مهاجرت تحصیلی روسیه

تحصیل فیزیوتراپی در روسیه

شرایط تحصیل فیزیوتراپی در روسیه

امروزه کشور روسیه مورد توجه بسیاری از متقاضیان جهت تحصیل به خصوص تحصیل فیزیوتراپی در روسیه قرار گرفته است. متقاضیانی که خواهان تحصیل در این رشته هستند باید مدارک خود را برای پذیرش فصل پائیز در اول ژوئیه و برای پذیرش فصل بهار در اول نوامبر ارائه دهند.

اگر چنانچه خواهان تحصیل در این رشته هستید باید بدانید که باید در رشته زیست شناسی، رشته پزشکی، رشته انسانی و رشته سلامت عمومی و یا رشته هایی معادل آن مدرک لیسانس داشته باشید. یکی از مزایای تحصیل در کشور روسیه این است که لازم نیست تا به طور کامل مسلط به زبان روسی باشید و بعد از وارد شدن به این کشور می توانید دوره آموزش زبان روسی را ببینید.پ

کارشناسان خبره و مشاورین ما همه روزه در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت آماده ی راهنمایی کامل شما عزیزان در زمینه مهاجرت و دادن اطلاعات کامل به شما می باشند.

شرایط تحصیل در رشته فیزیوتراپی درکشور روسیه

کسانی که دارای گواهی MBBS هستند می توانند برای به دست آوردن تخصص در تحصیل فیزیوتراپی در روسیه اقدام کنند. این برنامه دارای هدفی از جمله آموزش پزشکان که دارای تخصص و شایستگی هستند در زمینه ی روش های امروزی درمانی است. در کنار آن پیشرو ایجاد دانشجو در مهارت های پزشکی برای انجام فعالیت های فوق حرفه ای در پزشکی می باشد.

زبان آموزش پزشکی در این رشته به صورت روسی می باشد. تحصیل فیزیوتراپی در روسیه به صورت تمام وقت تدریس می شود. این دوره  آموزشی برای متقاضیانی است که در رشته پزشکی تحصیلات عالی دارند. برای برگزاری این دوره هدفی در نظر گرفته شده است. این هدف مشمول به وجود آوردن پزشکان مجرب از طریق آموزش مهارت های تخصصی در زمینه فیزیوتراپی برای کار در موسسات پزشکی و سازمان های پزشکی می باشد.

این دوره آموزشی برای کسب مهارت های فیزیوتراپی برای پزشکان تعبیه شده است که بیماری را به درستی تشخیص و درمان کنند.این مهارت های تخصصی شامل معیار های فیزیک از جمله گرما و سرما، میدان مغناطیسی، فراصوت، اشعه ماورا بنفش و جریان الکتریکی که به بیماری های اسکلتی و عضلانی کمک می کند. همچنین سیستم عصبی و سیستم قلب و عروق و چشم ها نیز تحت تاثیر این فاکتور های فیزیکی قرار می گیرد.

کسانی که درس خود را تمام کرده اند اگر چنانچه توانایی لازم در جهت اعمال مهارت های فزیوتراپی را داشته باشند می توانند در مراکز تخصصی فیزیوتراپی و کیلینیک های درمانی کار کنند و خود را در این زمینه مشغول کنند.

تحصیل فیزیوتراپی در روسیه

شرایط گرفتن پذیرش رشته فیزیوتراپی از دانشگاه های روسیه

لازم به ذکر است که دانشجویان فارغ التحصیل می توانند با ارسال درخواست خود جهت ادامه تحصیل برای پایه کارشناسی ارشد در رشته های پزشکی و ورزشی و ورزشی در مانی می توانند شانس خود را امتحان کنند. متقاضیانی که علاقه به تحصیل در رشته فیزیوتراپی دارند بایستی بالاترین نمرات را در رشته زیست شناسی به دست آورند.

لازم به ذکر است که قبول شدن در برخی از دانشگاه های روسیه سخت تر است. باید بدانید که تحصیل فزیوتراپی در روسیه  فقط در پایه کارشناسی ارشد تدریس می شود و همه ی افرادی که خواهان تحصیل در رشته فزیوتراپی در روسیه هستند باید مدرک کارشناسی در یکی از رشته های زیست شناسی، رشته پزشکی، رشته سلامت عمومی و یا مدرکی برابر با این مدرک ها داشته باشند.

زبانی که برای آموزش کلاس های تحصیل فزیوتراپی در روسیه در نطر گرفته شده است روسی و اندکی هم انگلیسی می باشد. متقاضیانی که خواهان تحصیل در این رشته هستند باید در دوره دبیرستان خود درس های عمومی چون زیست و شیمی و فیزیک را پشت سر گذاشته باشند. به این دروس، دروس پیش نیاز می گویند که متقاضی باید حداقل نمره را از این دروس به دست آورده باشد و معدلی که به دست می آورد باید حداقل +B باشد.

لازم به ذکر است که متقاضی برای گرفتن پذیرش دانشگاه در مقطع دکتری بایستی تمامی ریز نمرات خود را در مدرک کارشناسی که مرتبط یا یکی از رشته های پزشکی باشد برای دانشگاه ارسال نماید.

برترین دانشگاه های روسیه در رشته فیزیوتراپی

از برترین دانشگاه ها می توان به گروه پزشکی کریمه ، دانشگاه پزشکی ایالتی شمالی ، پزشکی راستوف، دانشگاه پزشکی اومسک ، دانشگاه پزشکی روسیه ، گروه پزشکی دولتی ، گروه  پزشکی ایالتی،  گروه پزشکی  دانشگاه پزشکی، دانشگاه دولتی چچن، دانشگاه پزشکی چلیابینسک و…اشاره کرد.

برای تحصیل در مقطع دکتری احتیاج به مدارکی دارید که در ادامه به این مدارک اشاره خواهیم کرد. این مدارک شامل گواهی کارشناسی ارشد به همراه تمام ریز نمراتش. ارائه مدرک مبنی بر تمام شدن دوره کارآموزی. مدرکی که مبنی بر تمام شدن تحصیلات دوره پزشکی باشد. همچنین ارسال مدرک کارشناسی به همراه تمامی ریزنمراتش و همچنین تمامی گواهی تحصیلی دبیرستان.

متقاضیانی که خواهان تحصیل فیزیوتراپی در روسیههستند لیسانس فزیوتراپی برای آن ها در نظر گرفته شده است. کارشناسی فزیوتراپی یک اتفاق کاملا شخصی است که اساتید فیزیوتراپی به این افراد برای یادگیری فیزیوتراپی کمک می کنند مراکز شغلی که این افراد می توانند کار کنند شامل خانه سالمندان، بیمارستان و مراکز درمانی می باشد.

اگر چنانچه خواهان اطلاعات بیشتری در زمینه دانشگاه های روسیه هستید می توانید به مطالعه معرفی دانشگاه های روسیه بپردازید. همچنین اگر علاقه به رشته های شاخصه های پزشکی هستید می توانید مقاله دندانپزشکی در روسیه را مطالعه کنید.

بازار کار رشته فیزیوتراپی در روسیه

افرادی که از بیماری درد استخوان مفصل و ماهیچه، ناتوانی در حرکت و اصلاح فرم استخوان های بدن رنج می برند باید با توجه به تجویز پزشک دوره فیزیوتراپی را آغاز کنند. این امر در جهت جلوگیری از معلولیت و جلوگیری از ناتوانی جسمانی صورت می گیرد. دوره درمانی فیزیوتراپی با توجه به اطلاعاتی که بیمار از شرایط جسمانی خود می دهد شروع می شود.

فیزیوتراپ باید بتواند علاوه بر درمان بیمار با جملات انگیزشی خود به بیمار امید و اراده بدهد تا بتواند تمامی مراحل را پشت سر بگذارد. همچنین بیمار با کمک فیزیوتراپ علاوه بر استفاده از اشعه از دستگاه هایی شبیه به دستگاه هایی که در باشگاه ها موجود می باشد استفاده می کند. اگر بخواهیم به میانگین حقوق فیزیوتراپ در سال اشاره کنیم حدود 14148.33 می باشد.

اگر چنانچه شما هم خواهان تحصیل فیزیوتراپی در روسیه هستید و احتیاج به اطلاعات کاملتری دارید می توانید همه روزه با کارشناسان و مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *