مهاجرت به کشور آرژانتین

اخذ اقامت از طریق ازدواج در آرژانتین

اخذ اقامت از طریق ازدواج در کشور آرژانتین

اخذ اقامت از طریق ازدواج در آرژانتین شرایط خاصی دارد و متقاضیانی که می خواهند با بکار گرفتن این روش مقیم کشور آرژانتین شوند یا اقدام به اخذ اقامت از طریق ازدواج در آرژانتین کنند باید به صورت کامل آگاه باشند. کارشناسان و متخصصان موسسه مهاجرتی و حقوقی سفیران سروش سعادت با تهیه این نوشتار اطلاعات کاملی درباره شرایط اخذ اقامت از طریق ازدواج در آرژانتین به متقاضیان و هموطنان گرامی ارائه میدهند و ایرانیان عزیز میتوانند برای مطلع شدن از شرایط و هزینه های مهاجرت به کشور های مختلف جهان با هماهنگی های قبلی به دفتر موسسه مراجعه کنند.

کشور آرژانتین یکی از کشور های آمریکای جنوبی میباشد که در همسایگی کشور های اروگوئه، شیلی، پاراگوئه، پرو، برزیل و بولیوی قرار گرفته است و پایتخت آن که دارای دانشگاه های بسیار معتبر و با کیفیتی می باشد، بوئنوس آیرس نام دارد. بیش از هشتاد درصد جمعیت و ساکنین و افرادی که مقیم کشور آرژانتین هستند و در این کشور زندگی میکنند، پیرو دین مسیحیت هستند و سایر مردم و ساکنین این کشور لاتین مسلمان، یهودی و یا پیرو سایر ادیان میباشند.

نژاد هشتاد و شش درصد مردم کشور آرژانتین اروپایی میباشد اما لازم به ذکر است که افرادی با نژاد های دورگه سرخ و سفید، سرخ پوست و همچنین سیاه پوست نیز وجود دارند. با وجود این که ساکنین کشور آرژانتین ملیت های مختلف دارند و نژاد آنها با یکدیگر مشابه نیست، اما در کنار یکدیگر به راحتی زندگی می کنند و در این کشور رفاه اقتصادی وجود دارد.

اخذ اقامت از طریق ازدواج در آرژانتین

اخذ تابعیت در کشور آرژانتین

برای کسب تابعیت در کشور آرژانتین، راه های مختلفی وجود دارد و متقاضیان باید برای کسب تابعیت و اقامت در این کشور آمریکایی شرایط مورد نیاز را داشته باشند. همانطور که می دانید، مهاجرت به کشور آرژانتین از راه های مختلفی ممکن است و برخی از روش های مهاجرت به این کشور لاتین به صورت زیر می باشند:

 • مهاجرت به کشور آرژانتین برای سرمایه گذاری در زمینه های مختلف تجاری.
 • مهاجرت به آرژانتین جهت ورود به دانشگاه های این کشور.
 • کاریابی در کشور آرژانتین و مشغول به کار شدن در کمپانی های معتبر آرژانتینی.
 • ازدواج با فرد آرژانتینی در آرژانتین.
 • مهاجرت از طریق پناهندگی به کشور آرژانتین.

اکثر راه های مهاجرتی به کشور آرژانتین می توانند موجب کسب اقامت و تابعیت شوند اما همانطور که گفته شد این امور دارای شرایط خاصی می باشند. اخذ اقامت و تابعیت کشور آرژانتین از روش های زیر امکان پذیر می باشد:

 • کسب تابعیت و اقامت کشور آرژانتین و به دنیا آوردن فرزند در خاک، خطوط هوایی و یا خطوط آبی این کشور.
 • کسب تابعیت و اقامت کشور آرژانتین از طریق درخواست فرم های مربوطه.
 • کسب تابعیت آرژانتین با به دنیا آمدن در یک خانواده آرژانتینی.

افرادی که می خواهند اقامت کشور آرژانتین را کسب کنند، باید حداقل دو سال در این کشور ساکن باشند و سپپس بعد از سپری کردن دوره ی پنج ساله، اقدام به دریافت اقامت کشور آرژانتین کنند. در ادامه از شرایط اخذ اقامت از طریق ازدواج به صورت کامل مطلع خواهید شد.

ازدواج در آرژانتین

اخذ اقامت از طریق ازدواج در آرژانتین شرایط خاصی دارد که در این بخش به این شرایط اشاره خواهد شد و متقاضیان میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با در جلسات مشاوره با کارشناسان موسسه سفیران سروش سعادت شرکت کنند. در کشور آرژانتین متقاضیان خارجی تنها با ازدواج با اتباع آرژانتینی نمی توانند به صورت مستقیم تابعیت کشور آرژانتین را بدست بیاورند؛ بلکه بعد از کسب اقامت دائمی، در صورتی که شرایط لازم را داشته باشند می توانند اقدام به کسب تابعیت این کشور کنند.

ازدواج در آرژانتین یکی از راههای کسب اقامت و تابعیت این کشور می باشد اما لازم به ذکر است که ازدواج در آرژانتین دو حالت دارد:

 1. ازدواج در آرژانتین با فردی که تابع کشور آرژانتین می باشد.
 2. ازدواج در آرژانتین با فردی که مقیم شکور آرژانتین می باشد.

در حالت اول، متقاضیان خارجی در صورتی که با یک فرد آرژانتینی ازدواج کنند که تابع این کشور باشد، میتوانند در کمتر از پنج ماه اقامت کشور آرژانتین را بدست بیاورند. در حالت دوم، متقاضیان خارجی در صورتی که با یک فردی در آرژانتین ازدواج کنند که تنها مقیم این کشور باشد، می توانند در کم تر از پنج سال اقامت کشور آرژانتین را بدست بیاورند. اخذ اقامت از طریق ازدواج در آرژانتین امکان پذیر میباشد و متقاضیان بعد از ازدواج می توانند با در نظر گرفتن شرایط ذکر شده، اقامت دائم کشور آرژانتین را کسب کنند. اگر قصد مطلع شدن از شرایط مهاجرت به کشور آرژانتین را دارید، میتوانید به نوشتار مهاجرت به آرژانتین مراجعه کنید.

مدارک مورد نیاز

 • افرادی که قصد ازدواج در کشور آرژانتین را دارند، می بایست شرایط و مدارک زیر را دارا باشند:
 • ارائه مدارک شناسایی.
 • ارائه مدارک بانکی برای اثبات توان مالی.
 • ارائه مدارک و اسناد لازم از پلیس کشور مبدا برای اثبات نداشتن سابقه ی جرم.
 • ارائه تمامی مدارک تحصیلی.
 • ارائه پرونده ی سابقه های کاری.
 • داشتن پاسپورت معتبر.
 • ارائه شش عدد عکس با زمینه سفید (گذرنامه).
 • اثبات این که رابطه ی بین دو فرد واقعی می باشد و صرفا برای کسب اقامت و تابعیت کشور آرژانتین نمی باشد.
 • ارائه مدارک تولد.
 • پرداخت تمام هزینه های مهاجرت.
 • داشتن حساب بانکی مشترک با فرد آرژانتینی.
 • داشتن خانه برای سکونت در آرژانتین.

برای کسب روادید کشور آرژانتین و مطلع شدن از شرایط آن می توانید مقاله ی “راهنمای ویزا و سفارت آرژانتین” را مطالعه کنید.

نتیجه ی کلی

همانطور که گفته شد، اخذ اقامت از طریق ازدواج در آرژانتین امکان پذیر می باشد اما این امر بستگی دارد که همسر متقاضی تابع کشور آرژانتین باشد و یا تنها مقیم این کشور باشد. متقاضیانی که با فرد آرژانتینی ازدواج می کنند که تابع کشور آرژانتین می باشد، می توانند زود تر از افرادی که با یک فرد مقیم در کشور آرژانتین ازدواج می کنند اقدام به اخذ اقامت از طریق ازدواج در آرژانتین کنند. اگر قصد دارید از شرایط مهاجرت به کشور آرژانتین مطلع شوید و از مدارک مورد نیاز برای کسب روادید این کشور به صورت کامل آگاه شوید، می توانید با تعیین تایم قبلی، به دفتر موسسه سفیران سروش سعادت مراجعه کنید.

2 دیدگاه برای “اخذ اقامت از طریق ازدواج در آرژانتین

 1. مهدی گفت:

  من از طریق وب با ی دختر آرژانتینی آشنا شدم و قراره ماه دیگ بیاد ایران اگ اینجا باهاش ازدواج کنم میتونم باهاش برم آرژانتین و اقامت اونجا رو بگیرم؟

  1. صادقی گفت:

   با سلام و عرض ادب. باید شرایط شما و شریک زندگی در این کشور بررسی بشه. برای بررسی اطلاعات با شماره 02191003232 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *