شرایط آرژانتین

هزینه زندگی در آرژانتین

هزینه زندگی در آرژانتین

هزینه زندگی در آرژانتین کم است. میزان هزینه بسته به محل و سبک زندگی دارد. هزینه زندگی ماهانه حدودا 74100ARS (پزوی آرژانتین) خواهد بود. شایان ذکر است که هزینه زندگی یک زوج در این کشور به 1.112.000ARS (پزوی آرژانتین) می باشد. در کشور آرژانتین هزینه آب و برق نسبتاً ارزان است و لازم به ذکر است که برق از یارانه استفاده می شود (البته نه به اندازه گذشته) و ممکن است شما در حدود 7400ARS (پزوی آرژانتین) در ماه برای انرژی، گرما، آب و جمع آوری زباله هزینه کنید (به علاوه 2966ARS (پزوی آرژانتین) دیگر برای اینترنت). با کارشناسان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت همراه باشید تا با هزینه زندگی در آرژانتین بیشتر آشنا شوید.

شرایط زندگی در آرژانتین

دلایل قانع کننده زیادی برای زندگی در آرژانتین مانند تنوع چشمگیر مناظر طبیعی، سبک زندگی آرام و متمرکز بر خانواده، استاندارد زندگی در سطح اروپا در بسیاری از شهرهای جذاب آن و گزینه های مناسب ویزای مهاجرت وجود دارد. اما یکی از امیدوار کننده ترین انگیزه ها برای شروع زندگی جدید در این کشور، هزینه های مناسب زندگی در کشور آرژانتین می باشند.

در نمودار زیر به توزیع هزینه زندگی در آرژانتین با استفاده از مدل آماری پرداخته شده است:

توزیع هزینه زندگی در آرژانتین

بیشتر هزینه های زندگی روزمره در آرژانتین (مواد غذایی، خدمات و امکانات، اینترنتی، وعده های غذایی رستوران، سینما رفتن و غیره) حدود 50% تا 60% کمتر از ایالات متحده است. اگر مکانی برای اقامت در این کشور اجاره می کنید، بهتر است بدانید که اجاره مسکن نیز در این کشور بسیار ارزان است. اجاره آپارتمان در سراسر آرژانتین به طور متوسط ​​حدود 75% ارزان تر از هزینه ای است که به خانه بازپرداخت می کنید. مواردی مانند مراقبت از کودکان، نوشیدنی های مختلف و حمل و نقل عمومی در مقایسه با کشوری مانند ایالات متحده به طرز چشمگیری در آرژانتین ارزان هستند و هرچه زمان بیشتری را در آرژانتین سپری کنید، روش های بیشتری برای صرفه جویی در هزینه های زندگی پیدا خواهید کرد.

هزینه زندگی و مواد غذایی در آرژانتین

آرژانتین بهشت ​​غذایی است. شما احتمالاً بهترین استیک زندگی خود را در آرژانتین تجربه می کنید و حضور پررنگ مهاجران ایتالیایی به معنای وجود پیتزا، پاستا و کالزون در تمام نقاط آرژانتین است. میزان هزینه ها بدین قرار است:

اقلام هزینه به ARS (پزوی آرژانتین)
یک تکه استیک کوچک پخته شده 74
کاپوچینو 148
پیتزای بزرگ در رستوران 741

بسیاری از رستوران های آرژانتین منوی ناهار یا شام مشخصی را ارائه می دهند که شامل پیش غذا، غذای اصلی، دسر و یک نوشیدنی با هزینه ای کمتر از 593ARS (پزوی آرژانتین) است. برای صرفه جویی در هزینه خوراک، به جای صرف غذا در کافه های توریستی در میادین اصلی، می توانید در خانه پخت و پز کنید.

اگر به فکر کسب اقامت آرژانتین هستید، حتما باید توانایی پرداخت هزینه های مختلف زندگی در آرژانتین را داشته باشید. در آرژانتین، تقریباً هر نوع مواد غذای محلی یا وارداتی را که نیاز دارید می توانید پیدا کنید. آشپزی در خانه به جای صرف غذا در خارج از خانه یک صرفه جویی در هزینه زندگی در آرژانتین است و هنگام خرید مواد غذایی، خواهید دید که خرید ارزانترین مواد غذایی مورد نیاز از بازارهای محلی انجام می شود و هزینه خرید همان مواد غذایی از سوپرمارکت ها بسیار بیشتر است.

در جدول زیر به هزینه برخی از مواد غذایی اساسی در آرژانتین اشاره شده است:

آیتم هزینه به ARS (پزوی آرژانتین)
1 وعده غذایی در رستوران ارزان قیمت 400
1 وعده غذایی در رستوران متوسط (2 نفر) 1.500
آب معدنی 0.33 لیتری 51.23
1 لیتر شیر 60.37
500 گرم نان 75.30
1 کیلو برنج 63.11
12 عدد تخم مرغ 109.44
1 کیلو فیله مرغ 249.43
1 کیلو پنیر 433.83
1 کیلو گوشت 359.44

هزینه اقامت و زندگی در آرژانتین

قبل از مهاجرت به آرژانتین، مهاجران حتما باید از محل اقامت خود در این کشور اطمینان حاصل کنند. مانند هر جای دیگر، اجاره مسکن قسمت عمده ای از هزینه زندگی در آرژانتین (ماهانه) را به خود اختصاص می دهد. به گفته سایت های معتبر بانک اطلاعاتی هزینه زندگی در شهر و کشورهای مختلف، در سال 202 بدین قرار است:

  • اجاره ماهانه 1 آپارتمان 1 خواب در مرکز شهر: 16.984ARS (پزوی آرژانتین)
  • اجاره ماهانه 1 آپارتمان 1 خواب در خارج شهر: 13.255ARS (پزوی آرژانتین)
  • اجاره ماهانه 1 آپارتمان 3 خواب در مرکز شهر: 28.800ARS (پزوی آرژانتین)

هزینه اجاره مسکن در مناطق روستایی در کشور آرژانتین بسیار کمتر است. با این حال، حتی اگر در یک منطقه روستایی مستقر شوید، ممکن است مجبور به پرداخت بیشتر هزینه زندگی در آرژانتین شوید. به عنوان مثال، خرید 1 ملک 3 خواب 36 هکتاری در مندوزا (پنجمین منطقه تولید شراب در جهان) می تواند حدود 8.900.000ARS (پزوی آرژانتین) هزینه داشته باشد. اگر به فکر خرید ملک در آرژانتین هستید، توصیه می شود پول نقد داشته باشید تا مجبور به پرداخت بهره وام نشوید و هزینه های بیشتری برای خرید خانه مورد نظر خود پرداخت نکنید.

سایر هزینه های زندگی در آرژانتین

سایر هزینه های زندگی در آرژانتین

سایر هزینه های زندگی در آرژانتین عبارتند از:

  • هزینه خدمات، اینترنت و امکانات
  • هزینه حمل و نقل
  • هزینه های پزشکی

2 اپراتور اصلی تلفن همراه این کشور Claro و Movistar هستند که برنامه های 3G و 4G در دسترس دارند. یک بسته اینترنت 7 روزه از هر یک از شرکت های مخابراتی با قیمتی در حدود 222ARS (پزوی آرژانتین قابل خرید است. همچنین هزینه استاندارد ماهانه خدمات (گرمایش، سرمایش، آب، برق و جمع آوری زباله) برای یک آپارتمان 85 متر مربعی در یکی از شهرهای این کشور به 6.675ARS (پزوی آرژانتین) می رسد. خوشبختانه، سیستم اتوبوسرانی در آرژانتین مدرن، راحت و ارزان است و با این سیستم مسافران به تمام نقاط کشور دسترسی دارند. به عنوان مثال، سفر 9 ساعته با اتوبوس از بوئنوس آیرس به کوردوبا به طور متوسط ​​حدود 3.115ARS (پزوی آرژانتین) است. تاکسی ها یک گزینه محبوب در شهرهای آرژانتین هستند. هزینه سفر 1 مایل با تاکسی در آرژانتین کمتر از 75ARS (پزوی آرژانتین) است.

این کشور هم بیمارستان دولتی دارد و هم بیمارستان خصوصی. بیشتر مهاجران از خدمات بهداشتی خصوصی استفاده می کنند زیرا مقرون به صرفه است، زمان انتظار کاهش می یابد و کیفیت پرستاری و مراقبت های بعدی بهتر می شود. خارجی ها می توانند بدون هیچ مشکلی در برنامه های مراقبت های بهداشتی این کشور ثبت نام کنند که هزینه های آنها می توانند به حداقل 3.000ARS (پزوی آرژانتین) در ماه برسند. همچنین هزینه ویزیت 1 پزشک متخصص در آرژانتین معمولاً بین 1.500ARS (پزوی آرژانتین) تا 4.500ARS (پزوی آرژانتین) است. برای کسب اطلاعات بیشتر از هزینه زندگی در کشور آرژانتین و سایر کشورهای دنیا می توانید با متخصصان موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در تماس باشید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.