مهاجرت تحصیلی انگلستان

معرفی دانشگاه کاونتری انگلیس

معرفی دانشگاه کاونتری انگلیس

دانشگاه کاونتری انگلیس با سرمایه گذاری های بزرگ در سال های گذشته، به طور چشم گیری پیشرفت کرده است. این دانشگاه هم اکنون از برترین دانشگاه های انگلستان محسوب می شود.

درباره کشور پادشاهی انگلستان

انگلستان کشوری اروپایی می باشد که همسایه های آن در قسمت غربی ولز و در بخش شمالی این کشور اسکاتلند می باشند. انگلستان یکی از اعضای اتحادیه پادشاهی می باشد که پایتخت آن لندن نام دارد. جمعیت این کشور تقریبا به شصت و پنج میلیون نفر می رسد. واحد پول انگلیس پوند می باشد. این کشور در رشته های مختلف ورزش از اواخر قرن نوزدهم تا کنون پیشرفت چشمگیری داشته است. منچستر، لیورپول و شفیلد از شهر های مهم انگلستان هستند.

این کشور به دلیل داشتن جاذبه های توریستی طبیعی، مانند سواحل و جنگل های زیبا، آب و هوای بسیار خوب و داشتن فرهنگ و تاریخ معاصر و کلیسا ها و همچنین رود معروف تایمز که از وسط پایتخت انگلستان عبور می کند باعث جذب توریست های زیادی شده است. انگلستان در بین قدرت های تجاری و بازرگانی جهان قرار دارد و از نظر تولیدات، صادرات و صنایع مختلف یکی از پنج کشور برتر دنیا می باشد. زبان اصلی این کشور انگلیسی می باشد که لهجه ی خاص خودش را دارد و با زبان انگلیسی آمریکایی بسیار متفاوت می باشد.

کار پس از تحصیل در انگلستان

اگر به فکر کار پس از تحصیل در انگلستان هستید، لازم به ذکر است که شما باید گواهی سکونت در این کشور و روادید کاری مورد نظر خود را دریافت کنید. روادید شما بستگی به کاری که انجام می دهید دارد. همچنین رشته ی تحصیلی دانشگاهی شما و توانایی ها و مهارت شما تاثیر زیادی در پیدا  کردن شغل مناسب و مورد نظر شما دارد. شما باید بر اساس علاقه ی خود رشته ی دانشگاهی انتخاب کنید و پس از فارق التحصیل شدن، کار مربوط به این رشته را پیدا کنید.

اکثر والدین به فکر این می باشند که فرزندشان آینده ی تحصیلی موفقی داشته باشد و در مورد انتخاب دانشگاه و کالج های خوب و معتبر بسیار حساس هستند. قابل ذکر است که اگر میخواهید فرزند شما در انگلستان به موفقیت تحصیلی برسد، ابی یکی از بهترین گزینه ها می باشد که در سطح جهانی اعتبار دارد. بسیاری از متقاضیان به فکر مخارج تحصیل در دانشگاه و دانشکده های انگلستان می باشند و مخارج دوره های پایه و سال های دوم و سوم تحصیلی نگرانی آن ها را بیشتر می کند.

کالج ابی

کالج ابی، پشتیبان بسیار خوبی از محصلان می باشد. اگر متقاضی در آزمون های دوره ی اول نوره ی قبولی نگیرد، باز هم شانس رفتن به بهترین دانشگاه های جهان را دارد. متقاضیانی که در کالج ابی درس می خوانند، موفق به ورود به دانشگاه های عالی در سطح جهانی در رشته ی دندان پزشکی جهان خواهند شد.

برای کسانی که از کالج ابی فارغ التحصیل شده اند و شرایط لازم برای ورود به دانشگاه های انگلستان را ندارند، این امکان وجود دارد که به دیگر کشورهای جهان سفر کنند و برای ادامه ی دوره ی تحصیلی خود در دانشگاه های معتبر آن کشور اقدام کنند. یکی از این دانشگاه ها، دانشگاه معتبر مدیکال پراگ در کشور جمهوری چک می باشد که از پنج دانشگاه برتر جهان محسوب می شود. همچنین مرکز علوم و بهداشت که با صرف هزینه  ۶۰ میلیون پوند تاسیس شده، از سال 1396 مقصد دانشجویان بسیاری می باشد.

تاریحچه

در سال 1395، شعبه ی دانشگاه کاونتری در اسکاربورگ تاسیس شد و دانشجویان زیادی برای تحصیل به این دانشگاه رفتند. در آینده، شعبه دانشگاه کاونتری در بندر یورک‌شیر شمالی تاسیس خواهد شد. دانشگاه کاونتری انگلیس،به طور سه سال متوالی عنوان بهترین دانشگاه تاسیس شده از سال 1372 را به خود اختصاص داده است و در حال حاضر نیز از با کیفیت ترین دانشگاه های جهان به شمار می رود. در کشور انگلستان، دانشگاه کاونتری بین سه دانشگاه برتر کشور قرار دارد و همچنان در راه پیشرفت و توسعه ی کسفست تدریس و دانشگاه خود می کوشد.

شرایط و شهریه دانشگاه کاونتری انگلیس

  • سقف شهریه این دانشگاه نه هزار یورو می باشد.
  • این دانشگاه برای دانشجویان بین المللی و افرادی که مشغول به کار هستند مناسب است.
  • در سال 1394، ورودی های کارشناسی این دانشگاه به دلیل بالا بودن کیفیت تحصیل و سطح دانشگاه کاونتری به طور چشمگیری افزایش یافت.
  • مرکز نگارش دانشگاه کاونتری انگلیس به دانشجویان خود کمک می کند تا مقاله ها و پایان نامه ها را به خوبی به پایان برسانند.
  • دانشگاه کاونتری، برای افزایش کیفیت تدریس، نیمی از رشته های دانشگاه را حذف کرده و بر روی سایر رشته ها تمرکز بیشتری دارد.
  • این دانشگاه به صورت آنلاین پشتیبانی 24 ساعته دارد.

دانشگاه کاونتری انگلیس، دانشجویان خود را در راه کسب مهارت برای یافتن شغل مورد نظر در آینده یاری می کند. نام این امر “سیستم ادونتیج” می باشد و باعث بالا رفتن سطح دانش متقاضیان در رشته ی مورد نظر می شود. این دانشگاه به دانشجو های خود کمک می کند تا کسب و کاری را راه اندازی و آن را ارتقاع دهند. این دانشگاه قدمت 175 ساله دارد؛ در سال 1221 تاسیس شد و تا کنون اقدام های زیادی برای نو سازی مناطق مختلف این دانشگاه شده است. یکی از برنامه های نو سازی این دانشگاه، تاسیس کتابخانه می باشد که 20 میلیون پوند هزینه ی این کار می شود.

همچنین 55 میلیون پوند برای تاسیس ساختمان جدید تحصیلی و آزمایشگاه برای دانشجویان مقطع کارشناسی و فوق لیسانس خرج خواهد شد. این دانشگاه برای بهبود کیفیت تدریس، تحقیقات و ساختمان های پردیس های جدید، 100 میلیون پوند هزینه خواهد کرد.

ساختمان مهندسی این دانشگاه ( به ارزش 55 میلیون پوند )

  • شش سال پیش تاسیس شد
  • جت عمود پرواز کامل هریر
  • تونل باد
  • شبیه ساز پرواز

افتتاح ساختمان های هاب و مهندسی، 160 میلیون پوند هزینه داشت. این ساختمان های رتبه ی عالی کسب کردند. در منطقه دانشگاه کاونتری، موتورخانه و ساختمان هنر و نمایش وجود دارد که در سال 1910 ساخته شده اند. پارک فناوری دانشگاه در قسمت جنوبی منطقه دانشگاهی قرار دارد. کسانی که از این پارک محافظت می کنند و از اعضای کارکنان این پارک می باشند، از طرف دانشگاه حمایت می شوتد و اجازه دارند از کتابخانه استفاده کنند..

پردیس لندن

این پردیس در سال 1389 در خیابان میدلسکس شهر لندن تاسیس شد. پلاک این پردیس 109-117 می باشد که در 100 مایلی جنوب شرقی کاونتری واقع شده است. ساخت این پردیس باعث جذب دانشجویان بسیاری از سراسر جهان شد. پردیس لندن به دلیل داشتن کیفیت بالای تحصیلی در بین دانشگاه های دیگر، در جهان مطرح می باشد و از بهترین دانشگاه های دنیا می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *