ویزای مسافرتی ژاپن

ویزای توریستی ژاپن

ویزای توریستی ژاپن از جمله ویزاهایی می باشد که از طریق آن می توان شرایط مهاجرت و گرفتن حق اقامت این کشور را برای خود فراهم نمود. در صورتی که شما هم علاقه مند به کسب نمودن اطلاعاتی برای آشنایی با ویزای توریستی ژاپن می باشید در ادامه این مقاله همراه ما باشید همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایر روش های کسب اقامت این کشور به موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت مراجعه فرمایید.

هدف اصلی ما در نوشتن این مقاله راهنمایی و آشنا نمودن شما با جدیدترین انواع درخواست  علی الخصوص میزای توریستی می باشد.

آشنایی بیشتر با ویزای توریستی کشور ژاپن

کلیه اشخاص متقاضی که  هدف اصلی آنها مهاجرت به  این کشور می باشد  ملزم به دریافت مجوز ورود قبل از وارد شدن به این کشور می باشند.

هدف اصلی ما که در نوشتن این مقاله  بررسی شرایط مهاجرت توریستی به  این کشور می باشد این نوع از ویزا که یک ویزای کوتاه مدت است به کلیه اشخاص متقاضی اجازه می دهد که به عنوان یک توریست برای سفر به این کشور اقدام نماید.

همواره در این ویزا این امکان فراهم شده است که بازدید کننده گان در ژاپن به انجام فعالیت های متنوعی بپردازند. مدت زمان اعتبار ویزای توریستی این کشور به میزان 90 روز می باشد. البته یک شخص متقاضی این نوع از ویزا حد اکثر به مدت پانزده روز می تواند در این کشور به اقامت بپردازد.

شرایط مورد نیاز ویزای توریستی ژاپن

از جمله مهم ترین مدارکی که برای در یافت ویزای توریستی ژاپن  لازم می باشد عبارتند از:

 • تحویل دادن گذرنامه دارای اعتبارالبته با این شرط گذرنامه حداقل  دارای دو صفحه خالی برای انجام روادید داشته باشدهم چنین مدرک مذکور باید برای مدت سه ماه دارای اعتبار باشد.
 • تحویل دادن یک رونوشت از فرم تکمیل شده درخواست ویزا که ارائه این مدرک الزامی می باشد.
 •  تحویل دادن کلیه مدارکی که بیان گر رزرو نمودن هتل و رزرو نمودن بلیط های پرواز و برنامه سفر در طول مدت اقامت در این کشور باشد.
 •  تحویل دادن کلیه رونوشت ها از بلیط های تهیه شده از سفر شخص
 • تحویل دادن کلیه مدارکی که در راستای یکی دیگر از پارامترهای لازمه در خصوص اخذ ویزای توریستی کشور ژاپن می باشد که
 • تحویل دادن مدرکی که بیان گر  مدت زمان لازم برای اقامت متقاضیان در این کشور وپس از دریافت نمودن کلیه هزینه های لازم اقامتی نظیر هزینه لازم برای هتل و هزینه لازم برای در یافت بلیط ایاب و ذهاب و خورد و خوراک به این کشور باشد.
 •  تحویل دادن یک بیانیه رسمی که بیان گر تمکن مالی شخص باشد.
 •  تحویل دادن جدید ترین و آخرین گواهی که بیان گر  میزان مالیات بر درآمد شخص متقاضی باشد.
 • در صورتی که شخص از ب حمایت مالی خاصی برخوردار نباشد و برای دریافت این نوع از ویزا درخواست دهد،  این شخص ملزم به ارسال یک کپی از جانب گواهی نامه کار  مختص به خود می باشد.

میزان هزینه های مورد نیاز برای ویزای توریستی ژاپن

میزان هزینه ویزای توریستی این کشور به نوع ملیت شخص بازدید کننده بستگی دارد و متغیر می باشد در این صورت بهتر است که قبل از اقدام به ارسال نمودن درخواست ویزا نمایند.

در این حالت بهترین روش این می باشد که متقاضیان ویزای توریستی ژاپن با نزدیک ترین سفارت خانه یا کنسول گری ژاپن اقدام به برقرای تماس نمایند.

میزان هزینه لازم برای در یافت ویزای توریستی این کشور که به صورت تک ورودی برای ورود به این کشور می باشند به میزان چهل و شش هزار ین ژاپن می باشد.

میزان هزینه لازم برای سایر شهروندانی که  هدف در یافت ویزای توریستی این کشور را دارند به این صورت می باشد:

 • برای در یافت ویزایی که به صورت تک ورودی باشد به یکصدو شصت و هفت هزار ین ژاپن می باشد.
 • برای در یافت ویزایی که به صورت چند گانه باشد  به میزان سی و سه هار ین ژاپن می باشد.

لازم به ذکر می باشد که در صورتی که درخواست ویزای توریستی این کشور رد شود، در این صورت دیگر هزینه های لازم برای درخواست ویزا باز نخواهد گشت.

نحوه تجدید ویزای توریستی ژاپن

تجدید ویزای این کشور در صورتی می باشد که متقاضیان ویزای توریستی کشور ژاپن   برای ماندن در این کشور دارای تمایل باشند در این صورت این اشخاص می توانند در راستای تجدید این نوع از ویزا  اقدام نمایند.این اشخاص ملزم می باشند که در خواست دفترچه مهاجرتی بیشتری نمانید.اشخاص زیادی که دارای حق شهروندی  چندین کشور را در رابطه با گرفتن ویزای توریستی به این کشور را می پذیرند. مدت زمان لازم برای اقامت این چنین بازدید کنندگاه به میزان نود روز می باشد.

 الزامات فرایند در یافت ویزای توریستی کشور ژاپن

شخص متقاضی برای دریافت یک ویزای توریستی حداقل از  سه  هفته قبل از تاریخ سفر برنامه ریزی شده مختص به خود درخواست نمایند تا زمان کافی برای تطبیق دادن درخواست این اشخاص  تمام شود.

 • اقدام به تکمیل نمودن تمامی فرم های مربوطه به صورت کاملا دقیق
 • اقدام به تحویل دادن کلیه اسنادی که واقعی باشند
 • اقدام به تحویل دادن مدارکی که بیان گر تمامی گزارشات و هم چنین واقعیت ها در  رابطه با موضوع  نحوه دریافت ویزای توریستی ژاپن باشد.

با توجه به پایان رسیدن مقاله ویزای توریستی ژاپن در صورتی که شما هم علاقه مند به گرفتن ویزای این کشور از سایر روش های دیگر شدید می توانید با مراجعه نمودن به لینک هایی نظیر بورسیه تحصیلی ژاپن و یا سرمایه گذاری و ثبت شرکت در ژاپن  که در سایت موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت موجود می باشند به اطلاعات جامعی دست یابید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *