مهاجرت کاری ایرلند

ویزای کاری ایرلند

ویزای کاری ایرلند

شما هم این فرصت را دارید تا با گرفتن ویزای کاری ایرلند اقامت این کشور را بدست آورید اگر شما هم  متمایل به داشتن اطلاعاتی در رابطه با موضوه ویزای کاری ایرلند می باشید با خواندن این مقاله و همچنین مراجعه به سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت  و شاوره نمودن با وکلا و مشاورین این موسسه از اطلاعات جامعی در مورد ویزای کاری ایرلند بهره مند شوید.

در صوتی که شما هم قصد مهاجرت به این کشور را دارید و  از جمله اشخاصی که کشورشان عضو اتحادیه اروپا  یا منطقه اقتصادی اروپا نمی باشد هستید ، در نتیجه یکی از راه کار های شما برای گرفتن اقامت این از طریق ویزای کاری ایرلند می باشد .

بررسی مجوزهای اصلی استخدام در رابطه با ویزای کاری ایرلند

به صورت کلی مجوزهای اصلی استخدام در رابطه با ویزای کاری ایرلندعبارتند از:

  1. به همراه داشتن مجوز استخدام عمومی یا به عبارتی مجوز کار سابق
  2. به همراه داشتن مجوز استخدام مهارت های بسیار مهم یا به عبارتی همان کارت سبز سابق
  3. به همراه داشتن مجوز استخدام وابسته یا شریک و همسر
  4. به همراه داشتن مجوز برای فعالیت مجدد

 بررسی شرایطی که برای گرفتن  ویزای کاری ایرلند  مورد نیاز می باشد

به همرا داشتن مجوز که بیانگر  مهارت های بسیار مهم (Critical skills permit) میباشد و  قبلا به عنوان کارت سبز شناخته می شد، اشخاص متقاضی ویزای کاری ایرلند  که در کار خود متخصص و حرفه ای می باشند ولی جز اتباع کشورهای غیر اروپایی باشند  با  داشتن تخصص و همچنین مهارت های خاصی که مایل به نقل مکان به ایرلند هستند،  قادر به این هستند که این کار را با داشتن  مجوز استخدام مهارت های  لازم و ضروری افدام نمایند

اشخاص متقاضی ویزای کاری ایرلند   به به همراه داشتن این مجوز  شرایط مشغول به کار شدن را دارند  در صورتی که شغل اشخاص متقاضی ویزای کاری ایرلند جز لیست مشاغلی که مورد قبول نمیباشند باشد. دراین صورت  حقوق و دستمزد ی به اندازه شصت هزار یورو یا بیشتر در هر  سال به این اشخاص  پیشنهاد می شود.

لازم به ذکر است در صورتی که  درآمد  هر سال این اشخاص  چیزی حدود ما بین  سی هزار الی پنجاه و نه هزار یورو می باشد  و  این اشخاص دارای یک مدرک  با درجه بالاتر  میباشند ، تا زمانی که حرفه  این اشخاص جز فهرست مشاغل دارای مهارت های بسیار بالا است میباشد و این اشخاص قادر به در خواست دادن برای این مجوز می باشند.

بررسی مجوز کار عمومی در کشور ایرلند

اشخاصی که دارای تابعیت خارجی میباشند  و شامل استاندارد های    Critical skills permit نمی باشند  قادر به این هستند که برای داشتن اجازه کار از نوع عمومی درخواست نمایند.با این توضیح که مجوز عمومی برای  استخدام در هر شغلی که در لیست حرفه های نامناسب وجود ندارد ، داده  خواهد شد و  به میزان سی هزار  یورو  یا بیشتر به ازای هر سال پرداخت خواهد شد پس از طی این مراحل  یک مجوز کار می تواند  اجازه  دهد که یک شهروند غیر اتحادیه اروپا به طور قانونی در ایرلند برای کارفرمایی در یک شغل خاص کار کند.

مدت زمان مجوز کار ایرلند

مجوز کار عمومی کشور ایرلند در اولین بار برای مدت زمان  دو سال  صادر می شود این مجوز شغلی به متقاضیانی که پیشنهاد کاری به همراه دارند  اعطا می شود می تواند برخی مشاغل را پوشش دهد. هر دو اشخاص کارمند یا کارفرما  قادر به این هستند که برای گرفتن مجوز  کار این کشور  درخواست کنند و درخواست میبایست دربر گیرنده شواهدی  بر اساس  این باشد که هیچ شخصی  از سوئیس یا کشور های عضو اتحادیه اروپا واجد شرایط برای گرفتن این پست نمی باشند.

توضیح ویزای Critical skills permit در کشور ایرلند

اشخاص کارفرما یا خود کارمند  قادر به این می باشند که برای ویزای Critical skills permit   اقدام نمایند، با این توضیح که این ویزا به کارمند داده می شود و کارمند خارجی که  دارای حقوق محافظتی به مانند  کارمند دارای تابعیت ایرلندی می باشد .از جله دیگر شرایط کار این می باشد که مدت زمان قرار داد کار می بایست دست کم دو سال به طول انجامد ، و  دست مزد و حقوق شما می بایست به صورت بی واسطه و مستقیم توسط  کارفرمای شخصی خود دراین کشور پرداخت شود.

اقدام برای مهاجرت کاری به ایرلند

و تجارت این شرکت  می بایست در این کشور  انجام شود و به وسیله  راه های ارتباطی مناسب به  ثبت برسد و تعداد کارکنانی که دارای تابعیت خارجی باشند  نباید بیشتر  از نصف همه کارکنان باشد به جز در شرایط  ویژه راه اندازی،  میزان هزینه این مجوز  هزار  یورو  می باشد و برای مدت دو سال  دارای اعتبار می باشد  بعد از پایان یافتن این مدت ،  اشخاص متقاضی ویزای کاری ایرلند می بایست به اداره مهاجرت محلی خود  ودر راستای ادامه زندگی خود و کار در ایرلند بدون اجازه اشتغال درخواست دهند.  این اشخاص  قادر به این هستند که وابستگان خود را  به وسیله مجوز به ایرلند بیاورند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *