مهاجرت تحصیلی دانمارک

دانشگاه کپنهاگ دانمارک

دانشگاه کپنهاگ دانمارک

دانشگاه کپنهاگ دانمارک بزرگترین دانشگاه دانمارک و حوزه اسکاندیناوی یکی از بهترین دانشگاه های شمال اروپاست. این دانشگاه که در پایتخت دانمارک واقع شده است دوره های مختلف تحصیلی را از گذشته تاکنون ارائه می کند. اکثر دوره های ارائه شده در دانشگاه کپنهاگ دانمارک به زبان دانمارکی و برخی به زبان انگلیسی هستند. لذا دانشجویان برای تحصیل و پذیرش از این دانشگاه نیاز به مدرک زبان سطح B و یا آیلتس 6.5 دارند. دانشگاه کپنهاگ دانمارک همچنین یکی از قدیمی ترین دانشگاه های شمال اروپا می باشد و سابقه زیادی در ارائه دروس و فارغ التحصیلی دانشجویان دارد. در ادامه این مقاله تهیه شده در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با دانشگاه کپنهاگ دانمارک بیشتر آشنا شوید.

معرفی دانشگاه کپنهاگ دانمارک

دانشگاه کپنهاگ با بیش از 37000 دانشجو و بیش از 8000 کارمند، بزرگترین موسسه تحقیقاتی و آموزشی دانمارک است. هدف دانشگاه به نقل از اساسنامه دانشگاه “انجام تحقیقات و ارائه آموزش بیشتر در بالاترین سطح دانشگاهی” است. تقریباً 100 موسسه، دپارتمان، آزمایشگاه، مرکز، موزه و غیره، هسته اصلی دانشگاه را تشکیل می دهند، جایی که اساتید و سایر کارکنان دانشگاهی و همچنین اکثر پرسنل فنی و اداری، کارهای روزانه خود را انجام می دهند. جایی که تدریس انجام می شود این فعالیت ها در محیط های مختلف اعم از جهان گیاهی باغ های گیاه شناسی، از طریق آزمایشگاه ها و سالن های فناوری پیشرفته، تا ساختمان های تاریخی و کلاس های سخنرانی Frue Plads و سایر مکان ها انجام می شود.

دانشگاه کپنهاگ بزرگترین موسسه آموزشی در دانمارک در 6 دانشکده با هم بیش از 200 برنامه برای تحصیل در علوم بهداشتی و پزشکی، علوم انسانی، حقوق، علوم، علوم اجتماعی و الهیات ارائه می دهند. هدف این دانشگاه آماده سازی دانشجویان برای طیف گسترده ای از مشاغل در بخش خصوصی و دولتی است. به همین دلیل، آموزش در دانشگاه شامل مهارت ها و روش های علمی خاص و همچنین مهارت های نظری دیگر است که فارغ التحصیلان را قادر می سازد تا مدارک خود را ارتقا دهند. برای دستیابی به این هدف، تدریس و پژوهش از نزدیک با هم ادغام شده اند.

پارامترشرح
نام دانشگاهدانشگاه کپنهاگ (UCPH)
سال تاسیس1479
رنکینگ جهانی79
واقع درکپنهاگ دانمارک
تعداد دانشجوبیش از 38000

برنامه های تحصیلی دانشگاه کپنهاگ دانمارک

دانشگاه کپنهاگ مدارک مختلفی را در زمینه موضوعات مختلف ارائه می دهد. ساختار درجه به 3 سطح تقسیم می شود. 3 سال تحصیل در مقطع کارشناسی منجر به دریافت مدرک کارشناسی و 2 سال دیگر منجر به دریافت مدرک کارشناسی ارشد می شود. فقط ساختار درجات پزشکی و دندانپزشکی با این مدل متفاوت است. کلیه مدارک کارشناسی ارشد اخذ شده از دانشگاه کپنهاگ را می توان با 3 سال دیگر که منجر به مدرک دکترا در دانمارک می شود تمدید کرد. دانشگاه کپنهاگ در هر ترم تعداد قابل توجهی دوره به زبان انگلیسی ارائه می دهد. این به دانشجویان انتقالی اجازه می دهد تا یک برنامه مطالعاتی جامع را تنظیم کنند، که خواسته های موسسات اصلی آنها را برآورده می کند.

طول دوره های تحصیلی در دانشگاه کپنهاگ دانمارک

دانشکده های دانشگاه کپنهاگ دانمارک

دانشگاه کپنهاگ (UCPH) یک دانشگاه تحقیقاتی بزرگ است که در 4 منطقه دانشگاهی در مرکز کپنهاگ گسترش یافته است. به عنوان اولین دانشگاه دانمارک، بسیاری از ساختمان های آن به اندازه خود موسسه دارای باغ و موزه های وسیع هستند. ساختمان های جدیدتر مانند دانشکده علوم انسانی شگفتی های معماری هستند که برای ایجاد یک محیط کار مطلوب برای دانشجویان طراحی شده اند. دانشگاه محیطی زیبا و دوستانه برای دانشجویان است که در آن با برخی از بهترین دانشمندان اروپایی و همچنین دانشجویانی از سراسر جهان تعامل خواهید داشت. در حالی که زبان انگلیسی زبان مشترک است، هیچ محدودیتی برای انواع فرهنگ ها، دیدگاه ها و فرصت هایی که در UCPH با آن روبرو می شوید وجود ندارد.

دانشکده های این دانشگاه در 4 پردیس:

پردیس شهر:

 • دانشکده بهداشت و علوم پزشکی
 • دانشکده حقوق
 • دانشکده علوم
 • دانشکده علوم اجتماعی
 • دانشکده الهیات
 • اداره مرکزی

پردیس فردریکسبرگ:

 • دانشکده بهداشت و علوم پزشکی
 • دانشکده علوم

پردیس شمال:

 • دانشکده علوم
 • دانشکده بهداشت و علوم پزشکی

پردیس جنوب:

 • دانشکده علوم انسانی

شهر کپنهاگ Denmark

کپنهاگ، پایتخت برتر شمال اروپا، خارق العاده ترین شهر اسکاندیناوی و مرکز پویاترین منطقه اروپا، منطقه Øresund است. این شهر یکی از قدیمی ترین پایتخت های اروپا با نمای سلطنتی است. سلطنت در دانمارک قدیمی ترین در جهان است! فضای ایمن، زیرساخت های توسعه یافته، سطح پایین آلودگی و بسیاری از رویدادهای فرهنگی، همگی را در تبدیل کپنهاگ به یکی از قابل زندگی ترین شهرهای جهان یاری می دهد. ساحل و پارک های متعدد فرصت هایی را برای آرامش به دور از سر و صدای زندگی شهر ارائه می دهد.. کپنهاگ برای اولین بار در قرن 11 ثبت شد، در آغاز قرن 15 پایتخت دانمارک شد. در طول قرن 17، به یک مرکز مهم منطقه ای تبدیل شد. کپنهاگ مرکز اصلی منطقه ای فرهنگ، تجارت، رسانه و علم است.

علوم زیستی، فناوری اطلاعات و کشتیرانی بخش های مهمی هستند و تحقیق و توسعه نقش عمده ای در اقتصاد شهر ایفا می کند. موقعیت استراتژیک و زیرساخت عالی آن، با بزرگترین فرودگاه اسکاندیناوی، کاستروپ، که 14 دقیقه با قطار از مرکز شهر فاصله دارد، آن را به قطب منطقه ای و مکانی محبوب برای مقرها و کنوانسیون های منطقه ای تبدیل کرده است. کپنهاگ بارها به عنوان یکی از شهرهایی با بهترین کیفیت زندگی شناخته شده است. این شهر همچنین یکی از شهرهای دوستدار محیط زیست در جهان محسوب می شود. هزینه زندگی در دانمارک در این شهر را در این مقاله بررسی کنید.

شرایط تحصیل در دانشگاه Copenhagen Denmark

شرایط تحصیل در دانشگاه Copenhagen Denmark

اگر برای تحصیل در دانشگاه کپنهاگ انتخاب و نامزد شده اید، دعوت نامه ای را از طریق ما دریافت خواهید کرد تا فرم درخواست آنلاین را پر کنید. در این دعوتنامه اطلاعات مفصلی در مورد نحوه انجام این کار وجود دارد. به عنوان بخشی از برنامه، باید برنامه تحصیلی پیشنهادی خود را در دانشگاه کپنهاگ و تحصیلات خود را در دانشگاه محل سکونت خود شرح دهید. همچنین از شما خواسته می شود که یک نسخه رسمی از مطالعات خود را در دانشگاه محل سکونت خود بارگذاری کنید. اگر مایل به تحصیل زبان انگلیسی هستید، باید مدرک مهارت انگلیسی خود را در صورت تمایل به درخواست برای مطالعات انگلیسی ارسال کنید. این امر برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا واجد شرایط پذیرش هستید و آیا دانشگاه می تواند دوره های مناسب را به شما ارائه دهد، ضروری است.

 • مهلت درخواست 1 می برای درخواست کامل ورود سپتامبر (ترم پاییز) 1 اکتبر برای درخواست کامل ورود اکتبر (ترم بهار) است.
 • پردازش درخواست شما حدود 2 ماه به طول می انجامد.
 • برنامه ها پس از مهلت درخواست پردازش می شوند و ممکن است در اواخر ژوئن (بهار) و نوامبر (پاییز) نتیجه درخواست ارائه شود.

با استفاده از راهنمایی ها و خدمات مهاجرتی در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می توانید جهت پذیرش و مهاجرت در دانشگاه های مختلف جهان از جمله حوزه اسکاندیناوی مانند اعزام دانشجو به سوئد و سایر کشورها اقدام کنید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *