مهاجرت کاری بلژیک

ویزای کاری بلژیک

ویزای کاری بلژیک
  • ویزای کاری بلژیک را چگونه دریافت کنیم؟
  • اصول و شرایط ویزای کاری بلژیک چیست؟
  • بهترین و راحت ترین راه برای اخذ ویزای کاری بلژیک کدام راه میباشد؟
  • ویزای کاری بلژیک برای ایرانیان هم امکان پذیر است؟
  • مدت زمان ویزای کاری بلژیک چند سال است؟
  • این امکان وجود دارد که ویزای کاری بلژیک را به ویزای دائم تبدیل کرد؟

شرایط اقتصادی بلژیک ،هزینه های زندگی در بلژیک و …. شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر به موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید و ما با تجربه درخشان در این زمینه به شما اطلاعات لازم را میدهیم و شما درک بهتر انتخاب خواهید کرد و کارشناسان ارشد ما با بررسی شرایط شما بهترین راه را برای شما پیشنهاد می کنند.

 شرایط ویزای کاری بلژیک

یکی از راه های مهاجرت ،از طریق کار میتوانید مهاجرت کنید و یا در بلژیک از طریق سرمایه گذاری اقدام کنید. پایتخت کشور بلژیک شهر بروکسل میباشد که شهری بسیار زیبا و بزرگ میباشد واکثرا اصول و شرایط کاری به نسبت به شهر های دیگر بلژیک بهتر است.زبان کشور بلژیک :زبان فرانسوی ،زبان هلندی،زبان آلمانی و زبان انگلیسی صحبت میکنند. اگر شما تمایل دارید که در مورد ویزای کاری بلژیک و اقامت کاری این کشور را بدانید باید پاسخ سوالاتی که در بالا ذکر شده است را بدانید و اگر پاسخ سوالی را نمیدانید بهتر است در این مقاله را با شرایط اقتصادی و کاری بلژیک و راه های دریافت ویزای کاری بلژیک آشنا شوید.

اصول و شرایط اقتصادی بلژیک

اصلی ترین مراکز صنعتی در دنیا در کشور بلژیک میباشد ،ناحیه هایی که کشور های آلمان ،فرانسه،هلند،لوکزامبورگ را شامل میشود.یکی از مزیت های کشور بلژیک این است که اقتصاد این کشور ثابت است و همچنین از ثبات سیاسی هم برخوردار است .یکی دیگر از مزیت های این کشور سیستم مالیاتی است که از مالیات های زیاد برای سرمایه گذاران و صاحبان شرکت ها معاف هستند و از دیگر مردمان مالیات کمتری دریافت میشود.شهر های که از لحاظ صنعت قطب های کشو بلژیک به حساب می آیند شارلوآ و لیژ میباشد کسانی که در شرکت های صنعتی مشغول به کار هستند به این دو شهر نگاه ویژه ای دارند.

شهر بروکسل پایتخت این کشور گرانترین شهر دنیا حساب می آید ولی هزینه های زندگی در بلزیک با کشور های دیگر اروپایی نسبتا یکی میباشد و حقوق و دستمزد یک ماه شهروند بلژیک متفاوت است اما اغلب حدود 2000 تا 4000 یورو میباشد و از سمت دیگر هزینه های یک ماهه زندگی برای یک نفر در کشور بلژیک بین 600 تا 800 یورو میباشد و فرد میتواند مبلغ زیادی را به عنوان پس انداز جمع آوری کند.

 

راه های دریافت ویزای کاری بلژیک

یکی از راه های مهاجرت به این کشور از طریق ویزای کاری بلژیک میباشد و در نهایت به اقامت دائم در بلژیک می رسید.این امکان وجود دارد که ویزای کاری بلژیک را به اقامت دائم بلژیک تبدیل کنیم و این پروسه نسبت به کشورهایی اروپایی دیگر سریعتر میباشد و در کسانی که موفق شدند و ویزای کاری بلژیک را دریافت کردند بعد از سه سال در بلژیک به کار مشغول بودند این امکان را دارند که برای اقامت دائم بلژیک اقدام کنند.

کشور بلژیک یکی از کشور های اروپایی میباشد شرایط دریافت ویزای کاری کشور های اروپایی با دریافت ویزای کاری بلژیک یکسان میباشد یعنی برای دریافت ویزای کاری بلژیک میبایست کار فرمای بلژیک دعوت نامه کاری ارائه دهد و بعد از اخذ ویزای جست و جوی کار موفق به کسب و کار شده باشد که در ادامه مقاله هر دو مورد را به طور کامل توضیح خواهیم داد.

کار فرما باید به مقامات ذی صلاح بلژیکی اثبات کند که شرکت و بنگاه اقتصادیش به سود دهی رسیده است و شرایط لازم برای کارگر جدید دارد و میخواهد نیرو جدید استخدام کند که باید الولیت های استخدام را در کشور بلژیک رعایت کند اول باید شهروندان بلژیک (کسانی که تابعیت بلژیک را دارند) و بعد از آن شهروندان کشور های اروپایی و در آخر شهروندان غیر کشورهای اروپایی را استخدام کند.

کار فرما باید به مدت 3 ماه در کل کشور بلژیک تبلغ و آگهی استخدام بدهند و در این مدت شخص تابعیت بلژیک را دارد با شرایط آگهی و تبلیغ پیدا شود و شغل مد نظر را دوست داشته باشد و کار فرما شخص را استخدام کند در غیر این صورت کار فرما باید به مدت 3 ماه کل کشور های اروپایی آگهی و تبلیغ استخدام دهد. در این صورت اگر شخصی در کشور اروپایی برای کار مورد نظر پیدا شد و همه شرایط را داشت کارفرما باید شخص را استخدام کند ولی اگر شخصی پیدا نشد با مجوز از اداره مهاجرت بلژیک برای شما دعوت نامه کاری ارسال میکند و بعد از اخذ دعوت نامه باید از راه سفارت بلژیک برای دریافت ویزای کاری بلژیک اقدامات لازم را انجام دهند.

دریافت ویزای کاری بلژیک با توجه به این شرایط شما به این فکر انداخته است که امکان پذیر نیست و بعد از منتشر شدن آگهی و تبلیغ در بلژیک و کشور های اروپایی متقاضی که شرایط لازم را دارند و کار برای استخدام شما صورت نمگیرد .در ضمن اگر کار فرما شمارا بشناسد و میتواند شما را استخدام کند.

ویزای تحصیلی بلژیک 

برخی از افراد به جای ویزای کاری بلژیک ،ویزای تحصیلی این کشور را میگیرند و بعد از اتمام تحصیل شان با یک کارفرما آشنا میشوند و از شخص تقاضای استخدام میکند و در این صورت میتوانند ویزای تحصیلی خود را به ویزای کاری بلژیک تبدیل کنند. یکی دیگر از راه های مهاجرت برای ویزای کاری بلژیک ،ویزای جستجو کار در بلژیک میباشد که این نوع ویزا به صورت شش ماهه میباشد یعنی بعد از اخذ این ویزای شما به مدت شش ماه فرصت دارید که در کشور بلژیک کار مورد نظر خود را پیدا کنید و اگر کار خود را پیدا کردید و استخدام شدید ویزای جستجو کار شما به ویزای کاری بلژیک تبدیل میشود و در غیر این صورت باید از کشور بلژیک را خارج شوید و در نهایت از ویزای کاری بلژیک محروم شده اید.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس بگیرید و از کارشناسان ارشد ما در این زمینه کمک بخواهید و موسسه ما از ابتدا پروسه تا آخر پروسه در کنار شما خواهند بود و شما را یاری میکنند.

Related Posts

2 دیدگاه برای “ویزای کاری بلژیک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *