مهاجرت کاری آرژانتین

بازار کار مهندسی برق در آرژانتین

بازار کار مهندسی برق در آرژانتین

بازار کار مهندسی برق در آرژانتین در سطح ایده آلی قرار دارد که همین موضوع باعث سوق یافتن افکار زیادی به سمت این کشور شده است. کار در بازار کار مهندسی برق در آرژانتین نیاز به آموزش، تعهد و تمایل به تعجب در مورد سوالاتی از قبیل چگونگی عملکرد تلویزیون با صفحه تخت با صرفه جویی در انرژی و یا موضوعات مشابه دارد. مهندسان برق به سایر همکاران خود آموزش می دهند و ممکن است با وسایل دستی (برقی) و شبکه های عظیم برقی کار کنند. برای ورود به بازار کار مهندسی برق در آرژانتین مهندسان برق باید سوالاتی را در نظر بگیرند.

این سوالات عبارتند از:

 • برای دستیابی به حرفه مهندسی برق چه چیزی را باید یاد بگیرم؟
 • آیا باید به یک شرکت مهندسی ملحق شوم یا می توانم به تنهایی کار کنم؟
 • مسئولیت های یک مهندس برق در بازار کار مهندسی برق در آرژانتین چیست؟

شرایط کار بازار کار مهندسی برق در آرژانتین

مهندسان برق از فیزیک، الکترونیک و الکترومغناطیس برای طراحی دستگاه هایی استفاده می کنند که توسط نیروی برق تولید می شوند یا برق تولید می کنند. مهندسان برق بر روی هر چیزی از دستگاه های کوچک گرفته تا سیستم های برقی بزرگ بزرگ کار می کنند. بر اساس شرایط کار در آرژانتین، مهندسان برق در این کشور تقریبا 40 ساعت در هفته کار می کنند. رایج ترین بخش ها و صنایع ای که مهندسان برق در آنها حضور دارند عبارتند از:

 • بخش های دولتی
 • حمل و نقل
 • ارتباطات
 • فناوری
 • خدمات

بیشتر مهندسان برق در بازار کار مهندسی برق در آرژانتین در یک دفتر یا آزمایشگاه کار می کنند. به طور کلی، یک مهندس برق در طراحی، توسعه و تولید وسایلی که از قدرت کمتر و فناوری ریز پردازنده استفاده می کند، شرکت دارد. افراد شاغل در شرکتی که چنین تجهیزات را تولید می کند، در گروهی کار می کنند که در مورد محصولات جدید تحقیق می کند یا عملکرد محصولات موجود را بهبود می بخشد.

در جدول زیر به اطلاعات کلی بازار کار مهندسی برق در کشور آرژانتین اشاره شده است:

آیتم توضیحات
حداقل مدرک مورد نیاز مدرک کارشناسی
رشته تحصیلی رشته مهندسی برق
مجوز کار برای کار در آرژانتین اخذ مجوز کار الزامی است.
مهارت های کلیدی مهارت های ارتباطی قوی
مهارت های طراحی، ساخت و توسعه
توجه به جزئیات
متوسط حقوق در آرژانتین 47.300ARS (پزوی آرژانتین)

شرایط کار بازار کار مهندسی برق در آرژانتین

مسئولیت های مهندسان در بازار کار مهندسی برق در آرژانتین

آرژانتین مقصدی جذاب برای مهاجرت برای مهندسان و متخصصان برق به شمار می رود زیرا شرایط کار در بازار کار مهندسی آرژانتین بسیار مناسب است. اما قبل از مهاجرت، مهندسان برق باید با مسئولیت های خود آشنایی کامل داشته باشند. مهندسی برق در حال حاضر یک شغل مورد تقاضا در کشور آرژانتین است. چنین متخصصانی در هر شرکت ساختمانی، در زمینه مسکن و خدمات عمومی، در سازمان ها و شرکت های مختلف مورد نیاز هستند و ممکن است در هر شهرک سازمانی (شهری یا روستایی) در زمینه برق مشغول به کار شوند. در جاهایی که برق وجود دارد، انسان به مهندس برق نیاز دارد. یک مهندس برق باید دارای یک طرز فکر فنی و خلاق، مهارت های حرکتی توسعه یافته، توجه، بینش عالی و مسئولیت پذیری باشد.

برخی از مهمترین مسئولیت های مهندسان برق در بازار کار مهندسی باید برق در آرژانتین عبارتند از:

 • تطابق جزئی یا کامل با دستورات، دستورالعمل ها و اصول مدیریت سازمان
 • کار دقیق و همچنین نوسازی و تعمیر به موقع تجهیزات مختلف و شبکه های برقی
 • تهیه مستندات لازم برای انعقاد قرارداد با سازمانهای مختلف
 • نظارت بر پیروی از دستورالعمل های مربوط به تجهیزات برقی
 • نظارت فنی و کنترل دستگاه های برقی و ابزار دقیق
 • ایجاد شرایط کار ایمن برای جلوگیری از خطرات

مهندسان برق از اصول مهندسی پیروی می کنند تا تجهیزات برق را طراحی و توسعه دهند. این شامل تجهیزات مورد استفاده در اتومبیل و هواپیما نیز می باشد. به طور کلی، آنها همچنین بر تولید این تجهیزات نظارت دارند و آزمایشاتی را انجام می دهند تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل شود. با رعایت مسئولیت های خود و انجام وظایف دقیق به عنوان مهندس برق در آرژانتین، متقاضیان می توانند پس از چند سال کار در این کشور موفق به کسب تابعیت و اقامت در آرژانتین شوند.

درآمد مهندسان برق در کشور آرژانتین

به طور کلی، یک مهندس برق در کشور آرژانتین می تواند از درآمد بسیار خوبی بهره مند شود. مهندسان برق در این کشور به طور متوسط 47.000 ARS (پزوی آرژانتین) در ماه درآمد دارند. حداقل درآمد ماهانه این افراد در آرژانتین 22.700 ARS (پزوی آرژانتین) و بالاترین میزان درآمد ماهانه آنها می تواند 74.300ARS (پزوی آرژانتین) باشد. البته باید در نظر داشته باشید که عوامل مختلفی در رشد درآمد مهندسان برق در آرژانتین موثر می باشند که مهمترین آنها تحصیلات و تجربه کاری می باشند.

رشد درآمد مهندسان در کشور آرژانتین بر اساس تجربه کاری به شرح زیر است:

درآمد مهندسان در کشور آرژانتین بر اساس تجربه کاری

تحصیل مهندسی برق برای کار در آرژانتین

برای تبدیل شدن به یک مهندس برق در آرژانتین، متقاضیان باید مدرک مهندسی برق دریافت کنند. برنامه های مطالعاتی در دانشگاه های مهندسی برق به دانش آموختگان صلاحیت های بسیار گسترده و برتر می دهند. فارغ التحصیلان علاوه بر مهارت های اساسی تحقیق و توسعه برای مشاغل مهندسی در زمینه وسیع تر مهندسی برق، دانش علمی نظری کاملی کسب می کنند که می توانند در زمینه های مختلف دیگری از اقتصاد (به عنوان مثال شیمیایی، دارویی، لاستیکی، نساجی و صنایع غذایی، متالورژی، تجارت، حمل و نقل) و فعالیت ها و خدمات اطلاعاتی و غیر اقتصادی (مدیریت دولتی، آموزش، مؤسسات و مؤسسات تحقیق و توسعه، فعالیت های بهداشتی و غیره) به کار گرفته شوند.

فارغ التحصیلان دانشکده های مهندسی برق مشکلی در زمینه اشتغال ندارند و دانشجویان می توانند در زمان تحصیل مهندسی برق در آرژانتین مشغول به کار دانشجویی در آرژانتین شوند. اکثر صلاحیت های اکتسابی به فارغ التحصیلان این فرصت را می دهد که نه تنها در شرکت های کوچک بلکه در شرکت های متوسط و بزرگ مقام های رهبری را به دست گیرند. هموطنان عزیز می توانید برای کسب اطلاعات دقیق درباره شرایط کار، تحصیل و زندگی در کشورهای خارجی با کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید و یا به سایر مقالات موسسه مراجعه کنید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.