مهاجرت سرمایه گذاری در انگلستان

مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک

مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک

ابهامات همچنان در مورد مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک وجود دارد که از این مسیر آیا می توان به اقامت دائم انگلستان دست یافت یا خیر؟ مبحثی که در این مقاله قصد داریم مورد بررسی و ارزیابی قرار دهیم. اخیرا افزایش قیمت ملک در انگلستان، خرید خانه را در این کشور دشوار نموده است. چه بسا برای آن دسته از افرادی که برای اولین بار در کشورهای خارجی ملک خریداری می‌ نمایند، سخت‌ تر خواهد بود. از این جهت ضروری است پیش از اقدام در این راستا اطلاعات کافی داشته باشید.

  • آیا می توان با خرید ملک در انگلستان به اقامت دائم این کشور دست یافت؟
  • در کدامیک از کشورها می توان با خرید ملک به پاسپورت دوم دست یافت؟

در دنیای مهاجرت هر شخصی متناسب با شرایط خود می تواند درخواست یک نوع ویزا و اقامت نماید، افرادی که شرایط مالی بهتری دارند نیز در میان راه های مهاجرت به دنبال خرید ملک در یک کشور می باشند که اقامت از این طریق می تواند در برخی کشورها ممکن شود. در این راستا می توانید از مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مشاوره و راهنمایی دریافت نمایید.

مهاجرت به انگلستان

مهمترین و بزرگترین نحوه سرمایه‌ گذاری در انگلستان در خرید ملک است. از این طریق می‌ توان در آینده به سود و منفعت خوبی دست یافت. فرد از راه مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک می‌ تواند موفق به اخذ اقامت دائم در انگلستان گردد. در صورتی که پروسه مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک را با موفقیت پشت سر بگذارید، می‌ توانید اقامت انگلستان را بگیرید. اقامت دائم کشورهای اروپایی از جمله انگلستان نیز مزایای بسیاری دارد:

  • بدون اخذ ویزا می‌توانید به کلیه کشورهای اروپایی سفر کنید.
  • فرزندان شما در بهترین شرایط می‌توانند به تحصیلات خود ادامه دهند.
  • ارائه مدرک زبان الزامی نیست.
  • پس از گذشت 5 سال از اقامت شما،‌ مجاز به اخذ تابعیت و دریافت پاسپورت انگلیس هستید.
  • می‌ توانید درخواست تابعیت نموده و پاسپورت دوم خود را از انگلستان بگیرید.
  • در کشورهایی که در حوزه شنگن قرار دارند به فعالیت شغلی بپردازید.

بررسی مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک

اشخاص خارجی این امکان را دارند که در کشور انگلستان ملک خریداری کنند. تعداد معدودی از بانک‌ ها به افراد خارجی تسهیلات پرداخت می‌ نمایند. بنا بر آخرین آمار، نرخ سود تسهیلات تقریبا بین 3% الی 5 % می‌ باشد. صاحب املاک می‌ تواند به عنوان نماینده از سوی طرفین انتخاب گردد. در واقع او به نمایندگی از هر 2 طرف امور خرید ملک را انجام می‌ دهد. در نهایت کمیسیون و پورسانت فرد نماینده از سوی فروشنده پرداخت خواهد شد. سیستم خرید در انگلستان به صورت معامله پایاپای انجام می‌ گیرد. شایسته است با توجه به شرایط بازار با پیشنهاد قیمت کمتر شروع نمایید. سپس بقیه امور را به نماینده یا عامل واگذار نمایید تا به نمایندگی از سوی شما وارد مذاکره گردد.

لازم است در این مرحله حساسیت بیشتری به خرج دهید. پس حضور یک وکیل جهت انجام امور حقوقی به صورت قانونی الزامی است. اکنون قیمت موردنظر از سوی طرفین مورد توافق قرار گرفت. پس وکلای فروشنده و خریدار جهت انجام نقل و انتقال و اجرایی نمودن معامله دست به کار خواهند شد. در این مرحله بایستی تحقیقات لازم در خصوص سالم بودن ملک از سوی خریدار انجام گیرد. این امر قبل از هر ملکی کاملا طبیعی است. عمق تحقیق و جستجوی خریدار به نوع ملک و سن ملک بستگی دارد. فرد خریدار موظف است از سالم بودن بنای اطمینان حاصل نماید. چراکه در این مورد هیچ گونه تعهد قانونی متوجه فروشنده نیست. در برخی مواقع نتیجه تحقیقات شما باعث تغییر یافتن قیمت اولیه ملک می‌ گردد. پس از این مرحله می‌ توانید به روند خرید ملک ادامه دهید.

بررسی مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک

میانگین قیمت خانه در انگلستان

براساس گزارشات دفتر آمار ملی، میانگین قیمت خانه‌ در انگلستان در سال 2017 میلادی، به مبلغ 266071£ (پوند)رسید. این مبلغ هر سال با 1/5% در حال افزایش است. بیشترین افزایش در ایرلند شمالی مشاهده شده است که درصدافزایش 6% و به مبلغ €169132 (پوند) بوده است. در کمبریج انگلستان نیز قیمت مسکن با افزایش 4.16% به مبلغ €890461 (پوند) رسید. در اسکاتلند میانگین قیمت مسکن با 6.3% افزایش، مبلغ 145992£ (پوند) دارد. همین قیمت در ادینبورگ نیز با 8% افزایش به مبلغ 246508£ (پوند) رسیده است. جالب است بدانید شهر لندن کاهش 9.10% قیمت را در نوامبر تجربه نمود. اما میانگین قیمت مسکن در مبلغ 729134£ (پوند) ثابت ماند. در شهرهایی مانند منچستر، لیورپول و بیرمنگام هم به ترتیب افزایش‌ های 7.12%، 8.10% و 8.7% داشته‌ ایم. سرمایه گذاری در انگلستان را از طریق لینک مذکور بررسی بفرمائید.

تسهیلات جهت مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک

برخی اعطاء کنندگان تسهیلات، از شما می‌خواهند که سپرده‌ ای بلند مدت 5 یا 10 ساله‌ ای ارائه دهید. نرخ بهره پرداختی شما به نرخ تسهیلات بستگی دارد و متغیر است. میزان درآمد شما جهت دریافت وام مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌ گیرد. در واقع شرط اصلی اعطاء تسهیلات به متقاضی، میزان درآمد متقاضی است. برای خریدار هزینه‌ هایی در پیش رو است. متقاضی بایستی به هزینه‌ های وکیل، تمبر، خرید ملک در انگلستان، کمیسیون و غیره توجه کافی داشته باشد. در مورد اقامت انگلستان با خرید ملک نیز در مقاله فوق اطلاعات بیشتری را کسب نمائید. در خصوص مهاجرت به انگلستان مقاله مذکور را بررسی بفرمائید.

بیمه ملک برای مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک

پس از انعقاد قرارداد ملک فیمابین فروشنده و خریدار، بایستی نسبت به بیمه بنا اقدام نمایید. جهت کسب جزئیات بیشتر و اطلاعات تکمیلی در این مورد به Financial Services Authority (FSA) مراجعه فرمایید. ضمنا شما متعهد هستید که وام خود را در زمان سررسید تعیین شده، بازپرداخت و تسویه نمایید. همچنین قادر هستید از بودجه FSA جهت پرداخت هزینه‌ های ماهانه خود بهره بگیرید. توصیه می‌کنیم قبل از شرایط مهاجرت به انگلستان و اقدام جهت خرید ملک، ابتدا از این کشور بازدید داشته باشید.

متقاضیان باید با روش های گرفتن اقامت انگلستان آشنایی کافی داشته باشند و شرایط مهاجرت به انگلستان را به طور کامل بدانند. از طریق بازدید و سفر به این کشور، با بررسی شرایط این کشور و بررسی بناهای مسکونی، تصمیم بهتری اخذ نمایید. همکاران ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت منتظر پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند. این موسسه با وکلای زبده‌ ای که در اختیار دارد، شما را در سرمایه‌ گذاری و مهاجرت از طریق خرید ملک یاری خواهد نمود.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *