مهاجرت تحصیلی نیوزلند

ویزای تحصیلی نیوزلند

اخذ ویزای تحصیلی نیوزلند

در حال حاضر افراد زیادی به فکر ادامه تحصیل در کشور های توسعه یافته می باشند و دارای دانشگاه های با رتبه علمی بالا و مورد تایید شده در سراسر دنیا می باشد. این کشور کشوری پیشرفته و دانشگاه های نیوزلند از لحاظ علمی رتبه 64 دنیا را دریافت کرد و مدارک آن در کل دنیا قابل تایید می باشد.همکاران و کارشناسان ارشد ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در تمامی کار های مربوط به اخذ ویزای تحصیلی نیوزلند و اعزام دانشجو به نیوزلند این امکان را دارید با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید و مطالب لازم در مورد ویزای تحصیلی نیوزلند و اقامت تحصیلی نیوزلند این کشور استفاده کنید.

تحصیل در نیوزلند

کسانی که به فکر ادامه تحصیل در نیوزلند هستند باید به زبان رسمی این کشور مسلط باشند. زبان آموزش در دانشگاه ها و موسسات آموزشی به زبان انگلیسی می باشد به همین دلیل باید مدرک زبان آیلتس یا تافل را داشته باشید. فردی که از طریق تحصیل به این کشور وارد می شود از مزیت های این کشور بهره مند می شود و در نهایت می تواند تابعیت این کشور را دریافت کنند.

شرایط اعزام دانشجو و تحصیل در نیوزلند

تحصیل در نیوزلند در دوره ابتدایی از سن شش سالگی آغاز می شود و به مدت هشت سال طول می کشد بعد از آن دانش آموزان وارد دوره دبیرستان شده که این دوره تحصیلی به مدت پنج سال زمان می برد و بعد از تمام شدن این دوره دانش آموزان می توانند به مدارس فنی، حرفه ای در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند.

دانش آموزان بعد از پایان دوره های تحصیل وارد بازار کار می شوند یعنی می توانند ویزای کاری دریافت کنید و یا به تحصیل خود ادامه دهید و بعد از مدت سه سال مدرک دیپلم را دریافت کنید و بعد مشغول کار شوید. نظام آموزشی دولت نیوزلند به این شکل می باشد که دانش آموزان بعد از اتمام تحصیل می تواند رشته ای که علاقه دارند برگزیده کنند و مدرک دیپلم این رشته را دریافت کنند.

هزینه تحصیل در نیوزلند

هزینه تحصیل در این کشور در هر دوره تحصیلی باهم فرق می کند، دوره دبیرستان و دانشگاه تقریبا از 25.000 تا 30.000 دلار نیوزلند می باشد که هزینه های خوراک، شهریه دانشگاه، بیمه و رفت و آمد و….  را در بر می گیرد. از شرایط اعزام دانشجویان به دانشگاه در دوره کارشناسی یا لیسانس باید مدرک پیش دانشگاهی را داشته باشید. با داشتن این مدرک به آسانی می توانید وارد دانشگاه های نیوزلند شده و به ادامه تحصیل خود بپردازید. کسانی که مدرک دیپلم ندارند بابت تحصیل در این کشور باید دوره پیش دانشگاهی در این کشور سپری کنند.

دانشجویان باید مدرک زبان آیلتس نمره 6 را داشته باشند در غیر این صورت ابتدا باید یک دوره زبان را شرکت کنید سپس از دانشگاه مورد نظر پذیرش دانشگاه را دریافت کنید. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به شما عزیزان در زمینه ویزای تحصیلی نیوزلند، بورسیه تحصیلی نیوزلند و …. مشاوره تخصصی ارائه می دهند.

تحصیل در دوره کارشناسی یا لیسانس در نیوزلند

بابت ورود به این دوره مدرک لیسانس الزامی می باشد و باید بابت پذیرش تحصیلی این دوره باید مقالات تحقیقاتی و پژوهشی را انجام دهند. شهریه سالانه دانشگاه های نیوزلند هزینه ای تقریبا 30.000 دلار می باشد. هزینه زندگی در این کشور حدودا ماهی 600 تا 800 دلار می باشد. دانشجویان این دوره مجوز ده ساعت کار کردن در هفته را دارند و تقریبا 130 تا 150 دلار در هر هفته دریافت می کنند که این مبلغ به هزینه های تحصیل و زندگی شخص کمک می کنند.

تحصیل در دوره کارشناسی ارشد یا فوق لیسانس در نیوزلند

متقاضیان این دوره باید حتما مدرک کارشناسی را داشته باشند به شرط این که سابقه تحصیلی حرفه ای، مقالات قوی و ISI و دارای مدرک زبان آیلتس و تافل را داشته باشند. در صورت وجود این مدارک دانشجویان می توانند برای بورسیه تحصیلی در این کشور اقدام کنند و هزینه تحصیل در این دوره برای دانشجویان تقریبا از 10.000 تا 18.000 دلار می باشد و دانشجویان مجوز کار کردن در هر هفته به مدت 20 ساعت را دارند که تقریبا هر هفته 300 دلار دریافت می کنند و به هزینه های زندگی و تحصیل خود کمک می کنند.

تحصیل در دوره دکترا در نیوزلند

شرایط اعزام دانشجویان به این کشور در دوره دکترا در دانشگاه های این کشور به مدت سه تا شش سال می باشد دانشجویان باید در این دوره دفاع انجام دهند. بابت دریافت پذیرش تحصیلی باید معدل آخرین دوره تحصیلی شما بالای 17 باشد و مدرک زبان آیلتس و تافل را داشته باشند. در دوره دکترا دانشجویان این امکان را دارند که در هفته به مدت 30 ساعت مشغول کار شوند و در هفته 450 دلار دریافت کنند و این مبلغ به آسانی هزینه های تحصیل و زندگی را پوشش دهند.

ویزا تحصیلی نیوزلند

دانشجویان با دریافت ویزای تحصیلی نیوزلند می توانند به صورت موقت در این کشور اقامت داشته باشند و سپس این ویزا را به ویزای کاری تبدیل کنند. در نهایت بعد از مدت زمان چند سال برای اقامت دائم اقدام کنند. دانشجویان بابت هزینه کمتر می توانند از خوابگاه های دانشجویی استفاده کنند و خوابگاه های یک نفره یا دو نفره می باشد. اگر دانشجویان در خوابگاه باشند می تواند خوراک های خوابگاه ها را استفاده کنند که هزینه کمتری بدهند. زندگی در کنار شهروندان این کشور این امکان را به دانشجویان می دهد که با فرهنگ و زندگی در این کشور آشنا شوید و زبان خود را  تقویت کنید.

لیست دانشگاه های با رنکینگ بالا در نیوزلند

  • دانشگاه اوکلند
  • دانشگاه اوتاگو
  • دانشگاه ولینگتون
  • دانشگاه مس

مدارک لازم بابت ویزای تحصیلی نیوزلند

  • ارائه عکس پاسپورتی
  • ارائه کپی و اصل پاسپورت
  • ارائه کپی و اصل شناسنامه
  • ارائه مدرک زبان آیلتس یا تافل
  • ارائه پرینت سه ماه اخر حساب بانکی با بانک مرکزی
  • ارائه گواهی عدم سوء پیشینه

کارشناسان ارشد و حقوقی ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در زمینه ویزای تحصیلی نیوزلند به شما عزیزان به صورت تلفنی و حضوری مشاوره تخصصی ارائه می دهند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *