مهاجرت به کشور کره جنوبی

درباره کره جنوبی

درباره کره جنوبی

درصورتی که علاقه مند به کسب اطلاعاتی درباره کره جنوبی هستید با مطالعه نمودن مقاله درباره کره جنوبی می توانید از اطلاعات جامعی برخوردار شوید. همچنین مراجعه به سایر لینک های موجود در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می توانید به اطلاعات جامع کاملی در رابطه با این کشور پیشرفته و صنعتی دست یابید.

آشنایی با وضعیت جغرافیایی کره جنوبی

شکل اصلی این کشور شبه جزیره ای می باشد در منطقه معتدل شمالی کشور کره جنوبی دارای مناظر کوهستانی است. بیش از 100363 کیلومتر مربع (38750 مایل مربع) از اراضی این کشور را پوشش می دهد. پایتخت و بزرگترین شهر آن سئول است که جمعیت آن حدود 10 میلیون نفر است.

این کشور توسط جمهوری دموکراتیک خلق کره (کره شمالی) از منطقه شمال، دریای شرق (دریای ژاپن) به شرق، دریای چین شرقی به جنوب و دریای زرد به غرب محدود شده است. جنوب شرقی این کشور از جزیره ژاپنی Tsushim تشکیل شده که توسط تنگه کره جدا شده است. حدود 45% از سطح زمین کره جنوبی را شبه جزیره را تشکیل می دهد.

بررسی نظام حقوقی کره جنوبی

نظام قانونی این کشور منطبق با قوانین مدنی اروپا و قوانین آنگلو-آمریکایی است که به نوعی با تفکر کلاسیک چینی ترکیب شده است. رئيس جمهور کره جنوبی به مدت 5 سال انتخاب می شود. شوری دولتی، این کشور مهم ترین شاخه اجرایی دولت کره جنوبی می باشد. این شوری بر اساس توصیه های نخست وزیر کره جنوبی منصوب می شود.
هیئت قانونی این کشور از مجمع ملی یا به عبارتی کوخه با 300 کرسی تشکیل شده است. هم چنین قوه قضائیه کره جنوبی شامل دیوان عالی و دادگاه قانون اساسی است. قضات دیوان عالی توسط رئیس جمهور و با موافقت مجلس ملی منصوب می شوند. قضات دادگاه قانون اساسی توسط مجلس ملی و رئیس قاضی دادگاه معرفی می شوند.

در خصوص کسب اطلاعات بیشتر در باب کشور کره جنوبی، از طریق نمودار زیر با جمعیت در این کشور آشنا شوید:

بررسی رشد جمعیت کره جنوبی

روش های مهاجرت به کره جنوبی

برای مهاجرت به این کشور به مانند بسیاری از کشورهای دنیا روش های مهاجرتی فراوانی وجود دارد. اصلی ترین این روش ها عبارتند از:

  • مهاجرت به کره جنوبی از طریق در یافت ویزای کاری
  • مهاجرت به کره جنوبی از طریق در یافت ویزای تحصیلی
  • مهاجرت به کره جنوبی از طریق در یافت ویزای ازدواج در این کشور
  • مهاجرت به کره جنوبی از طریق در یافت ویزای تولد در این کشور
  • مهاجرت به کره جنوبی از طریق در یافت ویزای سرمایه گذاری در این کشور
  • مهاجرت به کره جنوبی از طریق پناهندگی در این کشور

 درباره دین و منابع طبیعی کره جنوبی

اغلب مردم کشور کره جنوبی از دین خاصی پیروی نمی کنند و دارای مذهب خاصی نمی باشند. با این توضیح که حدود 56.9% از مردم این کشور مذهبی نیستند. به میزان 27.6% از مردم این کشور داراب دین مسیحیت می باشند. همچنین مسیحیان این کشور به میزان 19.7% دارای مذهب پروتستان و به میزان 7.9% از مسیحیان این کشور دارای مذهب کاتولیک می باشند. به میزان 15.5% مردم این کشور بوداییسم می باشند.

کره جنوبی دارای 2 جزیره آتشفشانی چیو (ججو) می باشد. علاوه بر این کشور دارای مجموع جزایر سنگی شناخته شده بسیاری است. از این رو به عنوان سنگ قسمت پایین تر رودخانه های اصلی کشور، زمین های نسبتا گسترده ای وجود دارد. خط ساحلی شرقی این کشور نسبتا مستقیم است. 3 رودخانه اصلی این کشور رودخانه های هان، کوم و نکتونگ می باشند که در کوه های طائبک این کشور جریان دارند. جهت اطلاع از شرایط و هزینه زندگی در کره جنوبی مقاله مذکور را بررسی بفرمائید.

 درباره دین و منابع طبیعی کره جنوبی

وضعیت آب و هوای کشور کره جنوبی

آب و هوای این کشور بسیار متغیر است. در طول ماه های فصل تابستان مرطوب و در طول ماه های فصل زمستان نسبتا گرم و خشک می باشد. دمای سردترین ماه های این کشور در فصل زمستان کمتر از حد انجماد است. علت اصلی تنوع آب و هوایی این کشور و این موضوع که باعث می شود که دمای تابستان و زمستان دارای آب و هوای قاره ای می شود. در عین حال از منطقه شمال شرقی آسیا بادهای فصلی می وزد وجود طیف سالانه دما در شمال و در مناطق داخلی شبه جزیره می باشد. شرایط اخذ اقامت کره جنوبی با توجه به شرایط متقاضی متفاوت می باشد که در مقاله مذکور شرح داده شده است.

آشنایی با وضعیت خاک کره جنوبی

این کشور دارای خاک های شنی و قهوه ای زیادی می باشد. به طور کلی به خوبی شسته و دارای هوموس کمی هستند. خاک های پدزولی (خاک خاکستری)، این کشور که پس از سرد شدن فصل زمستان، در ارتفاعات بالا یافت می شود. بیشتر خاک های کره جنوبی از گرانیت و گنیس حاصل می شود.

با توجه به اتمام مقاله در باره کره جنوبی در صورتی که شما م بریا کسب اطلاعات بیشتری در باره کره جنوبی هستید با اقدام به مطالعه نمودن سایر لینک های موجود در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت نظیر شرایط کار ضمن تحصیل در کره جنوبی به اطلاعات کاملتری درباره کره جنوبی دست آورید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *