استرالیا

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا

شرایط سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا

اقامت استرالیا با خرید ملک امروزه مورد استقبال بسیاری از سرمایه گذاران قرار گرفته است. اما بسیاری از افراد و سرمایه گذاران اطلاعات کافی و لازم را در مورد سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا نمی دانند.

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در باب سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا این مقاله را تنظیم کرده است که آگاهی و اطلاعات لازم را به شما بدهند. بابت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین ارشد ما به صورت تلفنی و حضوری مشاوره شوید.

سرمایه گذاری در استرالیا با خرید ملک

به دلیل ثابت بودن قیمت بازار املاک و مستغلات افراد زیادی به فکر خرید ملک می باشد. دلایل زیادی بابت این ثابت بودن قیمت وجود دارد، تقریبا 70 درصد از خانواده های استرالیایی صاحب خانه هستند، این کشور با دادن ویزای سرمایه گذاری و مدیریت اقتصادی را از راه اداره تنظیم می کنند.

قیمت ها در طول سال بیشتر از 20 درصد کم نشده است. در مدت بحران مالی در سال 2007 – 2009 قیمت خرید ملک در کشور های انگلستان و آمریکا به شدت کم شد و در این کشور قیمت خرید ملک به شدت افزایش یافت.

سرمایه گذاری در استرالیا و اقامت استرالیا

در بیشتر کشور ها قوانین سرمایه گذاری خارجی و مقررات بانکی کاری سخت و دشوار می باشد اما در این کشور اصلا اینطور نمی باشد. دلیل های زیادی بابت این موضوع وجود دارد مانند: احتیاجی به مشارکت با یک شهروند استرالیایی بابت خریدن مسکن نمی باشد.

در سال 2009 قوانین جدید مبتی بر حمایت از مصرف کنندگان تنظیم شد که به کارگزاران وام ویژه مسکن به سرمایه گذاران کمک می کنند. سیستم حقوقی این کشور مانند سیستم حقوقی کشور انگلستان می باشد و برای سرمایه گذاران شناخته شده است. در این کشور بی ثباتی امنیتی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی خیلی پایین می باشد.

خرید ملک در استرالیا

بهترین مکان بابت خرید ملک در این کشور ارزیابی شده است؛ شهر های بزرگ مانند سیدنی، ملبورن، پرت و بریزن بیشترین خرید ملک ها در این شهر ها صورت می گیرد.

اگر شهروند این کشور نیستید و یا اقامت دائم این کشور را ندارید بابت خرید ملک در این کشور باید خرید ملک در این کشور از سازمان سرمایه گذاری خارجی FIRB اجازه بگیرید. از زمان ارائه درخواست به این سازمان مدت چهل روز به شما پاسخ داده می شود.

اگر شخصی یک ملک نوساز و یا یک خانه روستایی خریداری کنند احتیاجی به اجازه FIRB ندارد. وکیل شما در شناسایی املاکی که بابت خرید به این مجوز نیاز ندارند شما را کمک می کنند.

اقامت استرالیا با خرید ملک

وقتی که شما یک پیشنهاد بابت خرید ملک دریافت کردید اغلب به مدت پنج تا ده روز فرصت دارید قرارداد مبادله ملک را امضا کنید. قرارداد شرایط خاصی مانند تاییدیه وام مسکن و دریافت مجوز بستگی دارد. در قرارداد اولبه شما باید ده درصد قیمت خانه را ابتدا پرداخت کنید ولی اگر ملم را در زمان حراجی خریده باشید کل مبلغ باید پرداخت کنید.و ثبت ملک به نام شما شش هفته بعد از توافق ابتدایی اتفاق می افتد.

هزینه ها و مالیات ها

خرید ملک در استرالیا یک سرمایه گذاری پر هزینه می باشد. به صورت میانگین شما باید حدود 5 درصد قیمت ملک را به منظور مالیات پرداخت کنید. مبلغ هزینه های ثبت نام و منتقل شدن ملک اضافه می شود. هزینه های حقوقی اغلب بین 500 دلار تا 1200 دلار می باشد.

مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در زمینه سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا ابتدا شرایط شما را بررسی می کنند سپس بهترین مشاوره را به شما ارائه می دهند. کارشناسان ما ابتدا به صورت تلفنی به شما مشاوره تخصی می دهند سپس شما را دعوت به مشاوره حضوری می کنند.

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا

لازم به ذکر است که خرید ملک در این کشور به اقامت شما کمکی نمی کنند شما بابت مهاجرت باید ویزا دریافت کنید.

اقامت دائم، اقامت موقت، ویزای مهاجرتی و بازدید کننده چهار دسته ویزا می باشد. ویزای مسافرتی به شما اجازه سه ماه اقامت در استرالیا را می دهند. اگر چه در شرایط ویژه ای داشته باشید می توانید تا مدت یک سال ویزای خود را تمدید کنید. کسانی که تمایل به دریافت اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری می باشد این امکان را دارند از طریق کارآفرینی اقدامات لازم را انجام دهید.

 

سرمایه گذاری در استرالیا

توانایی سرمایه گذاری در این کشور بالا می باشد. در سال 2000 افزایش 50 درصدی قیمت خانه می باشد. انتظارم می رود بین سه درصد در سال سود بابت خرید ملک در این کشور را داشته باشید.

قیمت بالای ملک در این کشور اغلب بابت اقامت این کشور می باشد. در سال های ابتدایی اقامت در این کشور خانه مورد نظر خود را به صورت اجاره در اختیار قرار می دهند. در رابطه با اجاره خانه هزینه اجاره ملک قابل توجه می باشد. در شهر های سیدنی شما باید سرمایه زیادی را داشته باشید.

شرایط سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا

کشور استرالیا به دلیل آب و هوای مناسب مورد علاقه بسیاری از شهروندان کشور آمریکا و کشور کانادا قرار گرفته شده است و تعداد زیادی اقامت استرالیا با خرید ملک توسط این اشخاص انجام می شود. با وجود این که دریافت اقامت استرالیا با خرید مسکن امکان پذیر نمی باشد اما به دلیل قیمت بالای اجاره ملک سرمایه گذاران این امکان را دارد با مجوز ملک خود در این کشور قابل سود دهی می باشد.  ما این راه مهاجرتی را به افرادی که از توانایی مالی بالایی برخوردار هستند پیشنهاد می کنیم.

کارشناسان ارشد و حرفه ای ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در زمینه سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا به شما عزیزان به صورت رایگان مشاوره می دهند. اطلاعات صحیح و کامل و جامع درباره سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در استرالیا شما را در مورد دریافت تصمیم قطعی بابت مهاجرت به استرالیا راهنمایی می کنند و مسیر پیشرفت را برای شما سروران هموار می کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *