مهاجرت تحصیلی کره جنوبی

کار ضمن تحصیل در کره جنوبی

در صورتی که شما هم علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتری در رابطه با شرایط کار ضمن تحصیل در کره جنوبی هستید با مطالعه نمودن این مقاله و هم چنین مراجعه نمودن به سایر مقالات موجود در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به اطلاعات جامع و کاملی دست یابید.
در حال حاضر میزان بیکاری در کره جنوبی بسیار پایین است و وضعیت اقتصادی  این کشور به طور پیوسته رشد کرده است، و در حال حاضر این کشور انتخاب خوبی برای کار کردن می باشد.

هم چنین بازار کاردر کره جنوبی علاقه مندان زیادی از متقاضیان کار ضمن تحصیل در کره جنوبی را به خود جذب کرده است.

لذا این مهم است که تحقیقات خود را قبل از انجام کار و برای یافتن محل کار انجام دهند.
اما متقاضیان تا زمانی که موفق شوند مدرک  لازم یک کره ای را دریافت کرده باشند  و  به زبان این کشور مسلط باشند می توانند  در شغل های بین المللی  مشغول به کار شوند.

شرایط کار کردن یک دانشجوی خارجی در کره جنوبی

اگر متقاضیان کار ضمن تحصیل در کره جنوبی بخواهند در دوران تحصیلی خود  در کره جنوبی به طور نیمه وقت کار کنند، می توانند در طول دوران تحصیلی  خود حداکثر  به میزان بیست ساعت در  طول هفته کار کند  البته این اشخاص می توانند  به صورت نامحدود را در زمان تعطیلات خود  به اشتغال بپردازند. البته شرط لازم برای این فرایند داشتن ویزای تحصیلی دانشجوی خارجی می باشد.

شرایط کار دانشجوی خارجی پس از فارغ التحصیلی در کره جنوبی

متقاضیان کار ضمن تحصیل در کره جنوبی فقط پس از فارغ التحصیل شدن می توانندبه صورت  تمام وقت در کره جنوبی مشغول به کار  شوند اگر این اشخاص دارای ویزای اساتید باشند یا یک مدرک کارشناسی ارشد در رشته های علوم انسانی از دانشگاه کره داشته باشند.م یتوانند برای دریافت ویزای کار کره جنوبی اقدام نمایند.

اگر فارغ التحصیلان هیچ کدام از موارد ذکر شده در بالا را نداشته باشند  این موضوع منجر به دشوار  شدن کار در محل تحصیلی این اشخاص  می شود.
متقاضیان کار ضمن تحصیل در کره جنوبی ملزم به استفاده نمودن از کلیه فرصت های شغلی در طول تحصیلات خود در کره جنوبی می باشند.
متقاضیان با مسلط بودن به زبان این کشور می توانند برای اشتغال در این کشور و هم چنین سرمایه گذاری دارای ارتباط خوبی با بازار کار این کشور باشند.

به صورت کلی می توان گفت که آموزش زبان  انگلیسی می تواند از جمله فرصت های  شغلی پاره وقت  و مناسب در این کشور می باشد چرا که این شغل نسبت به سایر مشاغل  پاره وقت در کره جنوبی دارای در آمد بیشتری می باشد.

برنامه های کار ضمن تحصیل در کره جنوبی در مقطع کارشناسی

دانشگاه یونسی کره جنوبی اقدام به ارائه یک برنامه کارآموزی تابستانی در این کشور کرده وظیفه دانشجویان این دانشگاه  هماهنگ نمودن جهانی شرکت های موجو در شهر سئول  با بزرگترین شرکت های جهانی می باشد.

اغلب دانشجویان این دانشگاه دارای فعالیت های فرهنگی گسترده و فرصت های شغلی در دسترس می باشند. هم چنین  این دانشگاه دارای یک هیئت مدیره می باشد که به صورت رایگان اقدام به ارائه خدماتی می کند.

لازم به ذکر می باشد که این دانشگاه دارای امکانات آموزشی و یا فرصت های پاره وقت شغلی  و هم چنین برنامه های کارآموزی است.

برنامه های کار ضمن تحصیل در کره جنوبی در دوره های دانشگاهی

دانشگاه های بزرگ این کشور به طور معمول در ماه سپتامبر – اکتبر اقدام به ثبت نام نمودن از متقاضیان کار ضمن تحصیل در کره جنوبی می کند این اشخاص ملزم می باشند که تحقیقات خود را  نسبت به زمان و تاریخ ثبت نام انجام دهند.

این موضوع می تواند فرصتی عالی برای این اشخاص باشد  که به طور مستقیم با کارکنان مشاغل این کشور صحبت کنند و یا در مورد این که آیا آنها فرصت های کارآموزی بین المللی داشته اند صحبت کنند.

بیان این نکته حائز اهمیت می باشد که یک نمایشگاه بزرگ سالانه در کنفرانس مشترک با دانشجویان خارجی برگزار می شود.

مسائل مربوط به ویزا کار ضمن تحصیل در کره جنوبی

واضح ترین مسئله ای که ممکن است در پیدا کردن فرایند کارآموزی  متقاضیان کار ضمن تحصیل در کره جنوبی را تحت تاثیر قرار دهد وضعیت ویزای این اشخاص است. چرا که شرکت های کره ای بعید است که ویزای خود را فقط برای یک کارآموزی حمایت کنند. این گونه ویزا به این اشخاص امکان تحصیل و کار برای یک سال را می دهد.

هم چنین دانشجویان رشته زبان این کشور در مورد ویزای D4 می توانند به میزان 20 ساعت در هفته کار کنند، اما این اشخاص تنها پس از 6 ماه مجاز به درخواست این مجوز اضافی می باشند.

این اشخاص باید به طور خاص برای کسب نمودن اجازه برای کار درخواست کنند، معمولا این اشخاص برای این درخواست  نیاز به یک کارفرمای دارای شرایط باشند دارد که فرم  مربوطه امضا کنند. ویزای دانشجویی D2 به تمام دانشجویان دانشگاه داده می شود. هم چنین این ویزا دارای  شرایط ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی برای کار در کره  می باشند.

بسیاری از فارغ التحصیلان کره جنوبی که به دنبال اولین کار خود در این کشور می باشند با دریافت نمودن یک ویزای مناسب  دارای مشکل می باشند اکثر خارجیانی که در کره کار می کنند  می توانند برای دریافت ویزای E7  اقدام نمایند.

این ویزا اجازه می دهد تا شرکت ها ی این کشور  در راستای حمایت نمودن از کارگران خارجی و برای کار در شرکت های خود تلاش نمایند.

با این حال، مقررات این ویزا بر اساس دلایلی است که  متقاضیان کار ضمن تحصیل در کره جنوبی (به عنوان غیر کره ای) می توانند برای کسب مهارت و تجربه ای  بی نظیر در این کشور اقدام نمایند که یک کره ای نتواند در این زمینه ها به فعالیت بپردازد. این یک مسئاله  حائز اهمیت است که  دلیل اصلی آن کم بود اشتغال جوانان کره جنوبی می باشد.

به عنوان مثال برای واجد شرایط بودن دریافت ویزای E7  متقاضیان  باید مدرک و تجربه کاری در یک رشته خاص داشته باشند.

با توج با اتمام مقاله کار ضمن تحصیل در کره جنوبی چناچه شما هم علاقه مند به کارکردن در این کشور هستید با  مراجعه نمودن یه سایر مقالات موجود در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت نظیر (بورسیه تحصیلی در کره جنوبی) و یا (کار در کره جنوبی) به اطلاعات جامعی دست یابید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *