مهاجرت کاری آرژانتین

درآمد مهندسان در آرژانتین

درآمد مهندسان در آرژانتین

به دلیل تقاضای بالا، درآمد مهندسان در آرژانتین مطلوب می باشد. فرصت های مطلوبی برای مهندسان خارجی در آرژانتین وجود دارد. در این کشور توسعه یافته، مهندسان بین المللی می توانند از فرصت های مختلفی بهره مند شوند و درآمد بسیار خوبی کنند. کشور آرژانتین از سال 2000 تا کنون در حال پیشرفت و توسعه بوده است و برای متخصصان و مهندسانی که دارای توانایی های زبان انگلیسی، اسپانیایی و پرتغالی هستند این کشور یک مقصد عالی برای اشتغال به شمار می رود. شما عزیزان می توانید با کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت همراه باشید تا از درآمد مهندسان در آرژانتین (پردرآمدترین رشته های مهندسی) مطلع شوید.

درآمد مهندسان در آرژانتین در بخش خدمات

یک مهندس خدمات خاص در صنعت فعالیت دارد. مسئولیت های این مهندسان در صورت کار در تکالیف فنی با موتورها، وسایل نقلیه، هواپیما، کامپیوتر یا ساخت متفاوت است. وظایف عمومی مهندسان خدمات عبارتند از:

 • آزمایش
 • ارائه پشتیبانی فنی
 • حل مشکلات
 • انجام بررسی های تضمین کیفیت

در جدول زیر به صورت دقیقتر به مسئولیت ها و مهارت های مهندسان خدمات اشاره شده است:

مسئولیت هامهارت ها
تست ابزار و ماشین آلاتاعتماد به نفس
نصب ماشین آلاتدرک داده های ریاضی
ارائه کمک های اضطراریداشتن توانایی های استدلال خوب
آماده سازی اسناد و مدارکتوانایی عیب یابی
ارائه کمک های فنیارتباط و ارائه اطلاعات به طور موثر
تصویب طرحعلاقه مند به کار
برنامه ریزی کار تعمیر و نگهداریتوانایی مدیریت پروژه

دانشجویان مهندسی غالباً می توانند به عنوان مهندسین خدمات شغل مناسبی پیدا کنند. بعد از گذراندن دوره های کارشناسی یا کارشناسی ارشد الکترونیک، فناوری مهندسی، علوم زندگی یا سایر دوره های فنی، این دانشجویان دانش خود را منتقل می کنند و از این طریق به عنوان مهندسین خدمات موفق کار می کنند. آنها در دوره های علمی و فنی مانند ریاضیات، زیست شناسی، فیزیک، شیمی، هندسه یا فناوری اطلاعات شرکت می کنند. متوسط درآمد مهندسان در آرژانتین در زمینه مهندسی خدمات 44.300ARS (پزوی آرژانتین) می باشد.

انواع مشاغلی که برای مهندسین خدمات در دسترس هستند عبارتند از:

مشاغل مهندسی در آرژانتین

درآمد مهندسان در آرژانتین در بخش مهندسی رباتیک

مهندسان رباتیک در علم رباتیک یا اتوماسیون کار می کنند. اکثر روبات ها ماشین کار هستند. ماشین هایی که برای کار در جای انسان طراحی شده اند. برخی از روبات ها با استفاده از کنترل از راه دور یا عملگر حسی به عنوان ماشین های متحرک عمل می کنند. ریزپردازنده ها، که کاملاً رایانه ای هستند، بیشتر ربات ها را در کار خود هدایت می کنند. مهندسان رباتیک وظیفه طراحی، آزمایش و ساخت روبات های سازنده و ایمن را دارند. این مهندسین برای انجام وظایف خود از سیستم های طراحی و تهیه پیش نویس و دستیابی به رایانه به کمک رایانه استفاده می کنند. اگر به فکر کسب اقامت آرژانتین هستید، باید در نظر داشته باشید که مهندسان رباتیک به دلیل داشتن درآمد بالا و شرایط کاری مناسب، شرایط بهترین برای کسب اقامت این کشور دارند.

در نمودار زیر به طور دقیق به میزان درآمد مهندسان در آرژانتین در بخش مهندسی رباتیک بر اساس تجربه کاری اشاره شده است:

درآمد مهندسان رباتیک در آرژانتین

مهندسین روباتیک که برای تولیدکنندگان ربات مشغول به کار در آرژانتین می شوند، بعضاً مهندسین آزمایش روباتیک یا مهندسین سیستم اتوماسیون نامیده می شوند. این مهندسین سیستم رباتیک را برای استفاده خاص در خط مونتاژ تولید اعمال می کنند. برنامه های روباتیک بسیار متفاوت است. از جمله این ربات ها در صنایع خودرو، هوافضا، فلزات، هسته ای، معدن، نساجی و رایانه استفاده می شود. مهندس روباتیک باید نیازهای خاص هر برنامه را تعیین کرده و متناسب با آن ربات را شخصی سازی کند.

شرایط و حقوق کار مهندسان برنامه ریزی در آرژانتین

مهندسان برنامه ریزی مناسب ترین و اقتصادی ترین روش ساخت و ساز و مهندسی را برای پروژه ها تعیین و توسعه می دهند. آنها در تمام مراحل توسعه و در طول ساخت برای نظارت بر روی مراحل در سایت حضور دارند. این وظیفه مهندس برنامه ریزی است که یک بازه زمانی برای یک پروژه را تخمین زده و از رعایت مهلت های مشخص شده اطمینان حاصل کند. آنها از نزدیک با مدیران سایت و مهندسین دیگر همکاری می کنند تا اطمینان حاصل کنند که یک پروژه به صورت برنامه اجرا می شود و منابع مواد کافی است. در بهترین شهرهای آرژانتین برای کار فرصت های شغلی زیادی برای مهندسان برنامه ریزی وجود دارد.

برخی از فعالیت های کاری مهندسان برنامه ریزی عبارتند از:

 • تصمیم گیری در مورد مناسب ترین تکنیک های مهندسی و توالی فعالیت ها برای هر مرحله از پروژه
 • ارائه نقشه های طراحی با استفاده از بسته های نرم افزاری طراحی تخصصی
 • اطمینان از برنامه ها مطابق با مشخصات مشتری
 • ارزیابی برای مقیاس های زمانی و هزینه ها
 • نظارت بر پروژه در تمام مراحل و ارائه راه حل برای مشکلات
 • همکاری با مدیران سایت، نقشه برداران، مهندسین، کارگران سایت و سایر متخصصان
 • سازماندهی حمل و نقل مواد
 • اطمینان از اینكه روش ها با خیال راحت انجام می شوند.

متوسط درآمد مهندسان در آرژانتین در بخش برنامه ریزی 43.300ARS (پزوی آرژانتین) می باشد.

درآمد مهندسان نفت در آرژانتین

درآمد مهندسان نفت در آرژانتین

یک مهندس نفت وظیفه طراحی تجهیزات حفاری و برنامه ریزی روش ها و تکنیک های مورد استفاده برای استخراج نفت و گاز از هر دو ذخایر دریایی و خشکی را بر عهده دارد. اگر قصد دارید با مهاجرت به آرژانتین عنوان به عنوان یک مهندس نفت مشغول به کار شوید، باید بتوانید روش هایی را برای بهبود تولید چاه های نفت و گاز و تعیین نیاز به طراحی ابزار جدید یا اصلاح شده ابداع کنید و برای دستیابی به پیشرفت اقتصادی و رضایت بخش، بر حفاری نظارت داشته و مشاوره فنی ارائه دهید.

مسئولیت های معمولی مهندسان نفت در آرژانتین عبارتند از:

 • تجزیه و تحلیل داده های زمین شناسی
 • تفسیر نتایج حاصل از ورود به سیستم برای تعیین پتانسیل منابع
 • بررسی خطرات استخراج مانند پتانسیل منطقه برای زلزله زدگان
 • برنامه ریزی و نظارت بر سایت های استخراج
 • انتخاب و نگهداری تجهیزات
 • نظارت و ارزیابی عملکرد مخزن
 • تهیه گزارش و نقشه
 • برنامه های تولید میدان نفتی
 • ارتباط با و مشاوره کادر فنی و مدیریتی

درآمد مهندسان در آرژانتین در بخش مهندسی نفت به طور متوسط 47.300ARS (پزوی آرژانتین) می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط و حقوق و ویزای کار در کشور آرژانتین در زمینه های مختلف می توانید به سایر مقالات موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مراجعه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *