مهاجرت سرمایه گذاری در انگلستان

اقامت انگلستان با خرید ملک

اقامت انگلستان با خرید ملک

مهاجرت به کشور انگلستان از راههای متعددی امکان پذیر است. اقامت انگلستان با خرید ملک از جمله راه هایی است که افراد می­ توانند به این کشور مهاجرت نمایند. شرایط و وضعیت مناسب کشور انگلستان دلیل مهاجرت افراد به این کشور می ­باشد. این کشور دارای شرایط اقتصادی بسیار مناسب، دارا بودن بهترین دانشگاه های دنیا و همچنین مردم این کشور از کیفیت بسیار بالایی در زندگی برخوردار هستند.

خرید ملک در انگلستان بعنوان یک سرمایه گذاری در این کشور محسوب می­ گردد. از طرفی هم کشور انگلستان به افرادی که در این کشور املاکی را خریداری می­نمایند اقامت این کشور را اعطا می­نماید. اقامت انگلستان با خرید ملک موضوعی است که ما به آن پرداخته ایم. از همه ­ی عزیزان دعوت می­نمائیم تا این مقاله را تا پایان مطالعه فرمایند.

شرایط و قوانین خرید ملک در انگلستان

در کشور انگلستان افرادی هستند که به کسانی که قصد خرید مسکن در این کشور را دارند وام اعطا می­نماید. این وام ها به گونه ای هستند که به مدت 5 الی 10 سال از افراد سپرده ای را دریافت می­کنند. در ضمن هرچه میزان وام و زمان دریافت وام بیشتر باشد بهره­ای که از وام دریافت می­کنند نیز بیشتر خواهد بود.

وام دهندگان در کشور انگلستان ابتدا میزان درآمد افراد و مخارج آنها را بررسی می­کنند و براساس درآمد ومخارج افراد به آنها وام می­دهند. وام دهندگان از تمامی جزئیات مخارج و درآمد وام گیرنده آگاهی می­یابد تا بتواند مبلغی را جهت خرید مسکن به وی اعطا نماید. ناگفته نماند افرادی که قصد خرید ملک در این کشور را دارند بایستی مبالغی را بابت تمبر و هزینه وکیل برای خرید مسکن در نظر بگیرند. در کشور انگلیسی وب سایتی به نام FSA وجود دارد که افراد با مراجعه به این سایت می­توانند اطلاعات لازم در مورد چگونگی دریافت وام، هزینه های ماهانه و توانایی مالی جهت خرید ملک را دریافت نمایند.

هزینه های نقشه برداری

افرادی که قصد خرید ملک را دارند جدایی از هزینه های خرید ملک بایستی هزینه های بررسی اموال خود را به وام دهنده بپردازد، که این مبلغ به فرد وام دهنده و ارزش اموال وام گیرنده دارد.

مقایسه عملکرد نقشه برداران در منطقه

تمبر مالیاتی

همانطور که پیش تر گفته شد خریداران ملک موظف به پرداخت هزینه تمبرهای مالیاتی می ­باشند. اگر قیمت خرید ملک مورد نظر بیشتر از 175000پوند شود فرد مجبور به پرداخت هزینه تمبر1 تا4 درصدی می­باشد. در صورتی که ملک خریداری شده در مناطقی باشد که ساخت و سازهای جدید صورت می­گیرد، هزینه پرداخت تمبرهای مالیاتی بر عهده فرد توسعه دهنده می­باشد.

استفاده از مالیاتHM و تمبر

خریداران ملک بایستی هزینه های بسیاری از جمله:

 • هزینه های قانونی
 • هزینه های ثبت زمین
 • یافتن مقام های محلی
 • هزینه بررسی های زهکشی و محیط زیست
 • هزینه های مرتبط با دولت

را پرداخت نموده و بایستی وکیل پرونده پرداخت هزینه ها توسط خریدار را تأیید نماید.

هزینه ثبت ملک

خریداران بهتر است جهت ثبت هرینه ملک خریداری شده از ماشین حساب آنلاین استفاده نمایند.

هزینه های اخذ وام

خریداران برای دریافت وام باید هزینه هایی را پرداخت نماید البته میزان این هزینه ها بستگی به فرد وام دهنده دارد. در هرصورت خریدار بایستی هزینه رزرو کردن وام های مسکن که بصورت محدود هستند و هزینه های تکمیلی و سلسله مراتب دریافت وام را پرداخت نماید.

حق بیمه وام دهنده

افرادی که جهت خرید ملک وام دریافت می­کنند ملزم به پرداخت هزینه ایی به وام دهنده می­باشند که به این هزینه، هزینه خاموش می­گویند. همانطور که گفته شد هزینه های پرداختی توسط وام گیرنده به فرد وام دهنده بستگی دارد، این موضوع یعنی میزان هزینه دریافت هزینه خاموش به وام دهنده بر می­گردد.

قیمت خرید ملک و میزان وامی که وام دهنده در اختیار خریدارن قرار می­دهد به موارد زیر بستگی دارد:

 • منطقه ای که فرد زندگی می­نماید.
 • مساحت زیر بنای ملک مورد نظر
 • میزان وسایل موجود در ملک
 • میزان مسافت

همچنین یکی از مواردی که خریداران در خرید ملک باید به آن توجه نمایند آگاهی از بیمه بودن ملک خریداری شده است.

هزینه های جاری ماهانه

بازپرداخت وام مسکن

افرادی که از طریق وام ملکی را خریداری می­نمایند، بایستی به صورت ماهانه بازپرداختی را با توجه به بهره وام به وام دهنده بپردازد. مقدار بهره وام در کشور انگلستان تغییر پذیر است، به همین دلیل وام دهندگان قبل از پرداخت وام به خریداران اموال فرد را بررسی می­نمایند.

 بیمه عمر/ حفاظت از ملک

افراد پس از خرید ملک بایستی قوانینی که مربوط به خرید ملک در کشور انگلستان می­باشد را رعایت نمایند. مسئولیت بیمه نمودن ملک بر عهده خریدار ملک می­باشد. املاک باید تحت پوشش بیمه باشند، زیرا در صورتی که فرد خریدار قبل از پرداخت وام ملک خود فوت نماید بایستی بیمه مبلغ وام را پرداخت نماید.

اقامت انگلستان از طریق خرید ملک

خرید ملک در کشو رانگلستان بسیار فعال می­باشد وبسیاری از افراد از طریق خرید ملک به تابعیت این کشور دست پیدا می­کنند. همچنین بسیاری از افراد به دلیل رشد سود ملک در این کشور سعی در خرید املاک می­نمایند و به خریدن ملک در این کشور به چشم سرمایه گذاری می­نگرند. اگرچه فرد با خرید ملک به سرعت نمی­تواند اقامت و تابعیت این کشور را دریافت نماید.

اما با دریافت ویزای سرمایه گذاری ، ویزای تحصیلی این کشور ، خرید ملک در انگلستان برای فرد به عنوان یک امتیاز محسوب شده و روند دریافت اقامت و تابعیت فرد را تسریع می­بخشد. می­توان اینطور بیان نمود که اقامت انگلستان با خرید ملک در این کشور براحتی امکانپذیر می­باشد. زیرا در این صورت فرد نه تنها ریسک سرمایه گذاری در این کشور را ندارد بلکه با خرید ملک سرمایه گذاری نموده است.

آیا امکان خرید ملک در انگلستان برای اتباع خارجی وجود دارد؟

در کشور انگلستان افراد خارجی که تبعه انگلستان نیستند، اجازه خرید ملک در این کشور را دارند. خرید ملک توسط اتباع خارجی اگر بصورت نقدی و بدون دریافت وام از این کشور صورت پذیرد بسیار راحت تر می­باشد.

آیا امکان دریافت وام مسکن برای اتباع خارجی وجود دارد؟

همانطور که گفته شد اتباع خارجی اجازه خرید ملک در انگلستان را دارند، همچنان امکان دریافت وام برای اتباع وجود دارد. اما شرایط دریافت وام ومیران بهره دریافتی بستگی به بانکی دارد که افراد از آنها وام دریافت می­کنند. این شرایط باعث شده است که تعداد زیادی از افراد اقدام به دریافت اقامت انگلستان با خرید ملک را نمایند.

قیمت ملک در انگلستان چگونه است؟

در کشور انگلیس با توجه به رشد سودهای بانکی همچنان قیمت ملک در این کشور ثابت می­باشد. از آنجائیکه هزینه های زندگی در پایتخت این کشور لندن بسیار بالا است، اما قیمت ملک در این شهر پایین ترین رشد را دارا می­باشد. قیمت خانه ها در شهر لندن بطور متوسط با قیمت482000 پوند به فروش می­رسد که این قیمت نسبت به سال قبل به میزان2.4 درصد افزایش داشته است.

افراد در رابطه با موضوع اقامت انگلستان با خرید ملک با سوالات زیادی روبرو می­شوند از جمله:

 • آیا کشور انگلیس سودی که از اتباع خارجی بابت وام های مسکن دریافت می­کند بیشتر است؟
 • آیا قیمت ملک در کشو انگلیس در همه جا بطور یکسان رشد می­کند؟
 • افراد با خرید ملک در این کشور پس از گذشت چند سال می­توانند تابعیت این کشور را بدست آورند؟

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت پاسخگوی همه­ی سوالات در زمینه اقامت انگلستان با خرید ملک می­باشد. افراد می­توانند جهت مشاوره و راهنمایی در این زمینه با کارشناسان این مجموعه ارتباط برقرار نمایند.

Related Posts

11 دیدگاه برای “اقامت انگلستان با خرید ملک

 1. هزاره گفت:

  با سلام
  تشکر ازمطالب مفیدتون

 2. قراخانلو گفت:

  اقامت انگلستان با خرید ملک برای چند نفر ممکن است؟

 3. امیرحسین گفت:

  با تشکر از مقاله خیلی خوبتون

 4. sohrab گفت:

  برای خرید ملک تو اروپا باید پول رو از چه طریقی واریز کرد؟ میشه با پرداخت اقساطی ملک خرید؟

 5. نیما گفت:

  چند درصد از ایران این پروسه های انجام میشه

 6. ali ram گفت:

  بابت مطلب جالبتون در رابطه با موضوع اقامت انگلستان با خرید ملک تشکر می کنم آگه امکانش هست در مورد تولد در انگلستان هم مطلب بذارید

 7. ترانه گفت:

  کارآفرینی از طریق انگلستان به چه صورت می باشد؟

 8. دنیز گفت:

  بنظر میرسه‌که انگلستان اولین رتبه را در گرانی ملک داره توی اروپا.

 9. صبا صابری گفت:

  سلام

  لطفا در مورد هزینه های اقامت در این کشور توضیح دهید.
  کشور انگلیس گرونه

 10. امید گفت:

  آیا با راه اندازی کارآفرینی میتوان اقامت انگلستان را اخذ نمود؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *