مهاجرت سرمایه گذاری در بلغارستان

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در بلغارستان

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در بلغارستان

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در بلغارستان از روش های سرمایه گذاری می باشد. سرمایه گذاران از گذشته علاقه زیادی به بلغارستان نشان داده اند. بلافاصله پس از بحران مالی جهانی سال 2007 و 2008، اقتصاد بلغارستان شروع به رشد کرد و سرمایه گذاری در این کشور عجیب و غریب بالکان در حال افزایش بوده است. دلایل اشتیاق سرمایه گذاران به بلغارستان بسیار زیاد است. بررسی بازار املاک و مستغلات این کشور توسط کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت راهی عالی برای نشان دادن دلیل تبدیل شدن این کشور به مقصد حتی محبوب تر برای سرمایه گذاری خواهد بود. البته، سرمایه گذاری از جهات دیگری سودمند است. جدا از سود سرمایه گذاران، هر اقدام جدید در هر بخش از اقتصاد مطمئنا وضعیت مالی کلی کشور را بهبود می بخشد.

بررسی اجمالی اقتصاد بلغارستان

با رشد اقتصاد بلغارستان، سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در بلغارستان افزایش یافته است. بلغارستان یکی از قدیمی ترین کشورها در جهان است. اما به چند دلیل، وضعیت اقتصادی این کشور در چند دهه گذشته، به ویژه هنگامی که به اتحادیه اروپا پیوست، بهبود یافت. این 1 گام بزرگ به جلو بود و احتمالا شهروندان این کشور مدت ها از آن بهره مند می شوند. عضویت در ناتو دلیل دیگری برای ثبات این کشور است. فضای اقتصادی مانند گذشته پایدار است. زیرا از زمان بحران مالی 2008، رشد اقتصاد این کشور در حال افزایش است.

به روزرسانی های بسیاری در قوانین کشور انجام شده است تا سرمایه گذاری در این کشور به روشی ساده تبدیل شود. اگرچه بسیار ساده نیست. اما این کشور جایی است که برای سرمایه گذاری یک مقصد عالی محسوب می شود. این کشور توسط بسیاری از سرمایه گذاران املاک و مستغلات هدف قرار گرفته است. روند سرمایه گذاری قبلا شکل گرفته است که این یک روند طبیعی است. این تعجب آور نیست، زیرا عواملی وجود دارد که هیچ سرمایه گذار از آن چشم پوشی نمی کند.

رشد تولید ناخالص داخلی بلغارستانروند سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در بلغارستان

این روند بدون عارضه و تقریبا مشابه روند سایر مناطق اروپا است. برای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در بلغارستان سرمایه گذاران باید تحقیق کنند تا مکان مناسب را متناسب با نیازهای خود پیدا کنند. ملک مطلوبی را با قیمت مناسب پیدا کنند. افراد یک قرارداد کلامی برای خرید و امضاء قرارداد مقدماتی منعقد می کنند، از جمله 10% پرداخت ودیعه برای ملک. با این کار ملک از بازار خارج می شود و رزرو می شود. این 10% فقط در صورت صرف نظر فروشنده از فروش قابل استرداد است. هزینه وکیل برای تنظیم قرارداد تقریبا 293BGN (لوا بلغارستان) است. وکیل (که اغلب نماینده خریدار و فروشنده خواهد بود) قبل از روز اتمام روند سرمایه گذاری، که اغلب 3 هفته طول می کشد، بررسی می کند که همه هزینه های شهرداری و مدارک مناسب است.

قرارداد خرید ملک توسط اسناد رسمی قبل از سردفتر امضاء می شود. مالک و خریدار شاهد آن خواهند بود. خریدار مبلغ باقی مانده خرید را به همراه حق دفتر اسناد رسمی پرداخت می کند که بسته به ارزش اعلامی ملک حدود 5% است. دفتر اسناد رسمی سپس معاملات را در اداره ثبت املاک و مستغلات ثبت می کند تا اسناد مالکیت خریدار را در برابر اشخاص ثالث قابل دفاع کند. پس از آن، خریدار صاحب یک ملک در بلغارستان می باشد. سرمایه گذاران حتما باید قبل از مهاجرت به بلغارستان درباره بیمه کردن ملک مورد نظر خود اطلاعات کافی کسب کنند زیرا بیمه کردن ملک خریداری شده در بلغارستان بسیار مهم است.

مزایای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در بلغارستان

از سال 2012، همه ساکنان اتحادیه اروپا و منطقه اقتصادی اروپا می توانند املاک و مستغلات در بلغارستان را خریداری کنند، از جمله زمین موجود در آن. مهاجران خارجی از سایر نقاط جهان ابتدا باید یک نهاد حقوقی را ثبت کنند. با استفاده از آن تمام اموال مورد نیاز خود را کسب کنند. شهروندان غیر اتحادیه اروپا و غیر EEA می توانند املاک و مستغلات را خریداری کنند، اما خرید خود زمین برای این افراد ممکن نیست. در این فرآیند موارد زیادی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید.

ما می توانیم اطلاعات دقیق تری را در اختیار شما قرار دهیم یا حتی شما را از طریق آن راهنمایی کنیم. خرید ملک به شما فرصتی برای دریافت ویزا یا درخواست تابعیت می دهد. اگر شما مقیم اتحادیه اروپا نباشید، به شما امکان می دهد دسترسی راحت تری به کشورهای اتحادیه اروپا داشته باشید. جهت زندگی در این کشور مقاله هزینه زندگی در بلغارستان را بررسی بفرمائید.

در بلغارستان، تعداد پروژه های ساختمانی که قرار است طی چند ماه به اتمام برسد، مشابه خانه های جدید ساخته شده در سال 2019 است، اما آنچه مهمتر است، تقاضا در حال افزایش است. در واقع، بازار املاک در بلغارستان چنان در حال رشد است که بیش از 60% از کل خانه های جدید در بزرگترین و بهترین شهرهای بلغارستان فروخته شده اند. بلغارستان هنوز هم پایین ترین قیمت املاک و مستغلات را در کل اتحادیه اروپا دارد. در حالی که قیمت ها در حال حاضر در حال افزایش هستند. اکنون زمان سرمایه گذاری رسیده است. اکثر سرمایه گذاران یا نگاه خود را به خرید ملک تجاری برای توسعه می اندازند یا خانه می خرند و از بازده اجاره بهره مند می شوند.

مزایای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در بلغارستان

هزینه های خرید ملک در بلغارستان

با روش خرید خرید ملک، افراد زیادی اقدام به اخذ اقامت بلغارستان در سال 2019 کردند. این روند همچنان ادامه دارد زیرا هزینه خرید ملک در این کشور رو به افزایش است. بازار املاک و مستغلات در این کشور پایدار است. اما جدا از این، افرادی که قصد دارند اقدام به سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در بلغارستان کنند. حتما باید با هزینه های خرید ملک در این کشور آشنا باشند.

هزینه های سرمایه گذاری در بلغارستان به شرح زیر است:

آیتم هزینه به % درصد (قیمت ملک)
تمبر 2
کمیسیون آژانس املاک 3 تا 6
دفتر اسناد رسمی 5
هزینه های نمایندگی و وکالات 10
ثبت شرکت 12

به طور کلی، اگر قصد دارید به یک کشور خارجی مهاجرت کنید، باید چند موضوع اصلی را در نظر بگیرید.

این موضوعات عبارتند از:

  • هزینه های درخواست ویزا و ترجمه مدارک
  • هزینه های اخذ مجوز اقامت
  • هزینه های زندگی در کشور مقصد
  • شرایط و بازار کار کشور مقصد
  • کیفیت آموزش و تحصیل در کشور مقصد

شما عزیزان می توانید با تماس با کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت از شرایط تحصیل، کار، سرمایه گذاری، ازدواج، کارآفرینی و سایر امور مطلع شوید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.