مهاجرت به کشور کانادا

برنامه مهاجرت استانی ایالت آلبرتا

برنامه مهاجرت استانی ایالت آلبرتا

امروزه استان آلبرتا مورد استقبال بسیاری از مهاجرین شده است، زیرا یکی از استان های در حال رشد از لحاظ اقتصادی و موقعیت اجتماعی می باشد. غربی بودن این استان باعث شده است تا منابع طبیعی از جمله نفت و گاز بسیاری داشته باشد. جمعیت این استان 3.3 میلیون نفر است.استان آلبرتا با جذب نیروی کار باعث شده است تا رشد اقتصادی چشم گیری داشته باشد و به علت فرصت های شغلی ایجاد شده مقصد بسیاری از مهاجران باشد. از شهر های بزرگ این استان می توان به کلگری و ادمونتون اشاره کرد. چنانچه برنامه مهاجرت استانی ایالت آلبرتا را دارید میتوانید با مطالعه این مقاله و یا تماس با مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس حاصل فرمایید.

اشتغال و اقتصاد در ایالت آلبرتا

از آنجایی که استان آلبرتا متکی بر صنعت انرژی می باشد 275000 شغل ابداع کرده است. این استان به علت منابع نفتی که دارد آینده بسیار روشنی در جهت رشد اقتصادی دارد. نه تنها انرژی بلکه تولید 2 برابر و نوآوری در استان آلبرتا باعث شده است تا این استان در بازار های جهانی نام آور شود.

از دیگر صنایع پر درآمد این استان می توان به صنعت کشاورزی، دامداری و جنگلداری اشاره کرد. به علت رشد سریع اقتصادی، این استان انتخاب خوبی جهت یافتن شغل می باشد. از آنجایی که نرخ بیکاری در این استان بسیار کم است و همچنین جمعیت رو به کاهش است پس فرصت شغلی بسیار خوبی برای مهاجران است. همچنین وجود 2 شهر ادمونتون و کلگری از امتیازات این استان به حساب می آید.

استاندارد زندگی و مسکن در ایالت آلبرتا

برنامه مهاجرت استانی ایالت آلبرتا به دلیل پایین بودن نرخ بیکاری و درآمد بالا بسیار مناسب است. کمترین میزان حقوق در این استان ساعتی 9CAD (دلار کانادا) می باشد. میزان درآمد کل خانواده در این استان 61000CAD (دلار کانادا) می باشد. به علت وجود منابع طبیعی دراستان آلبرتا مالیات بر درآمد این استان بسیار پایین است. میزان پایین مالیات به علت نرخ کم بنزین و همچنین بسیاری از معافیت ها می باشد. این استان دارای محیط زیست بسیار زیبا و امن است. استان آلبرتا به علت داشتن کوه ها و جنگل های فراوان از استاندارد های مهم جهت مهاجرت به حساب می آید.

با وجود اینکه مهاجرانی با درآمد بالا به این ایالت وارد شده اند و نتیجه آن باعث افزایش قیمت مسکن شده است، اما با این حال هنوز هم میتوان مسکن را به دست آورد. برنامه مهاجرت استانی ایالت آلبرتا به علت ساختمان سازی که در این ایالت وجود دارد قیمت مسکن رو به کاهش داده است. به طور کلی هزینه خرید خانه در آلبرتا کمتر از تورنتو می باشد.

تحصیل و برنامه مهاجرت استانی ایالت آلبرتا

سیستم آموزش و پرورش از مهد کودک تا دانشگاه را در بر می گیرد. شهروندان کانادا که اقامت دائم این شهر را دارند تا سن 20 سالگی می توانند به تحصیل رایگان در این شهر بپردازند. این شهر دارای روش های آموزشی متفاوتی است که بودجه آن از اداره مالیات تامین می شود. همچنین این شهر دارای سیستم آموزشی اینترنتی و به صورت مجازی نیز می باشد. برنامه مهاجرت استانی ایالت آلبرتا این امتیاز را دارد تا شما نیز با این مهاجرت از این امکان بهره مند شوید.

مدارس دولتی در این شهر دارای امتیاز بسیار بالایی است که اکثر شهروندان از آن استفاده می کنند زیرا که این استان هزینه زیادی را صرف دانشجویانش می کند. شهریه دانشگاه ایالت آلبرتا 5000CAD (دلار کانادا) در سال است و به این علت که هزینه  بالایی است دولت آلبرتا برای آسان شدن پرداخت شهریه چندین برنامه ارائه داده است. یکی از این برنامه ها برنامه آموزشی 100 ساله آلبرتا می باشد که مبلغ 500CAD (دلار کانادا) را برای متولد شدگان در این استان قرار می دهد.

خدمات درمانی در ایالت آلبرتا

کشور کانادا قوانینی دارد که در آن تمام شهروندان و کسانی که اقامت دائم را گرفتن می توانند به صورت رایگان از خدمات درمانی استفاده کنند. به این صورت که کل هزینه خدمات درمانی به صورت مستقیم از شهروند گرفته نمی شود اما خدمات زیبایی جزء این قانون حساب نمی شود. برای بهداشت و درمان هر فرد مبلغ 3500CAD (دلار کانادا) در سال هزینه می شود. اگر چنانچه خواهان اطلاعات بیشتری در این زمینه هستید میتوانید به مطالعه مقاله خدمات درمانی در ایالت آلبرتا بپردازید.

 

فرهنگ و برنامه مهاجرت استانی ایالت آلبرتا

فرهنگ و برنامه مهاجرت استانی ایالت آلبرتا

در ابتدا مردمان این ایالت به کشاورزی و صنعت معدن می پرداخت اما بعدها با استفاده از منابع طبیعی از قبیل نفت و گاز به پیشرفت اقتصادی برخوردند و به کمک منابع طبیعی خود توانسته است در بخش آموشی سرمایه گذاری کند. به علت اینکه مهاجران زیادی به این استان می آیند دارای فرهنگ گوناگونی می باشد.

به علت داشتن 2 شهر مهم از جمله ادمونتون و کلگری در حرفه هنر و غذا های متنوع و موسیقی پیشرفت چشمگیری داشته است. بازی های زمستانه المپیک در سال 1988 در این شهر برگزار شد. بزرگترین بازار سر پوشیده جهان در شهر ادمونتون قرار دارد. جشن سوارکاری و گاو بازی هر سال به علت فرهنگ گاوچرانی در این شهر برگزار می شود.

جمعیت ایالت آلبرتا

جمعیت ایالت آلبرتا حدود 3.3 میلیون نفر می باشد که یک سوم این جمعیت در 2 شهر ادمونتون و کلگری سکونت می کنند. شکل کیری این استان را مهاجرت تشکیل داده است و مهاجرین اوله به این شهر شامل آلمانی ها، ایرلندی ها، اوکراینی ها و انگلیسی ها می باشد. این استان به علت ورود روز افزون مهاجران مختلف فرهنگ متنوع تری به خود می گیرد. اگر بخواهیم به دین این استان اشاره کنیم اکثریت در این استان دارای دین مسیحی می باشند و حدود 44% از مردم این استان سکولار هستند. در این استان دارای اقوام مسلمان، یهودی، بودایی و هندو نیز هستیم. همچنین قدیمیترین مسجد در شهر ادمونتون واقع است.

دولت و برنامه مهاجرت استانی ایالت آلبرتا

دولت کانادا به 2 بخش دولت مرکزی و دولت استانی تفسیم بندی می شود. برنامه مهاجرت استانی ایالت آلبرتا به علت پیشرفت چشمگیری که در سطح آموزشی و خدمات درمانی داشته است جزء برترین ها است. استان آلبرتا به علت داشتن منابع طبیعی همچون نفت و گاز مالیات سنگینی از شهروندانش نمی گیرد. از شهر های اصلی آلبرتا می توانیم به 2 شهر ادمونتون و کلگری اشاره کنیم.

کلگری بزرگترین شهر آلبرتا می باشد. اکثر ساکنین این شهر اروپایی است. چینی ها از پر جمعیت ترین اقوام این شهر می باشند. اقتصاد این شهر بر پایه صنعت نفت متکی است. ادمونتون ششمین شهر از لحاظ بزرگی در کشور کانادا می باشد. به علت فضای سرسبزی که دارد این مکان شهرت خاصی را به خود گرفته است. اگر چنانچه برنامه مهاجرت استانی ایالت آلبرتا را داشتید میتوانید با کارشناسان خبره ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *