مهاجرت کاری لهستان

کار علوم آزمایشگاهی در لهستان

کار علوم آزمایشگاهی در لهستان

کار علوم آزمایشگاهی در لهستان نیازمند داشتن مهارت ها و شرایط استخدام در این کشور می باشد. ابتدا باید ویزای کاری لهستان را اخذ کنید. برای کار اگر قصد کار در علوم آزمایشگاهی در این کشور را دارید باید از الزامات آن مطلع شوید. این شغل از مشاغل عالی و با درآمد خوب می باشد که البته سختی و دشواری های خاص خود را نیز دارد. تکنسین آزمایشگاه پزشکی آزمایش های تحلیلی معمول و پیچیده ای را روی مایعات و بافت های بدن انسان انجام می دهد تا داده های دقیق را برای تشخیص، درمان و نظارت بهینه به تیم مراقبت های بهداشتی ارائه دهد. شما باید قادر به انجام تمام آزمایشات در یک بخش یا بیشتر آزمایشات در تمام بخش های آزمایشگاهی باشید. ممکن است در زمینه های تخصصی اعم از باکتری شناسی، ایمونوهاتولوژی، شیمی، خون شناسی، انگلی، سرولوژی کار کنید.

آنچه شما انجام می دهید وظایف معین با توسل به روش های معمول آزمایش آزمایشگاهی است همانطور که در طول تحصیل خود آموخته اید. قطعا داشتن تحصیلات خوب از این کشور و یا دانشگاه های معتبر و داشتن سوابق کاری مناسب تاثیر زیادی در رزومه کاری و استخدام شما دارد. همچنین تسلط بر زبان این کشور نیز مهم می باشد. به عنوان یک تکنسین حرفه ای باید در انجام کلیه آزمایشات از روش های تضمین کیفیت و کنترل کیفیت پیروی کنید. همچنین شما اطلاعات بالینی و  یا نتایج آزمایشگاه قبلی را مرتبط می کنید و اختلافات را به سرپرستان و سایر پرسنل مناسب گزارش می دهید. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در خصوص مهاجرت کاری به کشور لهستان اخذ ویزای کاری به شما مشاوره می دهد.

فضای کار علوم آزمایشگاهی در لهستان

آیا در زمینه تولید داروهای بالینی انکولوژی تخصص و علاقه به تدوین استراتژی های برنامه بالینی مرحله آخر را دارید؟ آیا می خواهید در شرکتی که این علم را دنبال می کند و ایده ها را به داروهای تغییر دهنده زندگی تبدیل می کند کار کنید؟ پس ممکن است کار در علوم آزمایشگاهی فرصت خوبی برای شما باشد. دستیار آزمایشگاه پزشکی، با راهنمایی استاد راهنما یا تکنسین پزشکی، آزمایش آزمایشگاهی بالینی معمول پیچیده را با استفاده از روش های خودکار و دستی برای به دست آوردن داده ها برای استفاده در تشخیص و درمان بیماری، طبق استانداردها و روش های تعیین شده، نمونه برداری را انجام می دهد. حرفه شما زمانی حرفه ای تنظیم اجرا می شود که آن را تمرین کنید و شرایط خاصی را برآورده کنید. تصمیم گیری در مورد استخدام شخصی با مدارک تحصیلی خارج از لهستان توسط کارفرما انجام می شود.

در لیست زیر الزامات مهم برای کار علوم آزمایشگاهی در کشور لهستان را مشاهده می کنید:

 • تجربه کاری در مرکز درمانی و یا آزمایشگاه ها
 • آشنایی با داروها و کدهای تشخیصی آزمایشگاهی
 • مهارت های ارتباطی و نوشتاری به زبان کشور لهستان
 • انعطاف پذیری برای تغییر ساعت کار
 • توجه به جزئیات
 • پیروی از دستورالعمل های ارشد مرکز
 • کار به طور مستقل
 • استفاده از سیستم آنلاین

فضای کار علوم آزمایشگاهی در لهستان

وظایف تکنسین آزمایشگاه در لهستان

یک تکنسین آزمایشگاهی در لهستان ممکن است برای اطمینان از خدمات به موقع مشتری و نتایج دقیق آزمایش، از نزدیک با همه پرسنل آزمایشگاه همکاری کند و ارتباطات آزاد را با سرپرستان، آسیب شناسان و سایر کارمندان حفظ می کند تا عملکرد بهینه بخش را تضمین کند. یکی از اقدامات دیگر این است که برای افزایش سهم آزمایشگاه در مراقبت از بیمار، اطلاعات مربوطه را در یک بازه زمانی بالینی با سایر اعضای تیم مراقبت های بهداشتی ارتباط برقرار می کند. در کشور لهستان اگر در کار خود با وضعیت رو به رو شوید که هیچ معیار از پیش تعیین شده ای برای تصمیم گیری قبل از اقدام در دسترس نیست، با سرپرستان فنی سرپرست یا آسیب شناس مشورت کنید. همچنین باید تجهیزات آزمایشگاهی را نگهداری و اداره کنید و قادر به شناسایی سو عملکردهای موجود در نتیجه بررسی نتایج ابزارها باشید.

یک تکنسین آزمایشگاه در کشور لهستان تست و معرف های آزمایشگاهی را نگهداری و از تجهیزات مراقبت می کند. همچنین پروتکل را برای اجرای و مستند سازی مقادیر کنترل دنبال می کند و برای نظارت و بهبود عملکرد آزمایشگاه، داده های مدیریت کیفیت را جمع آوری، ارزیابی و گزارش می کند. در صورت نیاز به نوشتن و به روزرسانی روش های آزمایشگاهی تحت نظارت کمک می کند. با حضور در کارگاه های آموزشی دانش فنی و حرفه ای را حفظ می کند. برای نظارت بر مهارت، گسترش دانش فعلی و افزایش تعالی حرفه ای در برنامه های آموزش مداوم شرکت می کند. همچنین به طور داوطلبانه دانش خود را به اشتراک می گذارد و جهت گیری بالینی را برای سایر اعضای کارکنان فراهم می کند.

حقوق ماهیانه کار در لهستان میزان مناسبی است. در نمودار زیر شاهد نرخ بیکاری در کشور لهستان هستید:

نرخ بیکاری کشور لهستان

تحصیل و کار علوم آزمایشگاهی در لهستان

مدرک کارشناسی در فناوری پزشکی دانشمند آزمایشگاه بالینی (CLS) یا مدرک کاردانی در تکنسین های آزمایشگاه پزشکی (MLT) مرتبط با علوم از یک برنامه معتبر و یا مسیرهای غیر سنتی برای ایجاد سطح مهارت ممکن است در این کشور برای استخدام مورد قبول واقع شود. یک تکنسین پزشکی با گواهینامه HEW یا ASCP و 3 سال تجربه یا گواهینامه ظرف 1 سال، تعریف CLIA را برای سرپرست عمومی ترجیح داده می شود. در طی تحصیل در این رشته و یا گذراندن دوره های کاربردی در این زمینه دانشجویان و تکنسین ها مهارت های بالقوه خود را بالفعل کرده و استعداد های خود را در جهت پیشبرد اهداف شغلی خود شکوفا خواهند کرد. گذراندن این دوره ها و داشتن مدارک مرتبط که نشان دهنده مهارت و تسلط شما بر امور آزمایشگاهی است از گام های مهم کار علوم آزمایشگاهی در لهستان می باشد.

در لیست زیر شاهد توانایی و مهارت هایی هستید که یک تکنسین آزمایشگاهی در حال کار در لهستان به دست می آورد:

 • توانایی هدایت و مربیگری برای بهبود مداوم نتایج
 • توانایی برقراری ارتباط شفاهی و مکتوب به روشی کاملاً واضح و عالی
 • مهارت های بین فردی بسیار سازمان یافته با تاکید بر حفظ تمرکز بر جزئیات
 • توانایی کار تحت فشار و رعایت ضرب العجل های محدود
 • توانایی مربیگری اعضای تیم
 • توانایی مشارکت با سایر حوزه های تجاری برای دستیابی به اهداف مشترک
 • توانایی درگیر کردن بیماران و اعضای تیم با استفاده از استانداردهای خدمات

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در خصوص مهاجرت به لهستان از طریق کار و اخذ ویزای کاری کشور لهستان شما را یاری خواهد کرد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.