ویزای مسافرتی آرژانتین

ویزای توریستی آرژانتین

ویزای توریستی کشور آرژانتین

ویزای توریستی آرژانتین از جمله روش ها و راه های ممکن برای مهاجرت وگرفتن حق اقامت این کشور می باشد.در صورتی که شما هم متمایل به داشتن اطلاعاتی در رابطه با موضوع  ویزای توریستی آرژانتین می باشید با مطالعه نمودن مقاله ویزای توریستی آرژانتین می توانید به اطلاعات کاملی در این زمینه دست یابید.

آشنایی بیشتر با کشورآرژانتین

این کشور از جمله کشورهای زیبا و پیشرفته در زمینه ی گردشگری وتوریست می باشد که به ازای هر سال تعداد زیادی از اشخاص وجود دارند که اقدام به مهاجرت نمودن این کشور می کنند و برای گرفتن روادید و ویزا اقدام می نمایند.  این کشور که در قاره آمریکا واقع شده است و دارای جمعیتی بالغ بر ۴۱ میلیون نفر می باشد و از لحاظ  وسعت و پهناوری بعد از کشور برزیل در میان آمریکای جنوبی دارای رتبه دوم می باشدو هم چنین در تمامی کشورهای دنیا دارای رتبه هشت می باشد.بیشتر جمعیت موجود در میان این کشور دارای اصالت ایتالیایی و یا اسپانیایی می باشند که اجداد این اشخاص اقدام به مهاجرت نمودن به این کشور می کنند.

ویزای توریستی آرژانتین

بررسی زمان مورد نیاز و هزینه ی صدور ویزای آرژانتین

اشخاص متقاضی ویزای توریستی آرژانتین در ظرف بیست و یک روز می توانند که برای دریافت نمودن این نوع ویزا اقدام نمایند. و این اشخاص برای گرفتن این نوع ویزا ملزم به پرداخت نمودن هزینه ای معادل ۱۳۰ دلار می باشند با این توضیح که این مبلغ را باید آن را به صورت نقد در محل سفارت پرداخت نمایند.

این اشخاص  می توانند که برای دریافت ویزای این کشورکه چه به صورت یک بار ورود و یا چندبار ورود باشد با موفقیت درزمینه  کلیه مراحل قانونی اقدام به دریافت نمودن ویزای  این کشور نمایند.و در نهایت و پس از گرفتن این نوع ویزا مکررا و به دفعات متعدد اقدام به ورود به این کشور نمایند. بیان این نکته حائز اهمیت می باشد که امکان تمدید نمودن ویزای این کشور برای ویزاهای توریستی و ویزاهایی که مدت آن کمتر از شش ماه باشد در  این کشور وجود  نخواهد داشت البته در صورتی که شخص دارای مشکلات پزشکی باشد در این صورت از این قتعده مستثنی می باشند.

انواع ویزای توریستی کشور آرژانتین

از جمله اصلی ترین ویزاهای توریستی این کشور می توان به ویزا های زیر اشاره نمود.

  • ویزای گردشگری
  • ویزای تحصیلی

بیمه مسافرتی ویزای توریستی آرژانتین

کلیه ی افرادی که قصد سفر به این کشور را چه در قالب تحصیلی و چه در قالب تفریحی و توریسم دارندملزم به داشتن بیمه شدن مسافرتی می باشند که نوع آن فرقی نمی کند که به صورت فردی و یا به صورت جمعی باشد. این اشخاص پس از گرفتن ویزا ملزم می باشند که مدرک بیمه خودرا به همراه داشته و به سفارت تقدیم کنند. توجه داشته این نوع بیمه می تواند هر نوع بیمه ای باشد.

اما اصلی ترین شرط این نوع بیمه این می باشد که دربرگیرنده کلیه خسارات و هزینه های احتمالی مانند هزینه ی لازم برای بازگشت به کشور خود و در صورتی که این اشخاص تحت مراقبت های پزشکی وهزینه های محتمل درمانی و بیمارستانی قرار بگیرند را مورد پوشش قرار می دهد و مدت اعتبار این نوع از بیمه تا زمان پایان  یافتن حق اقامت این اشخاص در این کشور می باشد.

مدارک شغلی که باید به سفارت تحویل داده شود

کلیه این مدارک باتوجه به نوع شغل این اشخاص عبارتند از:

مدارک لازم شغل پزشکی

کلیه پزشکانی که قصد سفر به این کشور را دارند ملزم به داشتن پروانه مطب، پروانه پزشکی که از نوع دائم باشد ، کارت نظام پزشکی،  و دانشنامه ی داری اعتبار تحصیلی خود می باشند.

مدارک لازم شغل وکالت

کلیه وکلا و حقوقدانانی که قصد گرفتن ویزای توریستی آرژانتین را دارند ملزم به  ارائه ی پروانه ی دارای اعتبار وکالت می باشند.

مدارک لازم مشاغل دولتی

کلیه اشخاصی که هدف اشتغال در مشاغل دولتی این کشور را دارند  ملزم به ارائه حکم ارائه شده از واحد کارگزینی، آخرین فیش حقوقی به انضمام نامه از جانب سازمانی که دارای ارتباط با سازمان ارائه دهنده شغل مورد نظر می باشند که در برگیرنده مدت زمان اشتغال،مقدار دست مزد و حقوق ودریافتی و میزان مرخصی گرفته شده به انضمام جدید ترین لیست می باشند.

مدارک لازم برای بازنشسته ها

کلیه بازنشسته گانی که هدف گرفتن ویزای توریستی آرژانتین را دارند ملزم به تحویل دادن حکم بازنشستگی و تحویل دادن  آخرین فیش حقوقی می باشند و هم چنین برای مشاغلی که از نوع غیر دولتی یاشند ، این اشخاص ملزم به ارائه گواهی  داشتن سابقه کاری از جانب شرکت  دارای ارتباط و  تحویل دادن آخرین روزنامه رسمی  از جانب شرکتی که در آن مشغول به کار هستند،می باشند.

مدارک لازم کار فرمایان

کلیه کارفرمایانی که قصد گرفتن ویزای توریستی آرژانتین را دارند ملزم به ارائه جواز کسب یا آگهی مربوط به تاسیس شرکت خود می باشند.

مدارک لازم دانش آموزان

کلیه دانش آموزان، دانشجویان، معلمان، اساتید دانشگاه و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها که قصد گرفتن ویزای توریستی آرژانتین را دارند ملزم به ارائه مدرک اشتغال به تحصیل  و همچنین اشتغال به کار خود می باشند. بیان این نکته حائز اهمیت می باشد که از کلیه این مدارک باید  دو بار کپی گرفته شده و به سفار خانه این کشور تحویل داده شود. با توجه به پایان رساندن مقاله ویزای توریستی آرژانتین اگر شما  هم برای گرفتن ویزای توریستی این کشور علاقه مند شدید می توانید با مشاوره نمودن با مشاورین موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به در مورد ویزای توریستی این کشور اطلاعات خود را کامل فرمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *