مهاجرت به کانادا
صفحه اصلی » کشورها » مجارستان » اقامت مجارستان

اقامت مجارستاناز میان برنامه های مختلف اقامت اروپا، کشور مجارستان بهترین و ارزانترین روش کسب اقامت از طریق سرمایه گذاری را ارایه می نماید. مجارستان عضو اتحادیه اروپا و شینگن می باشد  و کسانی که اقامت این کشور را کسب نمایند می توانند در حوضه اروپا به راحتی و بدون ویزا سفر و اقامت داشته باشند. مجارستان بعنوان بزرگترین مرکز توریستی منطقه و جذاب ترین کشور توریستی می باشد. متقاضیان از مزایای قابل توجه ذیل برخوردار خواهند شداین برنامه در سال 2018 تغییراتی نموده که این تغییرات به شرح زیر می باشد:

اقامت مجارستان

در حال حاضر پرطرفدارترین روش کسب اقامت اروپا به دلیل امنیت و بازگشت سرمایه گذاری و همچنین مدت زمان بررسی پرونده روش اخذ اقامت مجارستان می باشد

 

مزایای اقدام از این روش:

 

سرمایه گذاری با مبلغ بالا نیاز نمی باشد

مبلغ سرمایه گذاری قابل بازگشت می باشد و هیچ ریسک کم شدن مبلغ سرمایه گذاری وجود ندارد.

سریع بودن روند بررسی پرونده( حدود یک ماه)  و دریافت کارت اقامت

دریافت کارت اقامت دائم، 6 ماه پس از دریافت کارت موقت

امکان تحصیل، کار و تجارت  آسان در این کشور و اروپا

مدرک تحصیلی لازم نمی باشد

شرط سرمایه گذاری ندارد و انجام مصاحبه احتمالی می باشد

شرط زبان ندارد

شرایط سرمایه گذاری

 

خرید اوراق قرضه بانکی به  مبلغ 300 هزار یورو  و ارایه به دولت به عنوان سرمایه گذاری  تحت قرارداد یکی از موسسات معتبر بانکی به  مدت 5 سال  مبلغ 300 هزار یورو سپرده کاملا معتبر و امن بوده و از طرف دولت محافظت خواهد شد تا زمان بازگشت پول که 5 سال می باشد و مبلغ 300 هزار یورو پس از مدت 5 سال بدون هیچ  سود بانکی به متقاضی استرداد خواهد شد.

 

شرایط متقاضی به مدت یک هفته پس از ارسال مدارک مالی  جهت اطمینان از قانونی بودن سرمایه در مجارستان بررسی خواهد شد و چنانچه نیاز به مصاحبه نباشد پس از مدت یک ماه سرمایه گذاری انجام خواهد شد و بلافاصله پس از انجام سرمایه گذاری کارت اقامت موقت 6 ماه متقاضی و همراهام صادر خواهد شد وکه پس از مدت 6 ماه این کارت اقامت به کارت دایمی تبدیل خواهد شد.متقاضی پس  ازمدت 8 سال میتواند جهت پاسپورت مجارستان اقدام نماید در حالیکه در این مدت میتواند آزادانه در کل منطقه شینگن و اروپا سفر نماید.

 

هزینه های دولتی اقدام از این روش شامل هزینه های بررسی پرونده بصورت زیر می باشد:

 

هزینه بررسی پرونده:55000 تا 65000 یورو

 

مراحل اخذ اقامت دائم مجارستان:

  • متقاضی با سازمان ما و بانک ارتون کپیتال مجارستان عقد قرارداد می‌نماید
    تحویل مدارک شناسایی و کار‌شناسی اموال به سفارت مجارستان در تهران
  • پرداخت مبلغ ۶۰۰۰۰ یورو به بانک ارتون کپیتال بابت هزینه‌های سرمایه گذاری و حق الوکاله
  • پرداخت مبلغ ۳۰۰۰۰۰ یورو به دولت مجارستان بعد از قبولی مرحله اول
  • بعد از انجام امور مربوط به سرمایه گذاری مدارک متقاضی به سفارت مجارستان در ایران ارسال خواهد شد و آن‌ها ظرف یک ماه بعد از انجام چک امنیتی و آزمایش‌های پزشکی‌ برای متقاضی و همراهان یک اقامت موقت صادر خواهند کرد که با آن توانایی مسافرت به شینگن را نیز خواهند داشت.
  • متقاضی باید ظرف ۶ ماه از دریافت اقامت موقت وارد مجارستان شود و اقامت دائم را دریافت نماید
  • بعد از ۵ سال از تاریخ سرمایه گذاری، تقاضای عودت مبلغ سرمایه گذاری را خواهید نمود و مبلغ ۳۰۰۰۰۰ یورو به شما عودت داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *