مهاجرت کاری کره جنوبی

اخذ ویزای کار در کشور کره جنوبی

اخذ ویزای کار در کشور کره جنوبی

در مقاله اخذ ویزای کار در کشور کره جنوبی به بررسی شرایط اخذ این ویزا پرداخته می شود. این طرق مهاجرتی از جذابیت بالایی برخوردار است. بسیاری از متقاضیان بین المللی جویای کار می باشند و تمایل بیشتری برای مهاجرت از طریق کار به این کشور نشان می دهند. از این رو ابتدا متقاضیان می باید با شرایط، قوانین و میزان درآمد در این کشور آشنا گردند. سپس برای ویزای کار این کشور اقدام نمایند. همچنین در نظر داشته باشید که مهمترین مدرک جهت کار در این کشور اخذ پیشنهاد کاری معتبر از کارفرما این کشور می باشد.

نویسندگان ما در این مقاله به پرسش های پرتکرار شما در خصوص این روش مهاجرتی پاسخ خواهند داد، این سوالات بدین شرح می باشد:

 • شرایط و مدارک مورد نیاز اخذ ویزای کار این کشور چه مواردی می باشد؟
 • میزان درآمد حاصل از کار در این کشور چه میزان خواهد بود؟

شرایط ویزای کار کره جنوبی در سال 2021

در نظر داشته باشید شرایط کاریابی در این کشور به خصوص برای متقاضیان بین المللی آسان نخواهد بود. مدارک مورد نیاز، هزینه و طول دوره فرآیند ویزا کار در این کشور کاملا متفاوت می باشد. متقاضیان بین المللی جهت کار طولانی مدت در این کشور ملزم به اخذ ویزای نوع F-2-7 می باشند که هزینه پرداختی متفاوت می باشد. این کشور در سال های اخیر پیشرفت بسیاری در صنایع مختلف داشته است، از این رو در گروه کشورهای توسعه یافته نیز قرار گرفته است. متقاضیان جهت اخذ ویزای کار به مدت طولانی در این کشور می باید با توجه به نوع کار و مدت زمان ویزا دریافت نمایند. ویزاهای بلند مدت کاری در این کشور با عنوان E خواهند بود.

انواع ویزای کاری این کشور بدین شرح می باشد:

انواع ویزای کاری کره جنوبی

بررسی رشد اقتصاد در کشور کره جنوبی

رشد اقتصاد در این کشور در سال های اخیر دستخوش تغییرات بسیاری بوده است. نوآوری و فناوری یکی از مهمترین عوامل پیشرفت اقتصاد در این کشور شناخته شده است. این کشور در اواسط قرن 20، دقیقا از زمان پایان جنگ جهانی در این کشور، این کشور به عنوان یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان شناخته شده است. در بخش صادرات در این کشور حدود 42.2% تولید ناخالصی نسبت به سایر کشورها صورت گرفته است. در 3 ما اخیر این کشور توانسته جایگاه 4 در اقتصاد را به خود اختصاص دهد. با پیشرفت این کشور در اقتصاد میزان کاریابی و اشتغال برای متقاضیان بین المللی با پیشرفت رو به رو بوده است.

در نمودار زیر به بررسی نرخ بیکاری در این کشور پرداخته می شود:

نرخ بیکاری در کره جنوبی

مدارک مورد نیاز اخذ ویزای کار در کشور کره جنوبی

جهت کار در این کشور متقاضی می باید مدارک معتبر و مستندی را به سفارت مربوطه در این کشور ارائه دهد. کارشناسان مربوطه پس از بررسی شرایط عمومی، سابقه کاری و تحصیلی متقاضی ویزا کار مناسب برای متقاضی صادر خواهند نمود. روش دیگر جهت کاریابی در این کشور ارسال رزومه مناسب و قوی به کارفرما مربوطه در این کشور از طریق سایت های معتبر کاریابی می باشد. در این روش کارفرما پس از بررسی رزومه متقاضی، تایید رزومه و زمان مناسب برای مصاحبه را از طریق ایمیل به اطلاع متقاضی خواهند رساند. به طور معمول زمان مورد نیاز جهت اخذ ویزای کار این کشور حدود 1 الی 4 هفته می باشد که با توجه به نوع درخواست و شلوغی سفارت متفاوت است.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای کار در این کشور هر ساله شامل تغییراتی خواهد بود. در سال 2021 این مدارک بدین شرح می باشد:

 • تکمیل فرم درخواست ویزای این کار این کشور با امضاء متقاضی
 • ارائه 2 قطعه عکس به اندازه پاسپورت متقاضی
 • ارائه 1 کپی از صفحه اول متقاضی
 • ارائه گذرنامه معتبر با مدت اعتبار حداقل 6 ماه
 • ارائه رزومه کاری و تحصیلی مناسب
 • ارائه کلیه مدارک مربوط به تحصیل متقاضی
 • ارائه پیشنهادکاری معتبر از کارفرما این کشور
 • ارائه گواهی پرداخت هزینه ویزا
 • ارائه قرارداد دریافتی از کارفرما این کشور با انضمام میزان پرداختی و گواهی پرداخت شرکت مربوطه در طول 1 سال

مدارک مورد نیاز اخذ ویزای کار در کشور کره جنوبی

بررسی میزان درآمد در کشور کره جنوبی

یکی از مهمترین مواردی که متقاضیان بین المللی جهت کار در این کشور بسیار توجه خواهند نمود، کسب اطلاع از میزان دریافتی در این کشور می باشد. میزان درآمد در این کشور براساس معیارهایی مانند سن، جنسیت، تجربه کاری، میزان تحصیلات و شهری که متقاضی مشغول به کار می باشد، متفاوت است. در سال 2021 میزان درآمد حاصل از اشتغال در این کشور از حداقل و حداکثر برخوردار می باشد که بدین صورت خواهد بود:

 • حداقل درآمد حدود 983000KRW (وون کره جنوبی)
 • میانگین درآمد حدود 3890000KRW (وون کره جنوبی)
 • حداکثر درآمد حدود 17400000KRW (وون کره جنوبی)

میانگین درآمد در این کشور در مشاغل مختلف در جدول زیر بدین صورت بیان شده است:

نام گروه شغلی میزان دریافتی به وون کره جنوبی
حسابدار 2820000KRW
منشی 1750000KRW
طرح گرافیک 2540000KRW
خلبان 6690000KRW
معلم 2960000KRW
مدیر پروژه 4560000KRW
مهندس عمران 3780000KRW
مدیر خدمات فروش 5640000KRW
مهندس برق 3810000KRW
داروساز 4860000KRW
پرستار 3000000KRW
پزشک 9370000KRW

هزینه ویزا کار در کره جنوبی در سال 2021

این کشور دارای ویزاهای متفاوتی می باشد و هر یک از این ویزاها از هزینه متفاتی برخوردار خواهند بود. هزینه صدور ویزا برای این کشور به $ (دلار آمریکا) می باشد. در صورتی که پرداختی خود را به صورت آنلاین انجام دهید، ملزم به پرداخت هزینه بیشتری خواهید بود. همچنین هزینه ویزا در این کشور در وهله اول براساس ملیت متقاضی تعیین خواهد شد. همین امر موجب گردیده است که هزینه ویزا برای هر کشور به صورت متفاوت تعیین گردد.

نوع ویزا هزینه ویزا به دلار آمریکا
ویزای کار $4000
ویزای توریستی کمتر از 90 روز (1 بار ورود) $40
ویزای توریستی بیشتر از 90 روز (1 بار ورود) $60
ویزای 2 بار ورود توریستی $70
ویزای چند بار ورود توریستی $90

متخصصان ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با توجه به نیاز متقاضیان بین المللی در این کشور به کار و نیروی جوان مقاله ویزای کار در کشور کره جنوبی را در اختیار شما قرار داده اند. در این مقاله به شرح شرایط کار، مدارک مورد نیاز و میزان درآمد پرداخته شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در بخش مشاوره تماس حاصل فرمایید. جهت حسن ختام مقاله مذکور توجه شما را به مطالعه مقاله مقایسه زندگی در چین و کره جنوبی جلب می داریم.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.