار رومانی، با اولین الزامات ضروری موجود در روند کار در رومانی رو به رو می شوند. گفتنی است که متقاضیان می توانند با همکاری وکلای مهاجرتی این روند را به بهترین شکل ممکن طی کرده و از ان عبور نمایند تا بتوانند به اهداف مهاجرتی خود دست پیدا کنند. شایان ذکر است که متقاضیان می توانند موانع حقوقی را با همکاری وکلا از میان بردارند. متقاضیان برای اخذ ویزای کار رومانی ملزم به آماده سازی برخی مدارک می باشند.

برخی از این مدارک عبارت اند از:

 • CV
 • پاسپورت
 • مدارک هویتی
 • نامه کارفرما
 • گواهی سلامت جسمی
 • گواهی سلامت روانی

گفتنی است که متقاضیان اخذ ویزای کار کشور رومانی در صورت واجد شرایط بودن و در دست داشتن مدارک مورد نیاز می توانند برای اخذ این ویزا اقدام نمایند. شایان ذکر است که متقاضیان کار در این کشور ملزم به داشتن رزومه ای قدرتمند برای اخذ پذیرش از طرف کارفرما می باشند. به عبارتی نکاتی در پذیرش شدن توسط کارفرمایان رومانیایی وجود دارند که متقاضیان می بایستی حتما به آن ها توجه نموده و آن ها را رعایت نمایند.

برخی از این نکات عبارت اند از:

 • رزومه متقاضیان شامل تمام سوابق کاری همراه با مدارک باشد.
 • سوابق علمی و تحصیلی متقاضیان در رزومه گنجانده شده باشد.
 • متقاضیان به زبان انگلیسی و رومانیایی کاملا مسلط باشند.

مدارک اخذ ویزای کار در کشور رومانی

در باب کار در رومانی

متقاضیان کار در کشور رومانی برای سهولت در برنامه ریزی های خود می توانند به برخی نکات موجود در باب کار در کشور رومانی توجه نمایند. گفتنی است که متقاضیان با استفاده از این نکات می توانند کمی سهولت در روند را تجربه کرده و از دغدغه های مهاجرتی خود بکاهند. برخی از این نکات مهم عبارت اند از:

 • مشاغل پاره وقت در کشور رومانی نمی توانند جوابگوی تمامی مخارج متقاضیان در این کشور باشند.
 • اخذ ویزای کار می تواند منجر به دفاع قانونی از حقوق متقاضیان کار در کشور رومانی شود.
 • هزینه های زندگی در رومانی را می توان به راحتی با میانگین دستمزد موجود تامین نمود.
 • مهاجرت کاری به رومانی می تواند پلی به سوی اقامت دائم در این کشور اروپایی باشد.

حضور وکلای مهاجرتی در روند مهاجرت متقاضیان می تواند به آن ها در تسهیل روند مهاجرت خود کمک شایانی کند. لذا همکاری با وکلا موانع حقوقی موجود را حذف کرده و منجر به بهبود روند مهاجرتی متقاضیان کار در کشور رومانی می شود. شایان ذکر است که این مسئله می تواند مهاجرت متقاضیان را به بهترین شکل پیش برده و در امور مختلف آن ها را یاری رساند. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت یکی از موسسات برجسته در زمینه مهاجرت می باشد که توانسته به پشتوانه سابقه درخشان خود، به متقاضیان بسیاری در امور مهاجرتی یاری رساند. متقاضیان برای همکاری با مجموعه می توانند با کارشناسان مجرب موسسه تماس حاصل فرمایند.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *