مهاجرت به کشور اوکراین

اخذ اقامت اکراین از طریق ازدواج

اخذ اقامت اکراین از طریق ازدواج

راه های زیادی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد مانند سرمایه گذاری در اکراین، اخذ اقامت در اکراین از راه تولد فرزند، اخذ اقامت از راه ازدواج، تحصیل در اکراین و اخذ اقامت اکراین از طریق ازدواج می باشد.

ازدواج در اکراین

ازدواج در اکراین کاری پیچیده و سخت می باشد. در کشور اکراین دختران بعد از سن 18 سالگی می توانند ازدواج کنند. باید در محلی به نام زاگس ازدواج خود را ثبت کنند. بعد از ثبت ازدواج در در زاگس شما همسر اکراینی هستید و این امکان را دارید که برای اقامت دائم خود اقدام کنید بعد از دو بار تمدید اقامت ازدواج خود که به مدت یک سال می باشد این امکان را دارید که درخواست اقامت دائم بدهید. برای اخذ اقامت اکراین موراد زیر می بایست رعایت شود :

 1. متقاضی باید 25 سال به بالا باشد.
 2. مجوز وزارت امور خارجه را داشته باشد.
 3. به مدت یک سال باید ترک تابعیت کند و یعنی اگر زمینی و اموالی دارد باید بعد از مدت یک سال منتقل کنند.
 4. مردان باید سربازی رفته باشند و کارت پایان خدمت دریافت کرده باشند.

شرایط مهاجرت به اکراین از طریق ازدواج

برای اطلاع از شرایط مهاجرت به اکراین از طریق ازدواج

 • تمکن مالی بانکی بر اساس ثابت کردن یک سال هزینه زندگی خود و همسر
 • مدرک زبان اکراینی برای ارتباط با همسر
 • زمان آشنایی با همسرتان و مدارک نامزدی و ازدواج
 • ثابت کردن مدرک بابت ارائه محل مناسب جهت محل اقامت زوج ها
 • گواهی تولد (با توجه به هویت اصلی) همراه با ترجمه رسمی

اقامت اکراین از طریق ازدواج 

ازدواج بین شهروندان اکراینی با یک فرد خارجی باید قوانین ازدواج این کشور رعایت شود. دریافت اقامت با یک شخص خارجی از راه ازدواج با یک شهروند اکراینی انجام شود و شما می توانید اقامت اکراین را به دست آورید.

مزایایی ازدواج با یک شهروند اکراینی 

 • مجوز اقامت دائم در کشور اکراین
 • مدارس برای کودکان به صورت رایگان
 • حق دریافت تابعیت کشور اکراین
 • حق بهره مندی از خدمات مالی مانند کارت بانکی، حساب، وام و…
 • دریافت ویزا برای سفر به کشور های دیگر و…

مدت زمان بابت ثبت ازدواج در کشور اکراین

مدت زمان بابت ثبت ازدواج در کشور اکراین تقریبا 30 روز طول می کشد. شما می توانید با تابعیت خارجی قبل از تمام شدن این زمان تقاضا برای اجازه ثبت ازدواج انجام دهید.

مدت دریافت تابعیت برای اکراین

روشی سریع و آسان برای دریافت اقامت اکراین می توانند اقامت از طریق ازدواج باشد. قانون این کشور این است که شخص خارجی به مدت پنج سال در این کشور زندگی کنند و این امکان را دارد که تقاضای شهروندی را بگیرید و با یک شهروند اکراینی ازدواج کند و بعد از دو سال زندگی با این امکان را دارند برای اقامت دائم در کشور اکراین اقدامات لازم را انجام دهند.

مکان ثبت ازدواج در اکراین

ازدواج در دفتر رسمی مدنی ثبت می شود و این امکان وجود دارد که در جای دیگری هم ثبت شود برای مثال زوج این امکان را دارد که  درخواست بدهند که در محلی مانند بیمارستان و مکان ها دیگر ثبت شود. زوج ها این توانایی دارند که در دفتر رسمی ثبت کنند و باید هر دو حضور داشته باشند درغیر این صورت انجام نمی شود.

اخذ اقامت اکراین از طریق ازدواج، همانطور که در ابتدا مقاله گفته شد سریع ترین راه مهاجرت به این کشور از راه ازدواج می باشد. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در زمینه اخذ اقامت اکراین از طریق ازدواج خدماتی ارائه می دهد و شما عزیزان می توانید با مشاوران ارشد و حرفه ای ما به صورت تلفنی و حضوری مشاوره شوید و با توجه به شرایط شما عزیزان بهترین راه مهاجرت را به شما پیشنهاد می کنند.

یک دیدگاه برای “اخذ اقامت اکراین از طریق ازدواج

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *