شرایط گرجستان

کالج زبان در گرجستان

در یک کالج زبان در گرجستان، آموزش زبان بسیار متفاوت انجام می می شود. برای مثال مراحل یادگیری سرگرم کننده برگزار می شود، از روش اثر بخشی استفاده می شود، و همچنین کسانی که در کلاس حضور دارند به گروه های چند نفره و یا دو نفره تقسیم می شوند و این امر باعث بالا رفتن توانایی مکالمه و برقرار کردن ارتباط می شود. کسانی که می خواهند در دوره های آموزش زبان در یک کالج زبان در گرجستان شرکت کنند، با دادن آرمون مربوطه سطح آن ها مشخص می شود و در کلاس مورد نظر حضور پیدا می کنند.

درباره گرجستان

این کشور که در قاره های اروپا و آسیا قرار دارد، از بخش شمالی با روسیه، از قسمت غربی همسایه ی دریای سیاه،  قسمت جنوبی با ترکیه و ارمنستان، و ازبخش  جنوب شرق با جمهوری آذربایجان همسایه می باشد. پایتخت بزرگ این کشور تفلیس است. واحد پول گرجستان “لاری گرجستان” می باشد و اگثر مردم این سرزمین مسیحی می باشند. جمعیت این کشور بر اساس تحقیق های سال 2017 تقریبا 5 میلیون نفر می باشد. این کشور یکی از اعضای ناتو و همچنین اتحادیه قاره اروپا می باشد و حکومت این کشور توسط دموکراسی نیابتی برگزیده می شود. تحصیل در دانشگاه های این کشور با داشتن شرایط خاص می تواند برای متقاضیان رایگان باشد. همچنین تحصیل در مدارس تا پایه نهم یعنی قبل از شروع دوره دبیرستان رایگان می باشد.

گرجستان از نظر بهداشت بسیار با کیفیت است و دارای بیمارستان ها و مراکز درمانی بسیار خوب و مجهزی می باشد. زبان اصلی و تعیین شده ی این کشور گرجی می باشد. گرجستان دارای فرهنگ غنی گرجی می باشد. گرجستان به دلیل شرایط و وضعیت جغرافیایی مناسب از صنایع و تولیدات خوبی برخوردار می باشد و دارای شرایط بازرگانی و تجاری مطلوب است.

روش های مختلف برای یاد گرفتن زبان

 • استفاده از کتاب های نوشته شده توسط متخصصین برای آموزش زبان.
 • تدرسی روش سکونت در گرجستان و تدریس داده زبانی به دانشجو ها.
 • تدریس متد های جدید برای تبدیل دانشجویان به زبان آموزان مستقل.
 • لازم به ذکر است که شما باید از تمام توانایی های خود  جهت یادگیری استفاده کنید.

ارتقاع توانایی های زبان دانشجویان در گرجستان

پس از اتمام دوره ی فرا گرفتن زبان در گرجستان، دانشجویان با وارد شدن به جامعه و ارتباط برقرار کردن با افراد مختلف و همچنین صحبت کردن به زبان انگلیسی در این کشور، باعث می شوند تا مهارت و توانایی های خود در زبان ارتقاع یابد و همچنین دایره لغات و واژگان آن ها افزایش یابد و گسترش داشته باشد.

مزایای یادگیری زبان در یک کالج زبان در گرجستان

 • صحبت کردن شما بسیار روان تر و زیبا تر می شود و اشتباهات کلامی و واژگانی شما هنگام مکالمه کاهش می یابد.
 • در موارد نوشتن، گوش دادن، خواندن و مکالمه با اعتماد به نفس بیشتری عمل خواهید کرد.
 • یادگیری درباره فرهنگ انگلیس.
 • این دوره ها توسط استاد های بسیار خوب تدریس می شوند.
 • کلاس های آموزش زبان به دلیل داشتن فضای مطلوب باعث یادگیری بهتر شما می شوند.

اطلاعات دوره زبان انگلیسی در گرجستان

دوره های زبان در مراکز آموزشی تفلیس برگزار می شوند. دانشجویانی که دوره های 40 ساعتی را انتخاب می کنند، باید 510 لاری گرجستان برای شهریه این دوره بپردازند و اگر دوره ی 60 ساعتی را انتخاب کنند، این مبلغ به 720 لاری گرجستان تغییر می کند. همچنین بیشترین تعداد دانشجویان در کلاس های این دوره ها 14 نفر می باشد.

مزایای مراکز آموزش زبان در گرجستان

 • لابی بسیار خوب همراه با نت رایگان.
 • کلاس های مدرن و نو با سیستم سرمایی و گرمایی مطلوب.
 • وجود کافی شاپ های با کیفیت.

موقعیت جغرافیایی کالج زبان در گرجستان

کالج زبان در گرجستان در بهترین منطقه ی ممکن قرار گرفته است و شما می توانید به راحتی به خدمات حمل و نقل عمومی، رستوران ها، مغازه ها و پارک ها دسترسی داشته باشید. داشتن شروط لازم برای سکونت در گرجستان می تواند ورود به کالج زبان را برای شما آسان تر کند.

آزمون زبان در گرجستان

با شرکت در آزمون زبان در گرجستان سطح شما برای ورود به کلاس ها مشخص می شود. شما می توانید این آزمون را به صورت آنلاین و یا به صورت حضوری انجام دهید تا سطح شما برای ورود به کلاس و دوره ی زبان مشخص شود.

دلایلی که باعث می شوند متقاضی در تست سطح بندی شرکت کند

 • اولین بار ثبت نام متقاضی.
 • سپری شدن شش ماه بعد از آزمون سطح بندی.
 • کلاستان شش ماه قبل خاتمه یافته باشد و بخواهید دوباره ثبت نام کنید.
 • درصورت ندانستن زبان انگلیسی، به شرکت در آزمون سطح بندی نیازی نیست.

هزینه ی این آزمون 10 لاری گرجستان است که تقریبا یک ساعت طول می کشد. گرجستان از بهترین کشور ها برای یاد گیری زبان انگلیسی می باشد؛ پس با برنامه و طرح مناسب گام اول خود را برای فرا گرفتن این زبان بین المللی بردارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *