مهاجرت تحصیلی کلمبیا

رشته فارماکولوژی در کلمبیا

رشته فارماکولوژی در کلمبیا

از جمله امتیازات مختلف تحصیل رشته فارماکولوژی در کلمبیا می توان به هزینه تحصیلی مقرون به صرفه و یافتن کار بعد از تحصیل اشاره کرد. شهرت بین المللی این کشور بخاطر کیفیت بالای قهوه، سواحل خیره کننده و افراد مشهور می باشد. به طوری که این کشور را به بهترین مقصد آمریکای جنوبی برای دانشجویان بین المللی است. این کشور فرصت های آموزشی منحصر به فردی را برای مردم سراسر جهان با قیمت مناسب ارائه می دهد. دانشگاه های این کشور یکی از بهترین دانشگاه های منطقه خود هستند و دارای برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد در هر زمینه هستند. اگر می خواهید در یک کشور آمریکای لاتین تحصیل کنید، این کشور می تواند تمام نیازهای شما را برآورده کند. در این مقاله، موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در مورد رشته فارماکولوژی در کلمبیا بحث خواهد کرد.

معرفی دانشگاه های رشته فارماکولوژی در کلمبیا

تحصیل در خارج از کشور در معرض طرز فکر و زندگی جدیدی در زندگی دانشجویان بین المللی قرار می گیرد. به همین ترتیب، افق دید شما را گسترش می دهد و راه ها و فرصت های جدیدی را برای شما باز می کند. شما جهت تحصیل در خارج از کشور، باید بهترین دانشگاه ها یا مدارس را برای تحصیل انتخاب کنید. به همین دلیل، این کشور در حال حاضر به دانشجویان بین المللی فرصت می دهد تا از آن دیدن کنند، تحصیل کنند و اقامتی غنی داشته باشند.

در واقع، این کشور به دلیل محیط های عجیب و رنگارنگ، آب و هوای گرم و دلپذیر، فرهنگ زیبا و مردم مهمان نواز یکی از شادترین کشورهای جهان است. همچنین، این کشور دارای طیف گسترده ای از برنامه های آموزش عالی با کیفیت بالا با 288 موسسه آموزش عالی و 9802 برنامه دانشگاهی است.

از این رو، با توجه به سطح بالای تحصیل در این کشور، شما می دانید که بهترین دانشگاه ها برای تحصیل در این کشور چگونه هستند. بهترین دانشگاه ها جهت تحصیل رشته فارماکولوژی در کلمبیا عبارتند از:

 • دانشگاه تولیما
 • دانشگاه Antioquia
 • دانشگاه کالداس
 • دانشگاه آتلانتیکو
 • دانشگاه لانوس
 • دانشگاه کارتاژنا
 • دانشگاه مرکزی واله دل کائوکا

حقوق ماهیانه فارغ التحصیلان رشته فارماکولوژی در کلمبیا

حقوق ماهیانه کار در کلمبیا برای فارغ التحصیلان رشته فارماکولوژی در کلمبیا در جدول زیر نشان داده شده است:

پارامتر حقوق به پزوی کلمبیا
متوسط حقوق ماهیانه COP54658471
متوسط حقوق ساعتی 26278COP
متوسط پاداش 1590562COP

هر 2.59COP (پزوی کلمبیا) معادل با 10000$ (دلار) است. داروساز داروهای تجویز شده توسط پزشکان را توزیع می کند. آن ها اطلاعاتی را در مورد داروها و استفاده از آن ها به بیماران ارائه می دهد. او ممکن است پزشکان و سایر پزشکان بهداشتی را در مورد انتخاب، دوز، تداخلات و عوارض جانبی داروها توصیه کند.

مهارت ها و توانایی های لازم داروساز عبارتند از:

 • مهارت های خدمات دهی قوی به بیمار
 • دانش عالی در زمینه شیمی و تداخلات دارویی خاص
 • آشنایی کامل با اصطلاحات پزشکی و بیولوژیکی
 • توجه عالی به جزئیات و توانایی ایجاد تعادل بین اولویت های رقابتی

یکی از مهم ترین مواردی که باید به آن ها اشاره کرد، سطح تحصیلات داروساز می باشد. نمودار زیر توزیع سطح تحصیلات داروسازان را در این کشور نشان داده است:

توزیع سطح تحصیلات داروسازان در کلمبیا

هزینه تحصیل و زندگی در کلمبیا

به طور کلی، دانشگاه های این کشور برای دانشجویان بین المللی مقرون به صرفه می باشند. اگر دانشگاه دولتی را انتخاب کنید، که شهرت زیادی دارد، باید انتظار داشته باشید که کمتر از 1000$ (دلار) در هر ترم پرداخت کنید. برای دانشگاه های خصوصی، که تعداد دانشگاه های دولتی را 2 برابر می کنند، بودجه شما باید افزایش یابد. در این مورد، هر ترم می تواند تا 5000$ (دلار) هزینه داشته باشد. این بستگی به رشته و دانشگاه دارد. اما برنامه های زیادی در حدود 2500$ (دلار) وجود دارد.

دانشگاه های این کشور وابسته به دانشگاه های زیادی در سراسر جهان می باشند. آن ها برنامه های متفاوتی برای تبادل دانشجویان بین المللی دارند. اگر می خواهید فقط برای 1 یا 2 ترم آنجا باشید، تحصیل در واقع می تواند رایگان باشد. برخی از این برنامه های مبادله رایگان یا بسیار ارزان می باشند. بسته به محله ای که انتخاب می کنید، اجاره یک آپارتمان یک خوابه بین 200$ تا 350$ (دلار) در ماه هزینه دارد. در مورد غذا، می توانید تمام مواد غذایی خود را در بازارهای محلی تهیه کنید، که ارزان تر از سوپر مارکت ها هستند.

کار حین تحصیل در کلمبیا

دانشجویان می توانند جهت تامین هزینه های زندگی خود در حین تحصیل کار کنند. کار دانشجویی باید خصوصیات زیر را داشته باشد:

 • متناسب با سبک زندگی دانشجویان باشد. مشاغل پاره وقت که زمان کافی را برای دوره و تحصیل شما به همراه دارد یا ساعات کاری انعطاف پذیر را فراهم می کند.
 • به دانشجو اجازه دهد مهارت های زبانی قوی تری را توسعه دهد. این برای دانشجویان بین المللی که زبان مادری ندارند بسیار مهم است.
 • به دانشجو کمک کند تا سریع با فرهنگ جدید ادغام شود و با دوستان جدید ملاقات کند.
 • در حالت ایده آل، تجربه کاری خوب و فرصت های آینده را باز کند.

کار در محوطه دانشگاه یکی از محبوب ترین جایگزین ها برای دانشجویان بین المللی است. مشاغل مختلفی در دانشگاه ارائه می شود. مشاغل داخل دانشگاه عبارتند از:

کار دانشجویی در کلمبیا

یکی دیگر از گزینه های داخل دانشگاه کار در اتحادیه دانشجویان است. این یک فرصت خوب برای مشارکت در مسائل جاری و کمک به سایر دانشجویان در دانشگاه است. بسته به اتحادیه و ماموریت آن ها، ممکن است بتوانید به سایر دانشجویان بین المللی کمک کرده و آن ها را در گردش در دانشگاه حمایت کنید. برخی از دانشجویان بین المللی در مراکز تلفن اشتغال پیدا می کنند. این گزینه مناسب برای کسانی است که ارتباط برقرار می کنند، دوستانه هستند و به مهارت های زبان و کامپیوتر خود اطمینان دارند.

همچنین، مشاغل مرکز تماس از نظر جسمی سختی ندارند. بنابراین، اگر شما ترجیح می دهید یا به محیط اداری احتیاج دارید، انتخاب خوبی هستند. از سوی دیگر، کار در مرکز تماس می تواند طاقت فرسا باشد. شما باید دارای مهارت های ارتباطی عالی و مهارت های زبانی بالای متوسط باشید. کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت این آمادگی را دارند تا به شما در امر اعزام دانشجو کمک نمایند.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *