مهاجرت سرمایه گذاری در ایرلند

سرمایه گذاری در ایرلند

سرمایه گذاری در ایرلند

مبحث سرمایه گذاری در ایرلند مبحثی می باشد که هر ساله ذهن سرمایه گذاران زیادی را به سمت خود سوق می دهد که در این مقاله به آن پرداخته می شود. با مطالعه نمودن این مقاله و همچنین مراجعه به سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت و مشاوره با وکلا و مشاورین مجرب این موسسه که در زمینه کسب اقامت کشورهای مختلف و کلیه امور مهاجرتی دارای تخصص می باشند. از اطلاعات جامعی در زمینه این موضوعات و به خصوص موضوع سرمایه گذاری در ایرلند بهره مند شوید.

شرایط کشور ایرلند

این کشور که در منطقه اروپای غربی واقع شده و البته ناگفته نماند که تا به حال موفق نشد که به عضویت کشورهای اتحادیه شنگن درآید. ولی به علت میزان مالیات کم و هم چنین زبان رایج در میان مردم این کشور که زبان انگلیسی می باشد. اغلب اشخاص متمایل به امر سرمایه گذاری در این کشور می باشند. سیستم مهاجرتی این کشور به مهاجران که دارای مهارت ها و تخصص های مورد نیاز اقتصادی باش برای گرفتن مجوز ورود و همچنین ویزا این کشور به آسانی هرچه تمام تر مجوز می دهد.

اقامت و سرمایه گذاری در ایرلند

اگر اشخاص متقاضی سرمایه گذاری در ایرلند یک شهروند عضو اتحادیه اروپا باشد و قصد این را دارد که به این کشور اقدام به مهاجرت نماید، برنامه مهاجرت سرمایه گذاری به این کشور که یکی از آسان ترین روش های مهاجرت به کشور ایرلند می باشد که به 3 صورت انجام می گیرد. این روش ها عبارتند از:

  • روش خرید املاک مسکونی
  • روش سرمایه گذاری

روش خرید املاک مسکونی در راستای گرفتن اقامت این کشور انجام می شود. اشخاص متقاضی سرمایه گذاری در ایرلند که اقدام به خرید ملکی مسکونی در کشور ایرلند می نمایند و بر اساس سرمایه گذاری نمودن و خرید کردن اعمال شده باشد اقدام به در خواست نمودن اقامت و همچنین مهاجرت نمودن به این کشور می نمایند.

به وسیله روش سرمایه گذاری که در بر گیرنده کلیه مراحل اقدام نمودن به خرید کلیه املاک تجاری که در راستای کسب و کار می باشد. البته ناگفته نماند که به وسیله دو سرمایه گذاری فرصت این وجود دارد که به تنهایی یا در بیشتر موارد به همراه با ثبت نمودن شرکت در این کشور انجام شود و دارای رابطه مستقیم به قوانین و سایر مقررات کشورهای دیگر دارد اما چنانچه تاسیس شرکت با هدف مدیریت مجموعه های مذکور انجام شود، بایستی گردش مالی شرکت در این کشور که بیانگر وضعیت حقیقی کسب و کار مورد نظر باشد.

شرایط سرمایه گذاری در ایرلند

شرایط سرمایه گذاری در ایرلند

آخرین روش سرمایه گذاری و گرفتن اقامت این کشور و اقدام به مهاجرت نمودن به قاره اروپا خرید نمودن اوراق قرضه دولتی در راستای گرفتن اقامت این کشور می باشد. از این طریق شخص متقاضی اقدام به به خرید نمودن اوراق قرضه دولتی در راستای گرفتن اقامت کشور ایرلند و در نهایت گرفتن اقامت قاره اروپا اقدام می کند که خود به 2 روش سرمایه گذاری بی برگشت و سرمایه گذاری قابل برگشت بعد از طی نمودن مدت زمان سپرده گذاری سرمایه می باشد. مراحل مهاجرت به کشور ایرلند از طریق سر مایه گذاری عبارتند از:

  • مرحله درخواست
  • مرحله تایید
  • سرمایه گذاری
  • اقامت

انواع سرمایه گذاری در ایرلند

اشخاص متقاضی سرمایه گذاری بنیادین در این کشور بایستی به امر سرمایه گذاری تا مبلغ 500000€ (یورو) با استفاده از توانایی خود در رشته هنر، رشته ورزش و رشته بهداشت می باشد. هم اکنون در صورتی که شخص سرمایه گذار 5 شریک داشته باشد قادر به این می باشد که تا 400000€ (یورو) نیز سرمایه گذاری نماید.

اشخاص متقاضی سرمایه گذار قادر به این می باشند که با 500000€ (یورو) به کسب و کار مشغول شوند و در حالتی که شخص سرمایه گذار به مدت زمان 3 سال گردش مالی داشته باشد قادر به این هست که اقامت دائم این کشور را اخذ نماید.

متقاضی سرمایه گذاری در زمینه اوراق قرضه کشور این کشور به ارزش 10 میلیون € (یورو) برای مدت زمان 5 سال خریداری نمایند. همچنین اشخاص متقاضی سرمایه گذاری ملزم به این می باشند که حداقل مبلغی به میزان 45000€ یا 50000€ (یورو) اقدام به خرید اوراق قرضه نمایند.

متقاضی سرمایه گذاری در صندوق اوراق قرضه ملزم به این می باشند که تا مبلغ 500000€ (یورو) را در یک صندوق ویژه سرمایه گذاری که مورد تایید دولت کشور این کشور باشد سرمایه گذاری نمایند. اشخاص متقاضی سرمایه گذاری ملزم به این می باشند که دست کم به میزان 2 میلیون € (یورو) در بخش املاک این کشور اقدام نمایند. این مقاله متعلق به تیم ترجمه موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *