مهاجرت کاری هلند

10 شغل پر درآمد در هلند

10 شغل پر درآمد در هلند

برای اشتغال در کشور هلند، متقاضیان باید علاوه بر شرایط کار و کاریابی در این کشور، از 10 شغل پر درآمد در هلند نیز اطلاعات کامل داشته باشند. برای اشتغال دراین کشور در یکی از 10 شغل پر درآمد، ممکن است متقاضیان نیاز به کسب ویزا داشته باشند. ویزای کاری این کشور برای اشتغال در یکی از 10 شغل پر درآمد با در نظر گرفتن شرایط کار، ملیت و قوانین بین المللی ارائه می شود. در نظر داشته باشید که شهروندان کشورهای اتحادیه اروپا و منطقه اقتصادی اروپا می توانند به راحتی بدون کسب ویزا در این کشور کار کنند. در ادامه می توانید با همراهی کارشناسان و متخصصان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت از تمامی مشاغل پردآمد در کشور هلند اطلاعات کافی کسب کنید.

شرایط کار هلند به عنوان پزشک متخصص

پزشکان متخصص افرادی هستند که آموزش های پیشرفته و آموزش بالینی را در یک زمینه خاص پزشکی گذرانده اند. پزشکان متخصص شامل متخصصان بیهوشی، متخصصان قلب و عروق، متخصصان زنان و زایمان، مغز و اعصاب، متخصصان کودکان و روانپزشکان هستند. پزشکان متخصص بیشترین درآمد را در این کشور کسب می کنند. سالانه به طور متوسط ​​126131€ (یورو) درآمد دارند. پزشکان متخصص در صدر لیست 10 شغل پر درآمد قرار گرفته اند. از این رو می توانند شرایط کار بسیار خوبی در این کشور داشته باشند.

برای تبدیل شدن به یک پزشک متخصص، متقاضیان باید مدرک پزشکی (که به طور معمول 6 سال به طول می انجامد.) کسب کنند با کار در یک موسسه آموزشی دانشگاهی مانند بیمارستان دانشگاهی انجام می شود. سپس متقاضیان در یک برنامه آموزشی تخصصی شرکت خواهند کرد که می تواند بین 4 تا 6 سال به اتمام برسد. در آخر در کمیته ثبت نام پزشکان متخصص ثبت نام کنند.

شغل خلبانی یکی از 10 شغل پر درآمد در هلند

خلبان بودن مسئولیت های بسیار زیادی به همراه دارد. باید در نظر داشته باشید که هزینه های تحصیل خلبانی بسیار زیاد است. از طرف دیگر خلبانی یکی از 10 شغل پر درآمد در این کشور است. بخصوص خلبانانی که در پروازهای فراتر از اقیانوس اطلس پرواز می کنند حقوق خوبی دارند. یک خلبان در روزهای نامنظمی کار می کند. ممکن است که به مقصدها دوردست و مختلفی پرواز کنند. حقوق پایه خلبانی در هلند حدود 50000€ (یورو) است. این میزان در طی 10 سال می تواند بیش از 100000€ (یورو) باشد. برای تبدیل شدن به یک خلبان در کشور هلند، باید حداقل سابقه 2 سال آموزش پرواز داشته باشند. علاوه بر این، باید مدرک تحصیلی معتبر نیز داشته باشند تا به صورت کامل با خلبانی آشنا باشند. جهت کار در این کشور متقاضیان می باید ابتدا ویزای کاری هلند را دریافت نمایند.

وکالت در لیست 10 شغل پر درآمد در هلند

وکلا نماینده موکل را در دادگاه هستمد، اسناد حقوقی را ترسیم می کنند. در مورد امور حقوقی و قانونی افراد را راهنمایی می کنند یا به مشاوره می پردازند. وکلا ممکن است در یک زمینه یا واحد خاص تخصص داشته باشند (مانند حق چاپ، حقوق جزا، خانواده یا قانون املاک و مستغلات) یا ممکن است در بسیاری از زمینه های مختلف حقوقی بطور گسترده عمل کنند. به طور کلی، میانگین حقوق وکلاء حدود 104561€ (یورو) در سال است. برای تبدیل شدن به یک وکیل دارای مجوز و رسمی، متقاضیان باید یک مدرک حقوق کارشناسی یا کارشناسی ارشد کسب کنند. در آخر، در یک دوره کارآموزی 3 ساله شرکت کنند. برای کار به عنوان وکیل بیش از 823900 محیط کاری وجود دارد. بزرگترین بخش های کار به عنوان وکیل به شرح زیر است:

  • املاک و مستغلات
  • اشتغال
  • ازدواج و طلاق و خانواده
  • امور دولتی
  • امور حقوقی

الزامات و درآمد شغل مدیریت در هلند

یک مدیر شرکت یک عضو منصوب یا منتخب هیئت مدیره یک شرکت است. مدیران شرکت وظیفه دارند اهداف و برنامه های استراتژیک شرکت خود مشخص کنند. همچنین تجزیه و تحلیل و نظارت بر پیشرفت کارمندان خود در تحقق آن اهداف و همچنین انتصاب و استخدام مدیران ارشد برای بخش های خاص را به عهده بگیرند. مدیران شرکت  سالانه حدود 86112€ (یورو) کسب می کنند. اگرچه برای تبدیل شدن به مدیر شرکت هیچ شرط تعیین شده ای وجود ندارد. اما داشتن کارشناسی می تواند مفید باشد و متقاضیان به طور کلی باید تجربه قبلی گسترده ای را در نقش مدیریت داشته باشند. جهت کار در این کشور می توانید ابتدا مقاله هزینه زندگی در هلند را مطالعه بفرمائید.

اقتصاددانان تجارت یکی از 10 شغل پر درآمد در هلند

اقتصاددانان تجارت به دلیل داشتن درآمد بالا یکی از 10 شغل پر درآمد در این کشور به شمار می روند. این افراد تحلیلگرهای ویژه ای هستند که بر جنبه ساختاری تجارت متمرکز هستند. کار آنها به طور معمول شامل تحقیق و تحلیل مسائل اقتصادی، انجام نظرسنجی ها و جمع آوری داده ها و تدوین برنامه هایی برای رفع مشکلات اقتصادی است. متوسط ​​حقوق سالانه اقتصاددانان تجارت، کسب و کار و مشاغل در این کشور 78041€ (یورو) است. داشتن مدرک کارشناسی در زمینه اقتصاد برای اشتغال در کشور هلند به عنوان اقتصاددان تجارت، کسب و کار و مشاغل ضروری است. با این حال، شرکت در یک دوره آموزشی مرتبط با تجارت می تواند برای ورود به این بازار کار در هلند مفید باشد.

اقتصاد این کشور یکی از با ثبات ترین اقتصادهای دنیا می باشد. شرکای اصلی واردات و صادرات آن عبارتند از:

شرکای اصلی واردات هلنددرصد مشارکتشرکای اصلی صادرات هلنددرصد مشارکت
چین(16.4%)آلمان(24.2%)
آلمان(15.3%)بلژیک(10.7%)
بلژیک(8.5%)انگلستان(8.8%)
آمریکا(6.9%)فرانسه(8.8%)
انگلستان(5.1%)ایتالیا(4.2%)

درآمد و بازارکار مدیریت منابع انسانی در هلند

مدیران منابع انسانی وظیفه برنامه ریزی و اجرای بودجه ها، سیاست ها و رویه های مربوط به منابع انسانی از جمله کارمندان، روابط کار، آموزش، جبران خسارت و انطباق را بر عهده دارند. از نظر حقوق، مدیران منابع انسانی در این کشور سالانه حدود 72092€ (یورو) درآمد کسب می کنند. برای دنبال کردن این حرفه، متقاضیان به طور کلی باید یک مدرک کارشناسی مربوطه را کسب کنند. همچنین به چند سال سابقه کار نیاز خواهند داشت. مدیران منابع انسانی مسئولیت عملکرد شفاف و سودآور بخش منابع انسانی یک شرکت را بر عهده دارند. به طور معمول، آنها بر برنامه های استراتژیک کارکنان، جبران خسارت، مزایا، آموزش و توسعه، بودجه و روابط کار نظارت و مشاوره می کنند. همچنین درخصوص سرمایه گذاری و پیشبرد کار در این کشور مقاله سرمایه گذاری در هلند را مطالعه بفرمائید.

افراد حرفه ای که موفق به اخذ مدرک کارشناسی ارشد در این زمینه می شوند می توانند وظایف بیشتری از جمله موارد زیر به عهده بگیرند:

  • تدوین برنامه های آموزشی مؤثر
  • حضور در برنامه های حرفه ای
  • اتخاذ تصمیمات تجاری آگاهانه بر اساس داده ها و آمار
  • استفاده از فناوری برای افزایش و سنجش نتایج برنامه های منابع انسانی
  • استفاده از دانش و مهارت های پیشرفته برای موفقیت در مقام مدیر منابع انسانی

مدیریت تجاری یکی از 10 شغل پردرآمد در هلند

مدیران بازرگانی مسئول هدایت شرکت خود از طریق منظر تجاری هستند. کار آنها به طور کلی شامل نظارت بر توسعه محصول، شناسایی فرصت های جدید بازار، هدایت عملیات بازاریابی و تعیین قیمت گذاری برای اطمینان از سود و رضایت مشتری است. مدیران اقتصادی و تجاری به طور متوسط 72820€ (یورو) در سال درآمد درند. شرکت در یک دوره کارشناسی مربوطه یک پیش نیاز استاندارد برای کار در هلند به عنوان یک مدیر تجاری است. اگرچه ممکن است برخی از کارفرمایان به مدرک تحصیلات تکمیلی احتیاج داشته باشند. همچنین از متقاضیان انتظار می رود چندین سال تجربه در نقش مدیریت داشته باشید.

مدیریت تجاری یکی از 10 شغل پردرآمد در هلند

شرایط کار ناخدایان دریایی در هلند

ناخدایان دریایی فرمان نهایی یک کشتی تجاری و وظیفه حفظ امنیت و هدایت آن را بر عهده دارند. امور این افراد شامل مدیریت خدمه، اطمینان از رعایت کشتی از قوانین محلی و بین المللی و نظارت بر عملیات باربری است. به عنوان یک ناخدای دریایی، افراد می توانند سالانه حدود 66996€ (یورو) درآمد کسب کنند. متقاضیان برای کار دراین کشور به عنوان ناخدای دریایی باید یک در یک دوره کارشناسی 4 ساله شرکت کنند که شامل یک دوره کارآموزی 6 ماهه نیز می باشد. افراد همچنین می توانند از طریق برنامه MBO که به طور معمول 2 سال و نیم به طول می انجامد وارد این حرفه شوند.

کار در دفتر اسناد رسمی در هلند

دفتر اسناد رسمی دفتری برای انجام امور حقوقی است که توسط دولت مجاز به انجام کارهای قانونی خاص هستند. کار آنها به طور کلی شامل خدمت به عنوان شاهد در امضاء اسناد و اجرای سوگند است.به عنوان دفتر اسناد رسمی، افراد توافقاتی را که مردم یا شرکت ها با یکدیگر می سازند ثبت می کنند. هر چیزی که یک دفتر اسناد رسمی توافق می شود، در قانون ذکر شده است. برای مثال، مردم وقتی قصد خرید خانه یا شروع کسب و کار را دارند، به دفتر اسناد رسمی احتیاج دارند. به طور متوسط دفتر اسناد رسمی ​​سالانه 65728€ (یورو) درآمد دارد. برای دنبال کردن این حرفه، متقاضیان ابتدا باید مدرک حقوق اسناد رسمی بگیرند. همچنین باید حداقل 6 سال تجربه به عنوان یک دفتر اسناد رسمی را داشته باشند. دوره آموزش حرفه ای اسناد رسمی را نیز پشت سر بگذارند.

کاراگاهان در لیست 10 شغل پر درآمد در هلند

کارآگاهان شواهد را جمع آوری کرده و واقعیت ها را در یک پرونده جنایی تجزیه و تحلیل می کنند. کار آنها به طور کلی شامل مصاحبه با شهود و مظنونان، بررسی سوابق درگیر با یک پرونده، مشاهده مظنونان و بازداشت است. متوسط ​​حقوق سالانه این حرفه دراین کشور 64313€ (یورو) است. فعالیت کارآگاهان معمولاً به عنوان مأموران پلیس شروع می شود. بدین ترتیب این افراد کار خود را ادامه می دهند تا تبدیل به کارآگاهان حرفه ای شوند. در ضمن، برای تبدیل شدن به یک کارآگاه خصوصی، افراد باید تحت آموزش تخصصی قرار بگیرند که به طور معمول 2 سال طول می کشد. کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت آماده ارائه اطلاعات کافی به هموطنان عزیز در زمینه شرایط کسب اشتغال و کسب اقامت هلند و همچنین زندگی، کار، سرمایه گذاری، ازدواج و کسب اقامت در سایر کشورهای دنیا می باشند.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *