مهاجرت سرمایه گذاری در ایرلند

سرمایه گذاری در ایرلند

سرمایه گذاری در ایرلند

آیا متمایل به  آشنایی با شرایط سرمایه گذاری در ایرلند  هستید؟ اگر شما هم متمایل به داشتن اطلاعاتی در رابطه با موضوع سرمایه گذاری در ایرلند هستید با  مطالعه نمودن این مقاله و همچنین مراجعه به سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت و مشاوره با وکلا و مشاورین مجرب این موسسه که در زمینه کسب اقامت کشورهای مختلف و کلیه امور مهاجرتی دارای تخصص می باشند. از اطلاعات جامعی در زمینه این موضوعات و به خصوص موضوع سرمایه گذاری در ایرلند بهره مند شوید.

آشنایی با شرایط کشور ایرلند

این کشور که در منطقه اروپای غربی واقع شده و البته ناگفته نمامند که تا به حال موفق نشد که به  عضو یت  کشورهای اتحادیه شنگن در آید. ولی به علت میزان مالیات کم و  هم چنین زبان رایج در میان مردم این کشور که زبان انگلیسی می باشد   اغلب اشخاص متمایل به امر  سرمایه گذاری در این  کشور می باشند . سیستم مهاجرتی این کشور به مهاجران  که دارای مهارت ها و تخصص های مورد نیاز اقتصادی باشد  برای گرفتن  مجوز ورود و همچنین  ویزا این کشور به آسانی هرچه تمام تر مجوز می دهد.

اقامت وسرمایه گذاری کشور ایرلند

. اگر  اشخاص متقاضی سرمایه گذاری در ایرلند یک شخص که کشورش  عضو اتحادیه اروپا باشد و  قصد این را دارد که به این کشور اقدام به  مهاجرت نماید  ، برنامه مهاجرت سرمایه گذاری به این کشور که  یکی از  آسانتترین روش های مهاجرتی به کشور ایرلند  می باشد که به سه  صورت انجام میگیرد. این رو شها عبارتند از:

  • روش خرید  املاک مسکونی
  • روش  سرمایه گذاری

روش خرید  املاک مسکونی

با این روش که در راستای  گرفتن اقامت این کشور انجام می شود  , اشخاص متقاضی سرمایه گذاری در ایرلند که اقدام به خرید ملکی مسکونی در کشورایرلند می نمایند و بر اساس سرمایه گذاری نمودن  و خرید کردن  اعمال شده باشد اقدام به در خواست نمودن  اقامت و همچنین  مهاجرت نمودن  به این  کشور می نمایند.

 روش  سرمایه گذاری 

به وسیله این روش که در بر گیرنده کلیه مراحل اقدام نودن  به خرید کلیه  املاک تجاری که در راستای کسب و کار میباشد. البته ناگفته نماند که  به وسیله  دوش سرمایه گذاری فرصت این وجود دارد که  به تنهایی یا در بیشتر  موارد  به همراه با ثبت نمودن  شرکت در  این کشور انجام شود و دارای رابطه مستقیم به قوانین و سایر  مقررات کشورهای دیگر دارد اما چنانچه تاسیس شرکت با هدف مدیریت مجموعه های مذکور انجام شود می بایست گردش مالی شرکت در این  کشور که بیانگر وضعیت حقیقی کسب و کار مورد نظر باشد.

شرایط سرمایه گذاری در ایرلند

آخرین روش سرمایه گذاری وگرفتن  اقامت  این کشور و  اقدام به مهاجرت نمودن  به قاره  اروپا خرید نمودن  اوراق قرضه دولتی  در راستای  گرفتن اقامت این کشور می باشد . از این طریق شخص  متقاضی  اقدام به به خرید نمودن  اوراق قرضه دولتی  در راستای گرفتن اقامت این  کشورایرلند ودر نهایت  گرفتن اقامت قاره  اروپا اقدام می کند که خود به دو روش سرمایه گذاری بی برگشت و سرمایه گذاری  قابل برگشت  بعد از  طی نمودن مدت زمان سپرده گذاری سرمایه  می باشد. مراحل مهاجرت به کشور ایرلند از طریق سر مایه گذاری عبارتند از :

  • مرحله درخواست
  •  مرحله تایید
  • سرمایه گذاری
  •  اقامت

سرمایه گذاری در زمینه امور بنیادین کشور  ایرلند

اشخاص متقاضی سرمایه گذاری در ایرلند می بایست به امر سرمایه گذاری تا مبلغ پانصد هزار  یورو با استفاده از توانایی خود در رشته هنر ، رشته ورزش، و رشته بهداشت می باشد. هم اکنون در صورتی که  شخص سرمایه گذار  پنج شریک داشته  باشد  قادر به این می باشد که تا چهار صد هزار یورو نیز سرمایه گذاری نماید.

سرمایه گذاری در امر  تشکیلات اقتصادی کشور  ایرلند

اشخاص متقاضی  سرمایه گذار  قادر به این میباشند که با پانصد هزار یورو  به کسب و کار مشغول شوند  و در  حالتی که شخص سرمایه گذار به مدت زمان  سه سال گردش مالی داشته باشد  قادر به این هست که اقامت دائم  این کشور را  اخذ نماید .

سرمایه گذاری در  اوراق قرضه کشور  ایرلند

اشخاص متقاضی سرمایه گذاری در کشور ایرلند  ملزم به سرمایه گذاری در زمینه  اوراق  قرضه کشور ایرلند به ارزش ده ملیون یورو  یورو  برای مدت زمان  پنج سال خریداری نمایند. همچنین اشخاص متقاضی  سرمایه گذاری  ملزم به این می باشند که حداقل مبلغی به میزان چهل و پنج هزار یورو   یا پنجاه هزار یورو اقدام به خرید  اوراق قرضه نمایند.

سرمایه گذاری در  صندوق سرمایه گذاری کشور  ایرلند

اشخاص  متقاضی سرمایه گذاری  ملزم به این می باشند که تا مبلغ  پانصد هزار یورو را در یک صندوق ویژه  سرمایه گذاری که مورد تایید دولت کشور  ایرلند باشد سرمایه گذاری  نمایند. اشخاص  متقاضی سرمایه گذاری ملزم به این می باشند که دست کم به میزان دو میلیون یورو در  بخش املاک این کشور اقدام نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *