مهاجرت کاری قبرس

کارآفرینی در قبرس

شرایط کارآفرینی در قبرس

کارآفرینی در قبرس یکی از راه های مهاجرت به این کشور می باشد. CYPEFشرکتی می باشد که از سمت جمهوری قبرس بابت حمایت و تقویت کار کردن در این کشور با شرکت های کوچک و متوسط به منابع مالی صورت می گیرد. ابزار های مالی این صندوق توسط بانک های محلی استفاده می شود که از سمت EIF فراخوان داده می شود که ابزار CEOL را انتخاب کنند و به منظور واسطه های مالی EIF انجام دهند. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با توجه به اصول و شرایط شما در مورد مهاجرت و درباره کارآفرینی در قبرس بهترین راه حل را به شما عزیزان مشاوره می دهند. شما عزیزان می توانید با کارشناسان حرفه ای ما در زمینه مهاجرت در ارتباط باشید.

پیش زمینه های کارآفرینی در قبرس

جغرافیا

این کشور با مساحت 9.251 کیلو متر مربع می باشد و مختصات 35 درجه شمالی قرار دارد. در این کشور آب و هوای مطبوع مدیترانه ای می باشد که از تابش نور آفتاب و زمستان های سرد و بارانی و تابستان های آفتابی و خشک استفاده می کنند.

جمعیت

این کشور نزدیک به 847 هزار نفر جمعیت دارد. پایتخت این کشور شهر نیکوزیا می باشد. در مرکز این کشور (قلب این کشور) نزدیک به 336 هزار نفر جمعیت دارد. شهر بزرگ لیماسول در ساحل جنوبی با جمعیت 241 هزار نفر می باشد که از لحاظ جمعیت دومین شهر این کشور می باشد.لارناکا و پافوس سومین و چهارمین شهر های بزرگ این کشور می باشد. هر کدام با یک فرودگاه جدید به ترتیب در جنوب شرقی و جنوب غربی می باشد.

دولت و نظام سیاسی

جمهوری این کشور یک جموری دموکراتیم می باشد که در سال 1960 تاسیس شد. قدرت اجرایی این دولت توسط رئیس جمهوری می باشد که به مدت پنج سال ریاست این کشور را بر عهده می گیرد. مجلس قانون اساسی جمهوری توسط مجلس نمایندگان صورت می گیرد و هر پنج سال یک بار با رای عمومی انتخاب می شود. اداره دادگستری توسط سیستم قضایی انجام می شود که به صورت نهاد های مستقل می باشد. افراد دادگاه عالی قبرس توسط رئیس جهموری منصوب می شوند.

عضویت در اتحادیه اروپا و منطقه یورو

دولت قبرس در تاریخ اول می سال 2004 به عضویت کامل کشور های اتحادیه اروپا عضو شد. در سال 2008 قبرس به انحادیه اروپا به عنوان پول ملی خود را تغییر داد. و به این صورت قبرس از فرصت ها و مسئولیت ها خود برای رشد و پیشرفت کشور برای این کشور را شروع می کنند. جدا از اتحادیه اروپا؛ این کشور عضو بیشتر سازمان های بین المللی از جمله سازمان ملل، شورای اروپا، سازمان تجارت جهانی، کشور های مشترک منافع و ….. در بیشتر از چهل کشور نمایندگی دارند. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به شما عزیزان بابت کارآفرینی در قبرس اطلاعات لازم را می دهند و شما می توانید باتوجه به شرایط خودتان تصمیم نهایی در مورد انواع مهاجرت را بگیرید.

زیر ساخت پیشرفته کارآفرینی در قبرس

این کشور با ارائه یک سیستم مدرن و پیشرفته، راه کار ها و خدمات حمل و نقل جاده ای، هوایی و دریایی را ارائه می دهد و به عنوان یکی از مزایای رقابتی مهم در جذب نیرو سرمایه گذاری مستقیم خارجی صورت می گیرد.

بنادر در قبرس

دو بندر دریایی در قبرس در شهر های ساحلی لیماسول و لارناکا وجود دارد. بندر لیماسول حمل و نقل مسافر و بار را انجام می دهد و در راه حل های تدارکات از سمت امکانات پیشرفته برای حمل و نقل های مقرون به صرفه را نیز انجام می دهد. بندر لیماسول یکی از مراکز معروف خطوط دریایی و نیز مراکز محبوب بین راهی برای کشتی های بین المللی کروز می باشد.

فرهنگ و هنر  کشور قبرس

چشم انداز های فرهنگی در صد ها مکان باستانی و آثار تاریخی در جزیره منعکس شده است، که نشان دهنده دوره های مختلف تاریخی در تکمیل جزیره می باشد. تعداد زیادی از موزه ها در شهر های و روستا های قبرس در خارج از کشور مجموعه های باستان شناسی و گنجینه های فرهنگی از دوره های مختلف را نشان می دهند. این جزیره زیبا با گیاهان و جانوران نادر در یک خط ساحلی خیره کننده با سواحل شنی طلایی، آب های آبی روشن و آب و هوای آفتابی در طول روز و شب یکی از زیبایی های این کشور می باشد.

CYPEF از چه نوع شرکت ها و نیاز های مالی حمایت می کند؟

این نوع شرکت برای افراد شهروندان این کشور و کار فرمانیان می باشد که افراد را تحت پوشش خود در می آورند. هر نوع فعالیت اقتصادی تحت بودجه این شرکت باید تحت کنترل دولت قبرس انجام شود.

آیا می خواهید بانک شما واسطه مالی CYPEF باشد؟

درخواست همکاری آن ها با در نظر گرفتن ملاک های گزینشی از پیش تعیین شده مورد ارزیابی قرار می گیرند :

  • ظرفیت اولیه متقاضی و توانایی تامین به موقع سرمایه تقاضا شده
  • شرایط بودجه پیشنهادی برای SME ها به منظور ارائه شرایط مورد نیاز و توجه به سود SME ها

بانک ها قصد به تبدیل واسطه های مالی را دارند باید تمایل خود را بر اساس با شرایط و ضوابط موجود در فراخوان انتشار یافته از سمت EIFصورت بگیرد.

اجرای چه نوع ابزار مالی مورد انتظار CYPEF می باشد؟

صندوق بانک ها ابتدا یک بودجه وام با خطر اشتراک به واسطه های مالی منتخب شده با هزینه مناسب بابت دادن به SME ها اختصاص می دهد. تضمین وام این امکان را می دهد که در مرحله بعدی با نیاز های بازار ارائه داده می شود. تامین مالی وام به صورت صراحت برای SME به صورت بخش اقتصادی پایدار می باشد و به علت بهبود شرایط مالی و تقویت وضعیت نقدینگی و جریان پول نقد امکان پذیر می باشد. مبلغی از بودجه صندوق برای تامین مالی وام های در دسترس تحت یک چارچوب مشخص و معین صورت می گیرد. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به شما عزیزان در مورد کارآفرینی در قبرس بهترین راه حل را ارائه می دهند. کارشناسان و وکلای ما به صورت رایگان به شما مشاوره تلفنی می دهند و سپس شما را به مشاوره حضوری دعوت می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *