مهاجرت کاری نروژ

موسسات معتبر کاریابی در نروژ

موسسات معتبر کاریابی در کشور نروژ

اکثر مهاجرانی که میخواهند از طریق کشور نروژ اقدام کنند میتوانند از موسسات کاریابی برای این هدف استفاده کنند. کشور نروژ سالانه و به ویژه در سال 2019 با چشم اندازی بلند مدت متقاضاین مهاجرتی زیادی را در این کشور جذب می کند. از لحاظ سیاست جذب نیروی انسانی کاری، دولت نروژ در هر صنفی اقدامات ویژه ای را برای جذب این نیروها انجام میدهد.برای اقدام به فعالیت های کاری و کسب درآمد از مشاغل موجود در نروژ می توان از طریق موسسات معتبر کاریابی در نروژ اقدام کرد. مقاله پیش رو توسط مشاوران موسسه سفیران سروش سعادت جمع آوری شده است، برای مطالعه بیشتر در رابطه با کار در این کشور می توانید به مقاله  کار در نروژ  رجوع کنید.

شرایط پذیرش موسسات کاریابی در نروژ

متقاضیان و مهاجرانی نیز که در نروژ قصد اقامت از طریق اخذ ویزاهای مختلف ( تحصیلی، سرمایه گذاری، بورسیه و کاری ) دارند برای پرداخت هزینه های زندگی و تحصیلی نیازمند کسب درآمد هستند. بیشتر موسسات کاریابی در کشور نروژ وابسته به دولت این کشور و یا به صورت بین المللی فعالیت می کنند. موسسات کار یابی زیادیدر کشور نروژ سرمایه گذاری میکنند و بیشتر نیروهای مهاجر را جذب  و معرفی می کنند. این موسسات به صورت بین المللی فعالیت کرده و قوانین و شریط کاری مورد نیاز سازمان های دولتی را می شناسند.

شناسیایی متقاضیان انجام می شود و فی مابین سازمان درخواست دهنده و نیروی کار قراردادی یک ساله و یا 6 ماهه بسته می شود. موسسه سفیران سروش سعات با شناسایی موسسات معتبر کاریابی در نروژ و از طریق انتقال این اطلاعات بازار کاری به صورت رایگان با مشاوره تلفنی با هر یک از کارشناسان مجرب و معرفی شما به این موسسات میتوانند راه مهاجرت کاری  در کشور نروژ را برای شما فراهم کنند.

موسسه manpower

این موسسه یکی از موسسات معتبر کاریابی در کشور نروژ می باشد و دفاتر بسیار در برخی از شهرها فعالیت می کنند. موسسه manpowerدر شهرهای میلواکی و شیکاگودارای دو نمایندگیمی باشد. بیش از ۸۰ کشور در سراسر دنیا شعبات manpower، فعالیت های گسترده ای در جذب نیروی کار انجام می دهند. در این موسسه حدود ۳۳۰۰۰ کارمند داخلی و خارجی مشغول به کار می باشند. و در سال ۱۹۶۵ تاسیس شد است. شناسای دفاتر مرکزی در سال 2019 به بیش از 35 شعبه در شهر های اصلی نروژ توسط دولت آن کشور انجام شد.

این موسسه قرارداد های سالانه با سازمان های معتبر بین المللی و دولتی زیادی را برای جذب و معرفی نیروی کار انجام می دهند، از قبیل:  بازاریابی، بهداشت، حمل و نقل، IT، بانکداری، انبار کالا، بیمه، امور مالی وخدمات زمینه هایفعالیت شغلی و کاریسازمان های معتبر کاریابیmanpower: بایگانی، مدیریت اداری،کنترل اسناد، مدیریت پروژه ، ترجمهو . . . . معرفی سایت هایموسسات معتبر کاریابی در نروژ:  www.manpower.no

نکته مهم، موسسات معتبر کاریابی در نروژ ترجیح می دهند در اولویت از نیروهای کاری کشور خود استفاده کنند. در صورت عدم شرکت متقاضیان نروژی در فراخوان جذب نیروی انسانی کاری، سایر کشورها می توانند اقدام کنند. موسسه کاریابی Adecco موسسه Adecco یکی از بهترین موسسات کاریابی بین المللی است که توسط کشور سوئیس در نوروژ تاسیس شده. و یکی از بزرگترین موسسات کاریابی نروژ به حساب می آید که در سال 1996 تاسیس شده. در خود موسسه نیروهای کاری بیشماری را نروژ و کشور های دیگر استخدام می کند و مشغول به کار می شوند.

موسسه کاریابی Omega

موسسه کاریابی  omega واقع در شهر olensvag در سال 2019 بیشترین جذب کننده نیروی کار خارجی بوده. دفاتر مرکزی این موسسه در بسیاری از کشور ها فعالیت دارند از جمله: آمریکا، انگلیس، کانادا، استرالیا و دانمارک می باشد.

موسسه Jonzone

این موسسه نیز مانند سایر موسسات کاریابی در نروژ دارای جایگاه ویژه ای در زمینه جذب و انتقال نیروی انسانی در ازار کار را دارد. از فعالیت های آن می توان به معرفی مهاجران خارجی در بازار ها و سازمان های بین المللی موجود در کشور نروژ اشاره کرد. برای نقل و انتقال در صورت تمایل برای کار در سایر شعبات تحت پوشش خود می توان از این موسسه اقدام کرد.

موسسه Necon

این موسسه یک موسسه کاریابی نیمه دولتی تروژی تاسیس شده در سال 2004 می باشد. مهارجران خارجی بسیاری از طریق این موسسه اقدام و نتایج کاری قابل توجهی کسب کرده اند. این موسسه دارای 280 کارمند فعال در زمینه انعقاد قرارداد های کاری و معرفی متقاضیان در سازمان های نروژ می باشد.

مشاغل مورد نیاز در موسسات کاریابی

در این جا به معرفی مشاغل مورد نیازموسسات معتبر کاریابی در نروژ می پردازیم در خصوص شرکت هایی که در زمینه

 • بانکداری،امور مالی و بیمه فعالیت می کنند.
 • تحصیل و تربیت
 • بازاریابی
 • امورمالی و حسابداری
 • بهداشت
 • انبار کالا،حمل و نقل
 • مشاغل دفتری و اداری
 • ساختار و ساختمان
 • فروش و خدمات

شرایط کاری خاصی برای بیشتر این فعالیت ها وجود دارد. در بخش بانکدار و نگهداری اسناد مالی، دانستن زبان نروژی و تجربه کانل از بانکداری و خوشرفتاری فرد می توان اشاره کرد. در بخش IT  دانستن علوم و مهارت های مدیریت پروژه، بهره برداری، پایگاه داده، آزمون ، توسعه و شبکه لازم می باشد.

مهارت های نرم افزاری

 • Systems development Java/.NET
 • Front-end developmen
 • UNIX/Linux operating, MS server operation
 • Oracle/MSSQL/MySQL database operation and development

در بخش مشاغل اداری نیز به تسلط به نرم افزار های ofiice ابزار های کاری مانند فتوکپی، اسکنر، کامپیوتر و تسلط بر نرم افزار های پروژه ای مدیریتی، ارشیو بندی و اقتصادی را نیازمند است. در بخش انبار داری کالا و صنعت پروژه های حمل و نقل نیز نیاز به راننده کامیون، انبار دار، کارگر تولیدی، کارگر بار انداز و…. دارند. در قسمت رسانه و بازاریابی به مشاغل زیر نیاز است:  مدیران ارتباطات، مشاوران اطلاعات، روزنامه نگاران، ، مشاوران بازاریابی.

برای مطالعه بیشتر در رابطه با اخذ ویزای کار در این کشور می توانید مقاله ( ویزای کار در نروژ ) را در سایت موسسه سفیران سروش سعادت مطالعه نمایید. مشاوران و وکلاء موسسه آمادگی دارند شما را در کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت به نروژ، اخذ تابعیت نروژ، مهاجرت به این کشور از طریق کار و … راهنمایی نمایند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *