مهاجرت کاری سوئد

موسسات کاریابی در سوئد در سال 2019

سوئد به عنوان یکی از برترین کشورهای جهان، توجه درصد قابل ملاحظه ای از کسانی که قصد مهاجرت به کشور دیگری دارند را به سمت خود جلب کرده است و موسسات کاریابی در سوئد در سال 2019 مورد توجه بسیاری از متقاضیان قرار گرفته است. بر این اساس بسیاری از افرادی که دارای حرفه و یا تحصص ویژه ای دارند قصد مهاجرت کاری به این کشور را خواهند داشت. برای آنکه بتوانید در کشور سوئد کار کنید باید ویزای کاری سوئد را دریافت کنید. در این مقاله در ارتباط با موسسات کاریابی در سوئد در سال 2019 توضیحاتی را ارائه می کنیم و مهم ترین این موسسات را معرفی خواهیم کرد.

کمبود اداره کار سوئد در کدام بخش ها بیش تر است؟

هر ساله بنیاد مهاجرت سوئد و اداره امور کاریابی این کشور به کمک هم مهم ترین نیاز های شغلی خود را معرفی می کنند. دلیل این کار آن است که اگر شما بتوانید از طریق این لیست عنوان شغلی خود را انتخاب کنید، شانس بیشتری برای دریافت اجازه کار در کشور سوئد خواهید داشت. اما اگر شغل شما در لیست نباشد، به احتمال فراوان باید به کشور خود بازگردید.

معرفی سایت اداره کار سوئد

متاسفانه لیست مشاغل مورد نیاز در کشور سوئد تنها به زبان سوئدی ارائه می شود. بنابراین باید حتما از موتورهای ترجمه آنلاین برای ترجمه آن ها استفاده کنید. شما می توانید از طریق سایت https://www.migrationsverket.se/download/  آخرین لیست اعلام شده در آپریل 2018 را مشاهده کنید.

کاریابی در سوئد از طریق ارتباط مستقیم با کمپانی های خاص

در صورتی که قصد دارید برای یک شرکت خاص کار کنید، باید به صورت مستقیم با خود آن شرکت تماس بگیرید. بسیاری از شرکت های بزرگ در کشور سوئد، اطلاعات کامل و دقیقی را در رابطه با فرصت های شغلی خود در اختیار قرار می دهند. در صورتی که چنین اطلاعاتی از طریق سایت رسمی شرکت در اختیار شما قرار نگرفته باشد می توانید از طریق ایمیل از شرکت ها بخواهید تا فرصت های شغلی خود را به شما معرفی کنند.

تجربه کاری و کارآموزی در سوئد

یکی دیگر از راه هایی که به شما کمک خواهد کرد تا وارد بازار کار کشور سوئد شوید، آن است که از طریق فرصت های شغلی بوجود آمده برای کارآموزان، شغل مناسبی برای خود بیابید. این کار علاوه بر آن که بر تجربه شما می افزاید، شانس شما را برای بدست آورد یک شغل مناسب در سوئد افزایش می دهد. در حقیقت شما می توانید علاوه بر کسب تجربه یک فرصت تفریحی مناسب را نیز در کشور سوئد بدست آورید و یا می توانید از طریق اخذ ویزای تحصیلی سوئد به این امر مهم دست یابید.

موسسات کاریابی در سوئد

در کشور سوئد، سایت های خصوصی فراوانی وجود که فرصت های شغلی را به مخاطبان ارائه می کنند. این سایت ها بیشتر به زبان سوئدی در دسترس هستند و شرایطی را فراهم می آورند که شما به صورت آنلاین رزومه خود را در سامانه آپلود کنید. در این میان می توان به لیست سایت های زیر اشاره کرد؛

 • careerbuilder.se
 • jobb.blocket.se
 • jobbsafari.se
 • studentjob.se
 • metrojobb.se
 • monster.se
 • stepstone.se

در این سایت ها شما می توانید مشاغل پیشنهادی را به صورت لیست مشاهده کنید و در صورتی که شرایط پذیرش در این مشاغل را دارید، برای آن اقدام کنید. شرایط هر شغل به تفصیل در این سایت ها ارائه شده است. در کشور سوئد، امکان اشتغال برای انگلیسی زبانان نیز فراهم شده است. در صورتی که در جستجوی کار برای انگلیسی زبانان هستید، می توانید از وب سایت های زیر استفاده کنید؛

 • LinkedIn’s job search portal
 • Thelocal.se/jobs
 • neuvoo – global job source

در این میان چند آژانس استخدام در سوئد نیز وجود دارد. لیست مشاغل متعدد موجود در این سایت در اختیار شما قرار می گیرد. شما می توانید با توجه به شرایط خود، نسبت به ثبت درخواست برای یافتن شغل در سوئد از طریق این سایت ها اقدام کنید؛

 • Academic Work
 • Adecco (به زبان سوئدی)
 • Incluso
 • Manpower (به زبان سوئدی)
 • OnePartnerGroup
 • Proffice (به زبان سوئدی)
 • TNG (به زبان سوئدی)
 • Undutchables

چرا باید در سوئد کار کنیم؟

در سوئد شرایط بسیار مناسبی برای کارکنان وجود دارد. یکی از مهم ترین دلایل آن می تواند اجازه اقامت به خانواده باشد. بر این اساس اگر کسی ویزا و اجازه کار سوئد را بدست آورد، می تواند همه افراد خانواده خود که سنشان از 21 سال کمتر است، به همراه خود به سوئد ببرند. دلیل دیگر شرایط مناسب کار در سوئد، عدالت و برابری در محیط کاری است. جنسبت، سن، مذهب، ملیت و ناتوانی های جسمی تاثیری در کاریابی و مزایای آن کار نخواهد داشت.

از دیگر مزایای کار در سوئد، حمایت بسیار زیاد از نوآوری است. زمانی که فردی در یک سازمان فعالیت می کند معمولا در چارچوب فعالیت های تعیین شده نمی تواند انعطاف چندانی داشته باشد و نوآوری نیز معنایی نخواهد داشت. با این وجود کشور سوئد در سطح جهان بالاترین میزان نوآوری را به خود اختصاص داده است و به شدت از آن استقبال می کند.

در صورتی که به جمعیت کارگران کشور سوئد اضافه شوید، باید بدانید که از حقوق بسیار مناسبی برخوردار خواهید بود. اتحادیه های صنفی کارگران در سوئد بسیار قدرتمند هستند. کارگران سوئد نیز از رفاه مناسبی برای زندگی در این کشور برخوردار هستند. البته در این خصوص می توانید برای ویزای کاری کشور نروژ و موسسات معتبر کاریابی در کشور نروژ نیز اقدام نمائید زیرا از شرایط بسیار خوبی برخوردار است.

سطح رفاه اجتماعی در سوئد 

سطح رفاه اجتماعی در کشور سوئد به گونه ای است که شما نیازی به نگرانی در ارتباط با سلامت جسمانی، مراقبت از کودکان و تحصیل آن ها نخواهید داشت. یارانه های دولتی در هر ایالت جنبه های مختلف زندگی را برای شما قابل پرداخت خواهد کرد و بسیاری از امکانات اجتماعی در کشور سوئد به صورت رایگان ارائه می شود. زمانی که شخصی به دلیل بیماری از کار باز می ماند، حقوق ماهیانه او پرداخت خواهد شد تا تنها به فکر سلامتی خود باشد. همچنین شغل برای همه تحصیل کردگان کشور سوئد و نیز همه ی شهروندان این کشور تضمین شده است.

اقدام برای مهاجرت کاری سوئد

به طور کلی شرایط اقتصادی و اجتماعی کشور سوئد به گونه ای است که جمعیت قابل توجهی از سراسر جهان برای یافتن کار در این کشور اقدام می کنند. موسسات کاریابی در سوئد در سال 2019 شرایطی را فراهم می کنند تا شما شغل مورد نیاز کشور سوئد را بدست آورید تا شرایط دریافت ویزا برای شما ساده تر شود. در این مقاله در رابطه با موسسات کاریابی در سوئد توضیحاتی ارائه و برخی از این موسسه ها را به شما معرفی کردیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با وضعیت کار در کشور سوئد، می توانید با مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس حاصل فرمایید.

8 دیدگاه برای “موسسات کاریابی در سوئد در سال 2019

 1. diana گفت:

  با سلام ایا پیدا کردن کار از طریق موسسات کاریابی در سوئد پروسه ای طولانی مدت است و میتوان به چشم گزینه ای کم ریسک به آن نگاه کرد؟

 2. فرزاد دشتی گفت:

  کاریابی در سوئد چقدر زمان میبره و چه مراحلی رو باید طی کنیم؟ آیا میشه شما برای ما کاریابی کنید؟

 3. لیدا بهرامی گفت:

  سلام برای شغل آرایشگری هم میشه تو این کشور کار پیدا کرد؟

 4. امیر عباس گفت:

  بابت مطالب خوبتون در مورد موسسات کاریابی در سوئد تشکر میکنم می خواستم بدونم ا این دسته موسسات در کشور سوئیس هم وجود داره

 5. پدرِ پسرشجاع گفت:

  موسسات کاریابی در این کشور معمولا چقدر کارمزد می گیرند؟

 6. سحر گفت:

  سلام لطفا در مورد ویزای تحصیلی سوئد هم توضیح میدید؟
  ممنون از مطالب به روزتون

 7. سعید بوکانی گفت:

  این رزومه ای که میگن باید اول ارسال شه برای این موسسات باید بر چه اساسی نوشته بشه و این موسسات نقششون چیه دقیقا؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *