مهاجرت به کانادا
صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده » مهاجرت به اسلوونی

مهاجرت به اسلوونیاین کشور یک کشور پیشرفته می باشد که مورد توجه سرمایه گذاران بین المللی قرار دارد و توجه مهاجران را به خود بیشتر از بیش جلب کرده است.موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت ابتدا شرایط شما را بررسی می کنند سپس به شما بهترین راه مهاجرت به اسلوونی  را پیشنهاد می کنند. و از اول تا آخر همراه شما سروران هستیم.

درباره کشور اسلوونی

این کشور با کشور ایتالیا، اتریش و مجارستان هم مرز می باشد. این کشور علاوه بر این که عضور اتحادیه اروپا می باشد. این کشور عضو سازمان ملل است. شما می توانید ویزای توریستی این کشور را بدست آورید و با شرایط اقتصادی، سیاسی، اجتماعی این کشور آشنا شوید.

راه ها و شرایط مهاجرت به اسلوونی

مدارک مورد نیاز بابت آماده سازی و مدت اقامت موقت از وقت سرمایه گذاری 2،3 ماه 8،9 ماه به صورت زیر می باشد:

 • ارائه پاسپورت بین المللی
 • ارائه گواهی نامه عدم سوء پیشینه
 • ارائه گواهی شماره مالیاتی، تاییدیه محل اقامت فعلی
 • ارائه بیمه درمانی و خدماتی

لازم به ذکر است که شرایط اصلی بابت به دست آوردن مهاجرت کاری و اقامت همراهان در این کشور باید قریب به 50.000 و 10.000 یورو سرمایه داشته باشید که به مدت شش ماه اول بعد از شروع مار شرکت به شما اعطا می شود.

دوره آموزش شرایط کار در اسلوونی

خدمات این دوره به صورت زیر می باشد:

 • ارائه شماره شناسایی مالیات توسط POA (مانند تمام ترجمه های ضروری و کارنامه )
 • ارائه ثبت شرکت مانند مشاوره، وظیفه ها، پشتیبان های زبان روسی، ترجمه ها و کارنامه های کاغذی
 • ارائه خدمات اداری در افتتاح حساب عملیاتی شرکت که شامل پشتیبانی زبان روسی، ترجمه هاو دستور العمل ها
 • ارائه خدمات حقوقی در باب دریافت مجوز کار و اقامت همراه

مهاجرت به اسلوونی

مهاجرت به این کشور از چند طریق امکان پذیر می باشد:

 • مهاجرت از طریق ثبت شرکت به اسلوونی
 • مهاجرت از طریق تحصیل به اسلوونی
 • مهاجرت از طریق کار به اسلوونی
 • مهاجرت از طریق ازدواج به اسلوونی
 • مهاجرت از طریق پناهندگی به اسلوونی

مهاجرت از طریق ثبت شرکت به اسلوونی

یکی از راحت ترین راه مهاجرت این راه می باشد اما به افرادی که توانایی مالی بالایی دارند توصیه می کنیم. اقامت اسلوونی از ابتدا یک ساله می باشد اما با رعایت نکات و شرایط لازم به اقامت پنج ساله می باشد. بعد از پنج سال اقامت این امکان را دارید که اقامت دائم این کشور را دریافت کنید. این روش به دو صورت می باشد : 1. ثبت شرکت با سرمایه ثابت 50.000 یورو 2. ثبت شرکت با گردش مالی 10.000 یورو می باشد.

مزایای مهاجرت به اسلوونی

 • شما در یک کشور امن زندگی می کنید.
 • بدون دریافت ویزای می توانید به کشور های عضور اتحادیه اروپا و شنگن سفر کنید.
 • می توانید ویزای همراه برای خانواده خود (همسر و فرزندان زیر 18 سال) دریافت کنید.
 • می توانید در این کشور افتتاح حساب داشته باشید.
 • می توانید به راحتی برای کشور های دیگر جهان ویزا دریافت کنید.
 • می توانید با دریافت اقامت دائم فرزندان خود به مدارس بروند و به تحصیل خود ادامه دهند.
 • می توانید کسب و کار راه اندازی کنید و تجارت و کسب و کار توسعه دهید.

مهاجرت از طریق تحصیل به اسلوونی

مهاجرت به این کشور از طریق تحصیل به صورت مستقیم این امکان را ندارید اقامت اسلوونی را به صورت مستقیم دریافت کنید. اگر شما با ویزای تحصیل وارد این کشور شدید بعد از فارغ التحصیل شدن می توانید مشغول کار شوید. و بعد از مدت پنج سال اقامت دائم اسلوونی را کسب کنید.

مهاجرت از طریق کار به اسلوونی

در مورد کاریابی به این کشور از طریق سایت های کاریابی این کشور شغل مورد نظر خود را بدست می آورید و بعد از جلب رضایت کارفرما و دریافت درخواست نیروی کار بابت شخص و دریافت ویزای کار اسلوونی می باشد. در این روش مدت اعتبار ویزا یک سال می باشد و بعد از یک سال قابل تمدید می باشد.

قوانینی که بابت ثبت شرکت و کار در این کشور باید رعایت شود این است که اتحادیه اروپا و کنفدراسیون سوئیس باشند. هر شخصی که شرایط لازم و ذکر شده را داشته باشند و این قوانین را رعایت کنند این امکان را دارند بابت ثبت شرکت در این کشور اقدام کنند.

بابت ثبت شرکت در اسلوونی نیاز به یک شخص حقیقی یا حقوقی می باشد. بهتر است که رایج ترین نوع شرکت ها در کشور اسلوونی مانند شرکت های بامسئولیت محدود و شرکت های با مسئولیت نا محدود راه اندازی کنند.

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به شما بهترین روش مهاجرت به اسلوونی را ارائه می دهند. کارشناسان ارشد و حقوقی ما ابتدا باید از شرایط تحصیلی و کاری شما با خبر باشند سپس بهترین روش را به شما مشاوره دهند و شما می توانید به صورت تلفنی و حضوری با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مهاجرت از طریق ازدواج به اسلوونی

یکی دیگر از راه های مهاجرت به این کشور، ازدواج می باشد. شما می توانید با ازدواج با یک شهروند اسلوونی اقامت این کشور را دریافت کنید. البته از این طریق به اقامت موقت به مدت 2 تا 3 سال می باشد در صورتی که در این مدت این ازدواج به طلاق منجر شود، اقامت موقت شخص نیز از بین می رود و شخص به کشور مبدا برمی گردد.

مهاجرت از طریق پناهندگی به اسلوونی

زمانی که اقدام به درخواست پناهندگی در اسلوونی می کنید از شما دو مرتبه اثر انگشت اخذ می کنند و این اثر انگشت بابت معاهده دوبلین می باشد و شخص متقاضی قبلا در کشور دیگری درخواست پناهندگی نداده باشد و درخواست وی نباید رد شده باشد.  بررسی پرونده شما تا 15 روز زمان لازم دارد و در مدت 30 روز به درخواست شما بررسی می کنند و در برخی مواقع ممکن است که مدت بررسی به پرونده تا 1 سال می باشد.

موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت به شما در مورد اخذ ویزای سرمایه گذاری، اخذ ویزای کاری، اخذ ویزای توریستی، اخذ ویزای شنگن، وقت سفارت، خرید ملک، اخذ ویزای تحصیلی، ثبت شرکت و مهاجرت به اسلوونی را ارائه می دهد.

مهاجرت به اسلوونی
به این پست امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *