مهاجرت به کشور عمان

مهاجرت به عمان از طریق تولد

کشور عمان یکی از کشور های مهاجرتی خاورمیانه می باشد. یکی از کشور های تامین کننده نفت و گاز در دنیا می باشد. این کشور بسیار زیبا و تمیز می باشد. یکی از راه های اقامت به این کشور، مهاجرت به عمان از طریق تولد می باشد. امروزه بسیاری از افراد به فکر کار کردن در این کشور می باشند. بخش هایی که افراد می توانند به کار مشغول باشند از جمله : ساخت و ساز، آموزش، صنعت نفت و گاز و …. می باشد. کار کردن در این کشور با حقوق و دستمزد بالا می باشد که باعث شده که کار کردن در این کشور به صورت رقابتی باشد.

کارشناسان ارشد و حقوقی ما در موسسه بین المللی سفیران سروش سعادت در زمینه مهاجرت به عمان از طریق تولد، مهاجرت کاری به عمان، ویزای کاری عمان، مهاجرت از طریق تحصیل در عمان، مهاجرت از طریق ثبت شرکت در عمان، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در عمان و … به صورت تلفنی و حضوری به شما سروران عالی قدر مشاوره حرفه ای و تخصصی ارائه می دهند.

مهاجرت به عمان از طریق تولد

این کشور هم از سیستم خاک و هم از سیستم خون تابعیت می کند. نوع مهاجرت در سیستم خاک تولد فرزند از والدینش که ساکن کشور دیگری باشد می تواند اقامت دائم این کشور را دریافت کنند. سیستم خون که بیشتر کشور ها قوانین مهاجرتی بر اساس تولد کودک هم تابعیت و اقامت دائم این کشور از پدر و مادر داده نمی شود و این کشور نیز از سیستم خون تابعیت می کند.

مهاجرت به عمان از طریق تولد در موارد زیر بدست می آید:

  • کودک از پدر و مادر عمانی در خاک این کشور به دنیا آید.
  • فرزند از پدر و مادر عمانی که خارج از قلمرو حاکمیت عمان باشد به دنیا آید.
  • از شخص عمانی به فرزند خواندگی پذیرفته شده باشد.

لازم به ذکر است که قوانین تابعیت و اقامت در این کشور، هر گاه یکی از تابعیت های شخصی را که تبعه خارجی یا بدون تابعیت امکان پذیر می باشد در صورتی که کمتر از 18 سال داشته باشد اقامت این کشور به شخص داده می شود. هر موقع یکی از پدر یا مادر خوانده به شخصی که تابعیت این کشور را دارد بر پایه توافق بین آن ها تابعیت این کشور به شخص داده می شود که اگر توافقی صورت نگیرد دادگاه در مورد تابعیت فرزند تصمیم گیری می کند.

اگر فرزند خوانده بالای سن هجده سالگی باشد رضایت شخص به شرطی داده می شود که فرزند توسط پدر یا مادر که مجرد است به فرزند خواندگی قبول شده باشد و تابعیت این کشور را دریافت کند.

تحصیل در عمان

مدارس خصوصی گران تر از مدارس دولتی می باشد که فرزند به شما این مجوز را می دهد که یک آزمون ورودی باید بدهد و قبول شود. تحصیل در مدارس این کشور در سطح بالا آموزش داده می شود. در این صورت تعدادی از مدرسه های خارجی در این کشور وجود دادر که از برنامه های درسی خودشان پیروی می کنند.

کارشناسان ارشد و حقوقی ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در زمینه مهاجرت به عمان از طریق تولد، ویزای کار عمان، اقامت کاری در عمان، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در عمان، مهاجرت از طریق ثبت شرکت در عمان، مهاجرت از طریق تحصیل در عمان و غیره به صورت تلفنی و حضوری به شما سروران عالی قدر مشاوره تلفنی و حضوری به صورت تخصصی و حرفه ای ارائه می دهند.

شرایط مهاجرت به عمان از طریق تولد

  • کسانی که به سن هجده سال رسیده باشند و در این کشور به دنیا آمده باشند و تمام طول زندگی خود را در این کشور باشند این امکان را دارند که به صورت مستمر آشنایی کامل به زبان این کشور و قوانین این کشور را درخواست بدهند و در صورت توافق تابعیت این کشور را داشته باشند.
  • با آداب و رسوم این کشور آشنا باشند و به آداب و رسوم این کشور متعهد باشند.
  • عدم هیچ گونه سابقه کیفری، هیچ جرم و جنایتی نباید داشته باشد.
  • شخص باید به زبان عربی مسلط باشد که بتواند با مردم این کشور ارتباط برقرار کنند.

مالیات در عمان

در این کشور مالیات پایین می باشد که شخص بتواند بیشتر حقوق و دستمزد داشته باشد. بابت کار در این کشور شما باید ابتدا ویزای کاری این کشور را بدست آورید. شخص باید بین 21 تا 60 سال باشد که بتواند مجوز کاری این کشور را بدست آورد.

کارشناسان ارشد و حقوقی ما در موسسه بین المللی سفیران سروش سعادت در زمینه مهاجرت به عمان از طریق تولد، مهاجرت از طریق کار به عمان، ویزای کار عمان، مهاجرت از طریق تحصیل در عمان؛ مهاجرت از طریق ثبت شرکت در عمان، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در عمان و غیره به صورت تلفنی و حضوری به شما عزیزان مشاوره تخصصی و حرفه ای ارائه می دهند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *