مهاجرت تحصیلی ایرلند

دانشگاه ترینتی دوبلین ایرلند

دانشگاه ترینتی دوبلین ایرلند

دانشگاه ترینتی دوبلین ایرلند یکی از دانشگاه های معروف جهان است که متقاضیان زیادی دارد و فارغ التحصیلان این رشته فرصت های شغلی مناسبی در سراسر جهان دارند. در طول این نوشتار به سوالات زیر که شاید سوالات شما هم باشد پاسخ داده خواهد شد.

کالج ترینتی دوبلین در کدام کشور واقع شده؟

شرایط تحصیل در کالج ترینتی دوبلین چیست؟

آیا تحصیل در کالج ترینتی دوبلین به زبان انگلیسی است؟

تحصیل در کالج ترینتی دوبلین در تمامی مقادیر امکان پذیر است؟

آیا در کالج ترینتی دوبلین شانس دریافت بورس تحصیلی وجود دارد؟

این مقاله در باب معرفی کالج ترینتی دوبلین برای شما همراهان همیشگی سایت موسسه سفیران سروش سعادت نگارش شده و به تمامی سوالات شما در زمینه کالج ترینتی دوبلین پاسخ می دهد.

چرا تحصیل در مرکز آموزشی ترینیتی؟

 1. دانشگاه ترینیتی دوبلین درسال 1592 ایجاد گشت
 2. ترینیتی بهترین  دانشگاه کشور ایرلند میباشد.
 3. در رنکینگ معتبرترین دانشگاههای دنیا دارای رنکینگ زیر 100 میباشد.
 4. با کتابخانه ای عجیب دارای 66 میلیون جلد کتاب
 5. داراری دانشکده های خاص و معتبر
 6. دسترسی به سی هزار مجله الکترونیک
 7. شناخته شده به عنوان یک مرکز بین المللی برای تحقیق
 8.  این مرکز اموزشی عالی شامل سه دانشکده است.

دروس کارشناسی که توسط  این دانشکده ارائه می شود شامل

هنر، علوم انسانی و علوم اجتماعی که شامل رشته های

در زمینه های بهداشت و درمان علوم شامل رشته های

در زمینه مهندسی، ریاضیات و علوم شامل

محیط دانشگاه

زمین اصلی دانشگاه در حدود 190000 متر 2 (47 جریب) است ،  کالج سبز ورودی اصلی به کالج است ، و اطراف آن توسط خیابان  Nassau و خیابان  Pearse  محدود شده است.  این کالج دارای یک پارک و  یک زمین کریکت و راگبی است.

هفت بورس تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد در این دانشگاه  ارائه شده  که اگر  شامل حال متقاضیان شود هم شامل کمک هزینه تحصیلی  می شود و هم قسمتی از هزینه های زندگی را پوشش می دهد. کالج ترینیتی کالج خواهر دو دانشگاه  اکسفورد و کمبریج ست . کالج ORIEL از دانشگاه آکسفورد و کالج سنت جان از دانشگاه کمبریج الگو گرفته است .

جزییات

برای متقاضیان تحصیل پزشکی دو بیمارستان های آموزشی با دانشگاه در ارتباط است:

تعدادی از نهادهای آموزشی که درخدمت این دانشگاه است در زیر آمده است :

کالج ترینیتی نیز در گذشته با تعدادی از دیگر نهادهای آموزشی در ارتباط بوده است. این خدمات عبارتند از کالج سنت کاترین در زمینه  اقتصاد که در حال حاضر بسته شده، کالج مگی و  آکادمی سلطنتی موسیقی ایرلند  است، که یک کنسرواتوار موسیقی، و همچنین به عنوان LIR آکادمی ملی هنرهای نمایشی است که کنسرواتوار ملی برای بازیگران آموزش تئاتر ، تکنسین ها، نمایشنامه نویسان و طراحان به یک استاندارد حرفه ای و صنعت – LIRR نیز توسط آکادمی سلطنتی هنرهای نمایشی در انگلستان توصیه می شود.

تغییر ساختار

تجدید ساختار علمی قابل توجهی در سال 2008 در این کالج رخ داد که درواقع این کالج را به سه دسته علمی تقسیم کرد :

 1. هنر، علوم انسانی و علوم اجتماعی
 2. مهندسی، ریاضیات و علوم
 3. بهداشت و درمان علوم

اکثر دوره های مقطع کارشناسی نیاز به چهار سال تحصیل است. در سطح کارشناسی ارشد، ترینیتی  طیف وسیعی از درجه تدریس و پژوهش در همه دانشکده ارائه می دهد . هدف برنامه استراتژیک کالج ترینیتی از سال 2013 این بود که تعدا بیشتری از رشته ها را در مقطع دکتری پوشش دهد و دانشجویان بیشتری را در این مقطع بپذیرد . سال تحصیلی از اکتبر تا دسامبر به طول می انجامد.

رشته کارشناسی در دانشگاه ترینتی دوبلین ایرلند

ورود به مقطع کارشناسی برای اتحادیه اروپا  به انین شکل است که بعد از اتمام مدرسه متقاضیان باید راهیابی به این کالج به رقابت بپردازند. برای متقاضیانی که ساکن و شهروند  اتحادیه اروپا  نیستند ، روش های های مختلف اعمال می شود؛ [36] 16 درصد از دانش آموزان خارج از ایرلند هستند، و 40٪ از این از خارج از اتحادیه اروپا می باشد.

بورس تحصیلی

از آنجا که تحصیل در ایرلند رایگان نبوده و تا حدودی میتوان گفت گران است  دانشجویان اعم از اتحادیه اروپا و غیر اتحادیه برای دریافت بورس و کمک هزینه تحصیلی وارد رقابت می شوند. رقابت برای بورس تحصیلی شامل یک بررسی سوابق علمی بسیار دقیق است  و داوطلبان موفق باید از توانایی استثنایی برخوردار باشند.

دانشگاه ترینتی دوبلین ایرلند

این کالج شامل باشگاه ورزشی مرکزی است که از 5 کمیته نظارت بر توسعه ورزش در کالج ساخته شده : قدیمی ترین باشگاه هادر این کالج  شامل:   باشگاه کریکت  دانشگاه دوبلین (1835)،    باشگاه قایق دانشگاه دوبلین  (1836)  و باشگاه تفنگ دانشگاه دوبلین  (1840)  و باشگاه فوتبال دانشگاه دوبلین که ، در سال 1854 تاسیس شد ه است ، ایفا می کند فوتبال راگبی  که قدیمی ترین “باشگاه فوتبال” جهان  است . باشگاه فوتبال انجمن دوبلین (فوتبال) در سال 1883، تاسیس شد . [61] باشگاه هاکی دانشگاه دوبلین در سال 1893 و دانشگاه Harriers در دوبلین و باشگاه ورزشی در سال 1885 شد.

در این مقاله به بررسی کالج ترینتی دوبلین پرداختیم . چنانچه قصد ادامه تحصیل و اخذ پذیرش از دانشگاههای ایرلند و بهترین انها دانشگاه ترینتی دوبلین را دارید قبل از هر گونه اقدام و پرداختهای یورویی با کارشناسان و وکلای ارشد موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس گرفته و از مشاوره تلفنی رایگان کارشناسان این موسسه بهره مند شوید .

Related Posts

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *