مهاجرت به کشور مالتا

بررسی راه های مهاجرت به مالتا

بررسی راه های مهاجرت به مالتا به چند بخش تقسیم می شود و متقاضیانی که می خواهند به کشور مالتا مهاجرت کنند باید در نظر داشته باشند که داشتن اطلاعات کافی درباره راه های مهاجرت به مالتا و بررسی راه های مهاجرت به مالتا امری ضروری می باشد و شما عزیزان و هموطنان گرامی می توانید برای مطلع شدن از شرایط مهاجرت به کشور مالتا و بررسی راه های مهاجرت به مالتا با هماهنگی های قبلی به دفتر موسسه سفیران سروش سعادت مراجعه کنند و با شرکت در جلسات مشاوره با مشاوران و کارشناسان ما از راه های مهاجرت به کشور مالتا آگاه شوند.

کشور مالتا به دلیل داشتن سواحل بسیار زیبا و جاذبه های گردشگری بسیار به عنوان بهشت اروپایی شناخته می شود و هر ساله افراد زیادی برای سپری کردن اوقات فراغت خود به کشور مالتا سفر میکنند. کشور زیبای مالتا از چندین جزیره ی کوچک در بخش میانی دریای مدیترانه تشکیل شده است و در بخش جنوبی قاره ی اروپای قرار گرفته است.

مهاجرت به کشور مالتا از راه های مختلفی امکان پذیر می باشد و هر ساله متقاضیان زیادی برای ادامه ی تحصیل در دانشگاه های کشور مالتا، سرمایه گذاری و تاسیس کمپانی در کشور مالتا، ورود به بازار کار مالتا و یا سایر موارد به کشور مالتا مهاجرت می کنند. در این نوشتار متخصصان و کارشناسان ما به بررسی راه های مهاجرت به مالتا می پردازند و شما عزیزان با خواندن این مقاله می توانید از شرایط مهاجرت به کشور مالتا آگاه و مطلع شوید.

مهاجرت به کشور مالتا

کشور مالتا در صنعت توریسم پیشرفت زیادی کرده است و سالانه گردشگران زیادی به کشور مالتا سفر می کنند تا از مناظر طبیعی و جاذبه های گردشگری و همچنین سواحل زیبای این کشور لذت ببرند. علاوه بر گردشگران، افراد زیادی برای کسب اقامت مالتا با اهداف مختلف به این کشور مهاجرت می کنند و لازم به ذکر است که مهاجرت به کشور مالتا و کسب تابعیت و اقامت این کشور با موارد مثبت بسیاری همراه می باشد و این موارد به چند بخش تقسیم می شوند:

  • امکان سفر به کشور های حوزه شنگم بدون نیاز به مجوز.
  • کم بودن هزینه های تحصیل و زندگی و اقامت در کشور مالتل.
  • وجود شرایط جغرافیایی و آب و هوایی بسیار عالی.
  • امکان تحصیل به زبان انگلیسی در دوره های مختلف.
  • دریافت تابعیت و گذرنامه کشور مالتا با سپری کردن دوره ی مشخص در این کشور.

مهاجرت به کشور مالتا از راه های مختلفی امکان پذیر می باشد و متقاضیان برای مهاجرت به کشور مالتا می توانند یکی از راه های زیر را انتخاب کنند:

  • مهاجرت به کشور مالتا برای ادامه ی تحصیل.
  • مهاجرت به کشور مالتا جهت کار.
  • مهاجرت به کشور مالتا برای ازدواج.
  • مهاجرت به کشور مالتا برای سرمایه گذاری در زمینه های مختلف.

کارشناسان ما در موسسه حقوقی و مهاجرتی سفیران سروش سعادت در بخش بعدی این نوشتار به بررسی راه های مهاجرت به مالتا می پردازند و شما عزیزان و هموطنان گرامی می توانید برای مطلع شدن از روش های مهاجرت به کشور مالتا با ما همراه باشید.

تحصیل در کشور مالتا

در سال های اخیر، دولت کشور مالتا در زمینه های آموزشی و دانشگاهی سرمایه گذاری های مفیدی انجام داده است و این امر باعث شده است تا شرایط تحصیل در دانشگاه های کشور مالتا و به طور کلی سطح دانشگاه های این کشور به طور چشمگیری بالا رود.

با بالا رفتن سطح دانشگاه ها و مراکز تحصیلی کشور مالتا، هر ساله دانشجویان زیادی برای تحصیل به این کشور زیبا مهاجرت می کنند و متقاضیان می توانند برای تحصیل در دانشگاه های کشور مالتا در سه دوره ی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا اقدام کنند. لازم به ذکر است که دانشجویان زیادی برای تحصیل در دوره های پزشکی و دندانپزشکی نیز به کشور مالتا مهاجرت می کنند. برای ورود به دانشگاه های کشور مالتا، متقاضیان باید مدارک تحصیلی اخذ شده خود را ارائه دهند. علاوه بر مدارک تحصیلی، متقاضیان باید مدرک زبان انگلیسی داشته باشند.

دانشجویانی که مدرک زبان انگلیسی ندارند، می توانند قبل از ورود به دانشگاه مورد نظر، در دوره های مربوطه شرکت کنند و به یاد داشته باشید که هزینه ی این دوره ها از سه الی چهار هزار یورو میباشد. مشاوران موسسه سفیران سروش سعادت به هموطنان عزیز توصیه می کنند تا برای ورود به دانشگاه های مالتا، مدرک زبان خود را در کشور خود کسب کنند؛ زیرا این امر باعث آسان تر شدن پروسه ی دریافت ویزای تحصیلی در مالتا و پذیرش در دانشگاه مورد نظر میشود. هزینه تحصیل در دانشگاه های مالتا به طور میانگین از چهار الی شش هزار یورو در سال می باشد.

کسب روادید کاری مالتا

برای کسب روادید کاری کشور مالتا، مانند اکثر کشور های اروپایی، متقاضیان باید از یک کمپانی معتبر و یا کارفرمای کمپانی معتبر پیشنهاد کاری داشته باشند. برای تایید پیشنهاد کاری، کارفرمای متقاضی باید شغل مورد نظر را در کشور مالتا و اروپای آگهی کند و در صورتی که نیروی کار داخلی پیدا نشد، کارفرما می تواند با متقاضی خارجی قرارداد رسمی عقد کند.

متقاضی برای کسب روادید کاری کشور مالتا باید ثابت کند که توان مالی مورد نیاز برای سکونت در کشور مالتا (شش ماه نخست) را دارد و می تواند تمام هزینه های مربوطه را پرداخت کند. روادید کاری کشور مالتا اعتبار محدودی دارند و متقاضیان بعد از اتمام اعتبار مجوز کاری خود می توانند با پرداخت هزینه های مربوطه و همچنین ارائه مدارک مورد نیاز، مجوز خود را تمدید کنند و سپس بعد از چند سال زندگی در کشور مالتا، اقامت مالتا را به راحتی اخذ کنند و ساکن این کشور شوند. شما می توانید با کمک کارشناسان و متخصصان ما در موسسه حقوقی و مهاجرتی سفیران سروش سعادت اقدام به بررسی راه های مهاجرت به مالتا و همچنین بررسی راه های مهاجرت به سایر کشور های اروپایی را انجام دهید.

ازدواج در کشور مالتا

یکی از راه هایی که متقضیان خارجی برای مهاجرت به کشور مالتا و همچنین کسب اقامت و تابعیت و پاسپورت این کشور انتخاب می کنند، ازدواج با یک فرد اهل مالتا می باشد. متقاضیان خارجی می توانند با ازدواج با افرادی که اهل مالتا هستند، تابع و مقیم این کشور اروپایی شوند؛ اما لازم به ذکر است که کسب تابعیت و اقامت به صورت مستقیم انجام نمی شود و متقاضیان باید حداقل پنج سال زندگی مشترک با همسر خود داشته باشند تا بتوانند موفق به کسب پاسپورت و گواهی اقامت در کشور مالتا شوند.

جهت به دنیا آوردن فرزند در کشور مالتا و اخذ اقامت و تابعیت این کشور از این طریق، متقاضیان باید در نظر داشته باشند که این امر بر اساس معیار خون انجام می شود؛ یعنی در صورتی متقاضیان می توانند از طریق تولد فرزند تابعیت و اقامت کشور مالتا را کسب کنند که حداقل یکی از والدین (پدر و یا مادر) اهل کشور مالتا باشد.

سرمایه گذاری و تاسیس کمپانی در مالتا

یکی دیگر راه هایی که موجب کسب اقامت و تابعیت کشور مالتا می شود و متقاضیان برای مهاجرت به کشور مالتا از آن استفاده می کنند، سرمایه گذاری و تاسیس کمپانی در کشور مالتا می باشد. متقاضیانی که قصد دارند در کشور مالتا سرمایه گذاری کنند، باید حداقل دویست و پنجاه هزار یورو سرمایه داشته باشند و این مبلغ را بیش از پنج سال در زمینه های مختلف در کشور مالتا سرمایه گذاری کنند.

متقاضیان می توانند با تاسیس کمپانی در کشور مالتا بعد از پنج سال اقامت و تابعیت این کشور را بدست بیاورند و به یاد داشته باشید که افرادی که اقدام به سرمایه گذاری و تاسیس کمپانی در مالتا می کنند باید توان کافی برای پرداخت هزینه های مربوطه مانند مالیات و یا حقوق کارکنان را داشته باشند. همچنین افرادی که اقدام به خرید ملک و یا خانه در کشور مالتا می کنند می توانند بعد از گذشت پنج سال گواهی اقامت کشور مالتا را کسب کنند.

نتیجه ی کلی

در این نوشتار متخصصان موسسه سفیران سروش سعادت به بررسی راه های مهاجرت به مالتا پرداختند و متقاضیانی که قصد دارند به کشور مالتا مهاجرت کنند می توانند برای انجام امور پرونده ی مهاجرتی خود با هماهنگی های قبلی به دفتر موسسه مراجعه کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *