مهاجرت سرمایه گذاری در کره جنوبی

اخذ اقامت کره جنوبی از طریق سرمایه گذاری

اخذ اقامت کره جنوبی از طریق سرمایه گذاری

اخذ اقامت کره جنوبی از طریق سرمایه گذاری می تواند یکی از روش های ممکن برای دریافت حق اقامت در این کشور پیشرفته و صنعتی باشد.در صورتی که شما هم علاقه مند به داشتن اطلاعاتی در مورد شرایط اخذ اقامت کره جنوبی از طریق سرمایه گذاری هستید با مطالعه نمودن این مقاله و هم چنین مشاوره نمودن با مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به اطلاعات کاملی دست یابید. این کشور اقدام به صدور نوعی ویزا می کند به نام ویزای F-5 که از جمله ویزاهای اقامت دائم است. با این توضیح که این نوع ویزا مختص سرمایه گذارانی که دارای تابعیت خارجی باشند، کلیه متخصصان پیشرفته و هم چنین مدیران شرکت های چند ملیتی می باشد که می تواندیک انتخاب بسیار مناسب باشد.

مزایای اخذ اقامت کره جنوبی از طریق سرمایه گذاری

کره جنوبی به دنبال بسیاری از متقاضیان اقامت دائم از روش سرمایه گذاران خارجی است. این کشور می تواند انتخاب خوبی برای متقاضیان باشد. از جمله عواملی که باعت محبوبیت این کشور در امر سرمایه گذاری شده است عبارتند از:

 • وجود زیرساخت سیاسی و مالی قوی با چارچوب قانونی جامع و برجسته در این کشور
 • کره جنوبی به لحاظ استراتژیک و به لحاظ جغرافیایی دارای روابط تجاری بین المللی قوی می باشد
 • این کشور دارای یک اقتصاد قوی با بسیاری از فرصت های شغلی فراوان می باشد
 • کره جنوبی ساده ترین کشور برای دریافت ویزای اقامت دائم نیست. به همین ترتیب متقاضی باید از پروسه طولانی مرتبط با اجازه اقامت آگاهی داشته باشد.

شرایط متقاضیان اخذ اقامت کره جنوبی از طریق سرمایه گذاری

شرایط متقاضیان در این روش مهاجرتی بدین شرح می باشد:

 • متقاضیان اخذ اقامت کره جنوبی از طریق سرمایه گذاری باید یک فرد با ارزش خالص بسیار بالا باشند. قادر به سرمایه گذاری 100 میلیون KRW (کره جنوبی) در اقتصاد محلی کره جنوبی باشند.
 • در صورتی که یک شخص بتواند ویزای کسب و کار کشور کره جنوبی را به دست آورد ملزم می باشند که حداقل دارای 50 میلیون KRW کره جنوبی برای سرمایه گذاری در یک تجارت خاص در (کره جنوبی) باشد. در این صورت متقاضی می تواند درخواست ویزای اقامت دائم کند.
 • متقاضی باید یک شرکت را در کشور کره جنوبی تاسیس کند.
 • متقاضی سرمایه گذاری بتوانند حداقل مقدار وجوه را توسط وزارت دادگستری کره جنوبی به تائید برساند.
 • استخدام حداقل 5 نفر از مردم کره جنوبی به عنوان کارکنان شرکت خود
 • متقاضی می تواند درخواست اقامت دائم کره جنوبی خود را جایی که وی سهم غیر مالی داشته باشد. توسط وزیر دادگستری کره جنوبی به رسمیت شناخته شده باشد به ثبت برساند.

شرایط متقاضیان اخذ اقامت کره جنوبی از طریق سرمایه گذاری

آشنایی با فرآیند ثبت سرمایه در کره جنوبی

یک فرد خارجی با مهاجرت از روش سرمایه گذاری در این کشور می تواند برای دریافت نمودن یک ویزا مختص اقامت دائم درخواست دهد. این نوع ویزا تنها در صورتی ارائه می شود که متقاضی مقدار مشخصی از پول و سرمایه را به این کشور خود به این کشور را بیاورد.

در این کشور اکثر حوزه های قضایی فرصت سرمایه گذار را برای حمایت از خانواده و اقامت فراهم می کنند. هر حوزه قضایی دارای الزامات مختلفی برای واجدین شرایط ویزای اقامت از طریق سرمایه گذاری دارد. در حال حاضر الزامات و چارچوب مهاجرت قانونی کره جنوبی بسیار دقیق خواهد بود.

بزرگرترین صنایع موجود در کره جنوبی برای سودآوری

بزرگترین صنایع کره جنوبی عبارتند از:

 • صنایع مربوط به تولید خودرو
 • صنایع مربوط به تولید مواد شیمیایی
 • صنایع مربوط به تولید لوازم الکترونیکی
 • صنایع مربوط به تولید کشتی سازی
 • صنایع مربوط به تولید فولاد
 • صنایع مربوط به تولید ارتباطات تلفن همراه

شرایط سرمایه گذاری در کره جنوبی

استانداردهای سرمایه گذاری در سال های اخیر در این کشور تغییر کرده است. قبلا میزان سرمایه لازم برای سرمایه گذاری در این کشور 50 میلیون KRW (کره جنوبی) بوده است. با موفقیت در این فرآیند این امکان را برای فرد فراهم می کند که بتواند برای اقامت دائمی خود اقدام کند. ویزای کسب و کار سرمایه گذاری نیز به عنوان یک ویزای اقامت داوطلبانه شناخته می شود. به سرمایه گذاران خارجی اعطاء می شود. شرط اصلی این است که متقاضی بتواند معیارهای سرمایه گذاری خود را برآورده کنند.
متقاضیانی که به دنبال اقامت دائم در کره جنوبی از طریق سرمایه گذاری هستند، دارای آزادی نامحدود با توجه به انتخاب نوع کسب و کار مورد نظر خود می باشند. یکی از شرایطی که باید مورد توجه قرار گیرد این است که این شرکت باید گواهی ثبت نام سرمایه گذاری خارجی را به دست آورد.

با توجه به اتمام مقاله اخذ اقامت کره جنوبی از طریق سرمایه گذاری در صورتی که علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتری در مورد کشور کره جنوبی می توانید به سایر مقالات موجود در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت نظیر تحصیل در کره جنوبی به اطلاعات جامعی دست یابید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *